Sinu Toyota väärib parimat

Sinu Toyota naudib Toyota teenindust

Sinu Toyota on palju enamat kui lihtsalt auto. See viib sind ohutult läbi vihmade ja tormide. See viib sind pärast rasket tööpäeva koju. See viib sinu lapsed kooli ja sinu pere kaua oodatud puhkusele.

Seega lase oma neljarattalisel usaldusväärsel sõbral nautida parimat teenindust – Toyota teenindust. Me hoolitseme selle eest, et sinu Toyota oleks alati võimalikult heas korras ning sinu sõidud oleksid ohutud ja muretud.

Anname endast parima, et kõik meie teenused oleksid sulle kättesaadavad ka praeguses olukorras. Järgime rangelt kõiki hügieenireegleid ning teeme isegi enamat, et tagada nii sinu kui ka meie töötajate ohutus juhul, kui külastad meie esindust.

Siiski juhime tähelepanu sellele, et meie esinduste lahtiolekuajad ja pakutavate teenuste valik võivad olla tavapärasest erinevad. Vali altpoolt sobiv Toyota esindus ja vaata lahtiolekuaegu, pakutavaid teenuseid ja kontakti võtmise võimalusi.

TOYOTA TEENINDUSES ON SU TOYOTAL MÕNUS

Sinu ustav Toyota väärib parimat hoolt. Seda pakub Toyota ametlik teenindus. Meie hoolitseme selle eest, et sinu igapäevased sõidud võiksid kulgeda ohutult ja täies meelerahus. Meie tipptasemel tehnikud kasutavad kõige moodsamaid seadmeid ning järgivad rangelt kõiki hügieenireegleid. Ja otse loomulikult on Toyota teenindusel sulle alati taskukohaseid pakkumisi.

/

Konditsioneeri ja ventilatsioonisüsteemi värskendus 29 €

/

Veendu, et kasutad oma Toyota tuledes parimaid pirne, mis tagavad parema nähtavuse ja ohutu sõidu

/

Veendu, et sinu Toyotal oleksid parimad klaasipuhastajad, mis tagavad suurepärase nähtavuse ja ohutu sõidu

Toyota originaalvaruosad muudavad sinu Toyota täiuslikuks

Sinu Toyota on parima tervise juures, kui selle kõik osad on õiged – originaalosad. Toyota originaalvaruosad aitavad tagada ohutu sõidu, optimeerida kütusekulu, hoida auto head jääkväärtust ja mis kõige parem – need on täiesti taskukohased.

Näited Toyota originaalvaruosade pakkumistest:

/

Toyota originaalpiduriosad –25%

/

Toyota 3-aastase garantiiga originaalaku –25%

/

Toyota salongi aktiivsöefilter koos paigaldusega 34 €

Parim ei pea olema kallis

Toyota teeninduses on alati taskukohased pakkumised 5+ vanustele autodele – alates põhjalikust hooldusest kuni Toyota originaalvaruosadeni. Hea teenindus paneb sinu Toyota naeratama.

Tutvu pakkumistega 5+ vanuses Toyotadele (hinnasoodustus kuni 40%):

/

Hooldus koos õlivahetusega al 149 €*, suur hooldus al 249 €*

/

Esitulede taastamine 110 € (sisaldab paigaldust ja käibemaksu)

/

Toyota originaalaku kontroll ja vahetus al 99 €*

/

Õli- ja õlifiltrivahetus al 69 €*

Vaata lisaks

Toyota maanteeabi Toyota maanteeabi Toyota 24/7 maanteeabi kehtib kuni 10 aastaks kõigis Balti riikides ja rohkem kui 30 Euroopa riigis. Toyota garantii sinu meelerahuks Toyota garantii sinu meelerahuks Toyota annab igale autole 5-aastase (või 150 000 km) garantii ja 24/7 maanteeabi teenuse. Lisaks annab Toyota hübriidi veojõuakule 10-aastase garantii ning Toyota Approved kasutatud autodele kehtib garantii ja maanteeabi vähemalt 24 kuuks. Toyota Extracare lisagarantii Toyota Extracare lisagarantii Toyota Extracare’i lisagarantii omanikuna võid olla kindel, et sinu sõiduk on kaetud tootja garantiiga ka pärast Toyota originaalgarantii lõppemist. Toyota originaallisavarustus Toyota originaallisavarustus Toyota originaallisavarustus muudab sinu Toyota veelgi kaunimaks, personaalsemaks ja funktsionaalsemaks. Toyotal on mitmekülgne valik kõigi põlvkondade kõigi mudelite jaoks. Vali oma Toyotale lisavarustus siit.

* Pakkumised kehtivad kõikidele 5+ vanuses Avensistele, Auristele, Corolladele ja RAV4-dele. Soovituslik jaemüügihind, mis sisaldab käibemaksu ja paigaldust, kehtib kuni 30.06.2021. Fotod on illustratiivsed. Konkreetse pakkumise saamiseks pöördu Toyota ametlikku esindusse.

Pakkumisi ei saa kombineerida, korraga saab kasutada ainult üht eripakkumist.