1. Uued autod
Kiirtee
Hind alates
65 500 €
Kütusekulu
9.7 - 10.3 l/100 km
CO₂
256 - 271 g/km

GALERII

Pildid on illustratiivsed. Lõpliku konfiguratsiooni nägemiseks võta ühendust Toyota esindusega.

Avasta uus
Land Cruiser

Liitu uudiskirjaga Vaata lisa

Legendiks sündinud. Igavesti peatamatu

Sellest ajast, kui Land Cruiseriga sõideti 1951. aastal Fuji mäe tippu, tekitab see sõiduk endiselt üle maailma vaimustust. Selle võimekus tulla toime ka kõige karmimal maastikul ja tuua Sind ohutult koju tagasi on legendaarne. Uus Land Cruiser on sama meelekindel – täiustatud maantee- ja maastikusõidu tehnoloogia, ohutusfunktsioonid ja palju võimsam jõudlus igal maastikul.

Piirideta

Legendaarne Toyota Land Cruiser, milles on ühendatud jõuline välimus, piiritu vastupidavus ja erakordne salongimugavus, pakub meeliülendavaid sõiduelamusi.

Tugevus ja sihikindlus igas joones

Uus Land Cruiser on saanud moodsama ja jõulisema välisdisaini. Igal joonel on eesmärk. Kapoti kuju suurendab nähtavust ettepoole ning esituled ja iluvõre jahutusavad on kõrgemal, et suurendada kaitset ja läbitava veetakistuse sügavust.

Kontroll on Sinu käes sõltumata sellest, mis ees ootab

Land Cruiser on varustatud elektrooniliselt moduleeritud kineetilis-dünaamilise vedrustusega (KDSS), mis optimeerib esimeste ja tagumiste stabilisaatorite efektiivsust – see aitab tagada maanteesõidul suurepärased sõiduomadused nii hobivarustuse vedamisel, löökaukudest hoidumisel kui ka seigeldes vihmas, jääl ja lumes.

Valluta ka kõige karmimad maastikud

Torseni tagumine piiratud libisemisega diferentsiaal aitab parandada stabiilsust ja haardumist konarlikul teel ja libeduse korral. Kurvide läbimisel piirab see mootoriga pidurdamisel tekkivat pöördemomendi erinevust vasak- ja parempoolse ratta vahel ning aitab tagada sõiduki suurema stabiilsuse. Saad kindlustundega sõita löökaukudega teel ning hakkama ka lumistes ja jäistes oludes.

Konkurentsitult parim kvaliteet, millele võid loota

Land Cruiseri ületamatut töökindlust on kõikjal maailmas proovile pandud. Land Cruiseri suure vastupidavusega kereraami konstruktsioon on ühendatud märkimisväärse juhitavuse ja tehnoloogiliste abivahendite toega. Ole järgmiseks katsumuseks valmis.

Valmistatud vastavalt Sinu vajadustele

Land Cruiseri salongis on oivalisel moel ühendatud luksus ja funktsionaalsus. Vali sõidukikonfiguratsioon, mis kohandub kõigi Sinu vajadustega.

Ühenduvus kõikjal

Tänu Toyota Land Cruiseri tipptehnoloogilistele funktsioonidele ja juhtseadmetele on kogu vajalik tehnoloogia Sul alati käeulatuses.
 • Tehnoloogia edendamine 9-tollisel multimeediaekraanil kuvatakse mitu sõiduki ümber paiknevatest kaameratest pärit pilti, mis aitavad Sul säilitada sõiduki üle kontrolli. Maastikusõidu juhtsüsteemid, näiteks Multi-Terraini monitor (MTM) koos sõiduki all paikneva maastiku nägemise süsteemi ja Multi-Terraini valikufunktsiooniga (MTS), aitavad koos aeglase sõidukiiruse hoidikuga (CRAWL CONTROL) vallutada ka kõige metsikuma maastiku.
 • Ainulaadne rehvirõhu jälgimise süsteem 4,2-tollisel TFT-universaalnäidikul kuvatakse juhile sõiduki kohta kõik vajalikud andmed ning ka teabe- ja meelelahutussüsteemi teave. Sinna hulka kuulub näiteks rehvirõhu jälgimise süsteem, mis võimaldab näidiku abil hõlpsalt iga rehvi rõhku eraldi kontrollida.
 • Maksimaalne tõhusus tänu sõidurežiimide valikule Saad valida enda sõidutingimuste ja sõidustiiliga sobiva sõidurežiimi, mis juhib automaatselt mootorit, käigukasti, elektrilist roolivõimendit (EPS), Variable Flow Controli (VFC) roolivõimendit ja kohanduva jäikusega vedrustust.

