Sinu Toyota väärib parimat

Sinu Toyota naudib Toyota teenindust

Sinu Toyota on palju enamat kui lihtsalt auto. See viib sind ohutult läbi vihmade ja tormide. See viib sind pärast rasket tööpäeva koju. See viib sinu lapsed kooli ja sinu pere kaua oodatud puhkusele.

Seega lase oma neljarattalisel usaldusväärsel sõbral nautida parimat teenindust – Toyota teenindust. Me hoolitseme selle eest, et sinu Toyota oleks alati võimalikult heas korras ning sinu sõidud oleksid ohutud ja muretud.

TOYOTA TEENINDUSES ON SU TOYOTAL MÕNUS

Sinu ustav Toyota väärib parimat hoolt. Seda pakub Toyota ametlik teenindus. Meie hoolitseme selle eest, et sinu igapäevased sõidud võiksid kulgeda ohutult ja täies meelerahus. Meie tipptasemel tehnikud kasutavad kõige moodsamaid seadmeid ning järgivad rangelt kõiki hügieenireegleid. Ja otse loomulikult on Toyota teenindusel sulle alati taskukohaseid pakkumisi.

/

Konditsioneeri ja ventilatsioonisüsteemi värskendus 29 €

/

Veendu, et kasutad oma Toyota tuledes parimaid pirne, mis tagavad parema nähtavuse ja ohutu sõidu

/

Veendu, et sinu Toyotal oleksid parimad klaasipuhastajad, mis tagavad suurepärase nähtavuse ja ohutu sõidu

Toyota originaalvaruosad muudavad sinu Toyota täiuslikuks

Sinu Toyota on parima tervise juures, kui selle kõik osad on õiged – originaalosad. Toyota originaalvaruosad aitavad tagada ohutu sõidu, optimeerida kütusekulu, hoida auto head jääkväärtust ja mis kõige parem – need on täiesti taskukohased.

Näited Toyota originaalvaruosade pakkumistest:

/

Toyota originaal pidurikettad ja -klotsid –25%

/

Toyota 3-aastase garantiiga originaalaku –25%

/

Toyota salongi aktiivsöefilter koos paigaldusega 34 €

Parim ei pea olema kallis

Toyota teeninduses on alati taskukohased pakkumised 5+ vanustele autodele – alates põhjalikust hooldusest kuni Toyota originaalvaruosadeni. Hea teenindus paneb sinu Toyota naeratama.

Tutvu pakkumistega 5+ vanuses Toyotadele (hinnasoodustus kuni 40%):

/

Hooldus koos õlivahetusega al 159 €*, suur hooldus al 259 €*

/

Esitulede taastamine 110 € (sisaldab paigaldust ja käibemaksu)

/

Toyota originaalaku kontroll ja vahetus al 99 €*

/

Õli- ja õlifiltrivahetus al 79 €*

Vaata lisaks

Toyota Extracare lisagarantii Toyota Extracare lisagarantii Toyota Extracare’i lisagarantii omanikuna võid olla kindel, et sinu sõiduk on kaetud tootja garantiiga ka pärast Toyota originaalgarantii lõppemist. Toyota originaallisavarustus Toyota originaallisavarustus Toyota originaallisavarustus muudab sinu Toyota veelgi kaunimaks, personaalsemaks ja funktsionaalsemaks. Toyotal on mitmekülgne valik kõigi põlvkondade kõigi mudelite jaoks. Vali oma Toyotale lisavarustus siit. Toyota orginaalvaruosad Toyota orginaalvaruosad Toyota originaalvaruosad parim viis tagada, et sinu Toyota töötab ideaalselt ja on jätkuvalt võimalikult töökindel. Toyota originaalsidurid Toyota originaalsidurid Tõhusa ja ohutu käikude vahetamise ning kiiruse muutmise seisukohast on oluline täielikult toimiv sidur, mis võimaldab säilitada täielikku kontrolli oma Toyota üle.

* Pakkumised kehtivad kõikidele 5+ vanuses Avensistele, Auristele, Corolladele ja RAV4-dele. Soovituslik jaemüügihind, mis sisaldab käibemaksu ja paigaldust, kehtib kuni 31.12.2021. Fotod on illustratiivsed. Konkreetse pakkumise saamiseks pöördu Toyota ametlikku esindusse.

Pakkumisi ei saa kombineerida, korraga saab kasutada ainult üht eripakkumist.