Sinu Toyota väärib parimat

Sinu Toyota naudib Toyota teenindust

Sinu Toyota on palju enamat kui lihtsalt auto. See viib sind ohutult läbi vihmade ja tormide. See viib sind pärast rasket tööpäeva koju. See viib sinu lapsed kooli ja sinu pere kaua oodatud puhkusele.

Seega lase oma neljarattalisel usaldusväärsel sõbral nautida parimat teenindust – Toyota teenindust. Me hoolitseme selle eest, et sinu Toyota oleks alati võimalikult heas korras ning sinu sõidud oleksid ohutud ja muretud.

TOYOTA TEENINDUSES ON SU TOYOTAL MÕNUS

Sinu ustav Toyota väärib parimat hoolt. Seda pakub Toyota ametlik teenindus. Meie hoolitseme selle eest, et sinu igapäevased sõidud võiksid kulgeda ohutult ja täies meelerahus. Meie tipptasemel tehnikud kasutavad kõige moodsamaid seadmeid ning järgivad rangelt kõiki hügieenireegleid. Ja otse loomulikult on Toyota teenindusel sulle alati taskukohaseid pakkumisi.

/

Konditsioneeri ja ventilatsioonisüsteemi värskendus 29 €

/

Veendu, et kasutad oma Toyota tuledes parimaid pirne, mis tagavad parema nähtavuse ja ohutu sõidu

/

Veendu, et sinu Toyotal oleksid parimad klaasipuhastajad, mis tagavad suurepärase nähtavuse ja ohutu sõidu

Toyota originaalvaruosad muudavad sinu Toyota täiuslikuks

Sinu Toyota on parima tervise juures, kui selle kõik osad on õiged – originaalosad. Toyota originaalvaruosad aitavad tagada ohutu sõidu, optimeerida kütusekulu, hoida auto head jääkväärtust ja mis kõige parem – need on täiesti taskukohased.

NÄITED TOYOTA ORIGINAALVARUOSADE PAKKUMISTEST:

/

Toyota originaalpiduriosad –25%

/

Toyota 3-aastase garantiiga originaalaku –25%

/

Toyota salongi originaalõhufilter koos paigaldusega 34 €

Parim ei pea olema kallis

Toyota teeninduses on alati taskukohased pakkumised 5+ vanustele autodele – alates põhjalikust hooldusest kuni Toyota originaalvaruosadeni. Hea teenindus paneb sinu Toyota naeratama.

Tutvu pakkumistega 5+ vanuses Toyotadele (hinnasoodustus kuni 40%):

/

Hooldus koos õlivahetusega al 149 €*, suur hooldus al 249 €*

/

Õli- ja õlifiltrivahetus al 69 €*

/

Toyota originaalaku kontroll ja vahetus al 99 €*

Vaata lisaks

Praktilised juhendid Praktilised juhendid Vaata hõlpsalt mõistetavatest juhendvideotest, kuidas hoolitseda oma Toyota eest. Toyota kaardiuuendused Toyota kaardiuuendused Uuenda oma Toyota navigatsioonisüsteemi kaarte ja muuda oma teekond veelgi mugavamaks. Toyota aitab aitajaid Toyota aitab aitajaid Toyota pakub selle aasta lõpuni tasuta 24/7 maanteeabi kõikidele COVID-19 eesliini Toyota-omanikele. Meditsiini-, politsei- ja päästetöötajad saavad abi liiklusõnnetuse, tühja aku, purunenud rehvi, kütuse otsasaamise, auto võtmete kaotamise või nende autosse unustamise ning mehaanilise rikke korral. Toyota ja Toyota esinduste info seoses Covid-19 viirusega Toyota ja Toyota esinduste info seoses Covid-19 viirusega Anname endast parima, et kõik meie teenused oleksid sulle kättesaadavad ka praeguses hädaolukorras. Siiski juhime tähelepanu sellele, et Toyota esinduste lahtiolekuajad ja pakutavate teenuste valik võivad olla muutunud.

* Pakkumised kehtivad kõikidele 5+ vanuses Avensistele, Auristele, Corolladele ja RAV4-dele. Soovituslik jaemüügihind, mis sisaldab käibemaksu ja paigaldust, kehtib kuni 31.12.2020. Fotod on illustratiivsed. Konkreetse pakkumise saamiseks pöördu Toyota ametlikku esindusse.

Kasutame veebilehe küpsiseid

Küpsised on ette nähtud selleks, et pakkuda veebilehe külastamisel parimat kasutajakogemust, kolmandate osapoolte teenuseid ning tööriistu ja reklaami, ning aidata meil mõista veebilehe toimimist ja muuta seda paremaks.

Soovitame sul lubada kõik küpsised. Kui sa sellega ei nõustu, saad oma eelistusi lihtsalt muuta, klõpsates allpool leiduvale küpsiste seadistamise valikule. Kõik üksikasjad on saadaval meie küpsiste sätetes.