1. Start your impossible
 2. Mobility
Kiirtee

 

Liikuvus

Usume piirideta maailma

 • Kujutatud on Toyota prototüüpi. Ei ole müügil.

  e-Palette

  Uus liikuvusteenus kõigile.

  e-Palette on uue põlvkonna akutoitega elektriauto (BEV), mis on välja töötatud liikuvuse kui teenuse (MaaS*) pakkumiseks ning kus kasutatakse selliseid tehnoloogiaid nagu elektrifitseerimine ning ühendatud ja automatiseeritud juhtimine. e-Palette pakub klientide elu hõlbustamiseks teenuseid, nagu transport ja müük.

  * Autonoomse liikuvuse ja liikuvuse kui teenuse kombinatsioon, mis kirjeldab Toyota liikuvusteenuseid, kus kasutatakse automatiseeritud juhtimisega sõidukeid.

 • Kujutatud on Toyota prototüüpi. Ei ole müügil.

  T-TR1

  Virtuaalsed liikuvusrobotid, mis täiustavad inimvõimeid.

  Toyota T-TR1 ideerobotid näitavad virtuaalse liikuvuse potentsiaali ja seda, kuidas robootika parandab võimalusi hoida sidet inimeste ja kohtadega.

 • Kujutatud on Toyota prototüüpi. Ei ole müügil.

  LQ

  Emotsionaalse sideme loomine juhiga.

  LQ on ideeauto, mis loob tipptehnoloogia toel juhi ja auto vahelise emotsionaalse sideme, lähtudes meie peamisest arendusmotost: õpi, kasva, armasta. LQ-l on automaatjuhtimise võimekus ja Yui – võimekale tehisintellektile tuginev interaktiivne abiline, kes suudab juhi käitumisest õppida ja pakkuda selle tulemusel isikupärast liikuvuskogemust. Nimi LQ väljendab Toyota lootust, et see lähenemine suunab tulevikusõidukite arengut ning tugevdab sidet auto ja autojuhi vahel.

 • Kujutatud on Toyota prototüüpi. Ei ole müügil.

  T-HR3

  Kohanduv ja kaugjuhitav robot.

  Imiteerib inimese sujuvaid liigutusi. T-HR3 parandab inimese liikuvust kodus või töötajate võimeid ja ohutust tööl.

 • Mirai

  Uusima põlvkonna FCEV-tehnoloogia.

  Mirai on tõestus kütuseelemendiga elektriautode (fuel cell electric vehicles – FCEV) suurest arenguhüppest ja vesinikkütusel põhineva ühiskonna potentsiaalist.

 • Sora - kütuseelemendi toel elektrifitseeritud buss

  Mugav ja keskkonnasäästlik.

  Veeringluse (sky, ocean, river, air – taevas, ookean, jõgi, õhk) järgi nimetatud kütuseelemendiga bussi välimust ja funktsioone on täiustatud, et toetada kõigi inimeste liikumisvõimalusi, kaitstes samal ajal keskkonda kahjuliku CO₂ eest.

 • Kujutatud on Toyota prototüüpi. Ei ole müügil.

  C+walk T

  Abiline, mis muudab liikumise lihtsaks.

  Stiilne C+Walk T aitab liikumisprobleemidega inimestel igapäevaste toimetustega hõlpsamalt ja turvalisemalt hakkama saada. Elektriline, kompaktne ja lihtsalt manööverdatav seade on alati valmis Sinuga koos

 • Kujutatud on Toyota prototüüpi. Ei ole müügil.

  Micro Palette

  Isikupärane pakirobot.

  See väike iseseisev robot on mõeldud suurte asjade tegemiseks. Olgu selleks mugav uksest ukseni pakivedu või laokauba teisaldamine, Micro Palette teeb seda, naeratus näol. Roboti käitumise oluline osa on inimlikkus, mistõttu suudab see kliente teenindada südamlikult ja sõbralikult.