Toyota T-Mate – et Sinu sõit oleks turvaline

Oma klassi parimate ohutusfunktsioonide tagamiseks on Land Cruiser 150 varustatud T-Mate’iga – abivalmi sõidupartneriga. T-Mate koosneb süsteemidest, mis toetavad Sind ja muudavad sõidu turvalisemaks nii maanteel, linnatänaval kui ka parkimisel. Allolevas loetelus on valik tähtsamaid omadusi, kõigi Land Cruiser 150 puhul pakutavate funktsioonidega saad tutvuda auto konfiguraatoris.
 • Kokkupõrke ennetussüsteem (PCS)

  Kokkupõrke ennetussüsteem tuvastab ohuolukorra ja aitab vältida kokkupõrkeid teiste sõidukite, jalakäijate ja ratturitega. See annab juhile märku helisignaali ja visuaalse hoiatuse ning pidurdusabisüsteemiga. Kui juht ei jõua õigel ajal pidurdada, rakenduvad pidurid kokkupõrke ennetamiseks või leevendamiseks automaatselt.

 • Kohanduv kiirushoidik (ACC)

  See süsteem hoiab varem seadistatud pikivahet. Kui pikivahe muutub väiksemaks, vähendab süsteem kiirust ning vajaduse korral pidurdab ja süütab pidurituled. Kui sõidukil on liiklusmärkide jälgimise süsteem (RSA), tuvastab see süsteem ka Sinu marsruudil kehtivad kiiruspiirangud ning soovitab vajaduse korral aeglustamist. Täielikult kohanduv kiirushoidik peatab sõiduki täielikult, kui eesolev sõiduk peatub. Kerge vajutus gaasipedaalil või kiirushoidiku lülitil aktiveerib süsteemi uuesti.

 • Liiklusmärkide jälgimise süsteem (RSA)

  Liiklusmärkide jälgimise süsteem jälgib teel olevaid liiklusmärke ning kuvab värvilisel TFT-ekraanil selgelt tähtsat teavet, näiteks kehtivat kiiruspiirangut või möödasõidukeeldu. Kui juht mõne liiklusmärgi nõuetest kinni ei pea, annab süsteem ka sellest visuaalse märguandega teada.

 • Pimeala monitor (BSM)

  Meie pimeala monitor hoiatab juhti sõidukite eest, mida juht ei pruugi küljepeeglitest näha. Sellest on eriti palju abi möödasõidu tegemisel.

 • Tagant ristsuunas läheneva sõiduki hoiatussüsteem (RCTA)

  Parkimiskohalt välja tagurdamisel tuvastab see süsteem vasakult ja paremalt lähenevad sõidukid, annab Sulle nendest märku.

 • Panoraamvaatemonitor (PVM)

  See süsteem muudab parkimise lihtsamaks ja turvalisemaks, ühendades nelja kaamera pildid ümbritsevast peaaegu ringvaateks.

Vali oma vajadustele vastav varustustase ja mootor

Vali varustustase

2 valikut

Antud kriteeriumidega autot ei leitud, palun muuda oma otsingut

 • Land Cruiser - Executive - Maastur

  Land Cruiser Executive

  Maastur
  • +
   Hõbedased külgmised astmelauad
  • +
   Toonklaas tagaakendel
  • +
   Valgustusega alumiiniumist astmelauad

  Vali mootor


  Alates

  65 500 €

  6-käiguline automaatkäigukast | Nelikveoline
  • Kütusekulu
   9.7 - 10.3 l/100 km
  • CO₂
   256 - 271 g/km
 • Land Cruiser - Executive Technology Plus - Maastur

  Land Cruiser Executive Technology Plus

  Maastur
  • +
   LED lombivalgustus peeglites
  • +
   Kineetilis-dünaamiline vedrustus (KDSS)
  • +
   Multi-Terraini monitor (MTM)

  Vali mootor


  Alates

  70 500 €

  6-käiguline automaatkäigukast | Nelikveoline
  • Kütusekulu
   9.8 - 10.3 l/100 km
  • CO₂
   258 - 271 g/km
Mudeli funktsioonid olenevad varustustasemest.
Hind sisaldab kuvatava värvi hinda.