Kiirtee

Garantii

Toyota garantii Sinu meelerahuks

Toyota garantii ja maanteeabi

Toyota prioriteediks on alati kliendi rahulolu. Meie jaoks on oluline, et saaksid loota oma Toyotale mistahes hetkel ja olukorras.

Toyota panustab iga auto tootmisse palju aega ja pühendumust. Kõik selleks, et Sinu igapäevasõidud mööduksid muretult. Kui peaksid siiski vajama meie professionaalset abi, oleme Sinu jaoks alati olemas.

Toyota Relax garantii kuni 10 aastaks*

Igale uuele ja kasutatud Toyotale kehtib Toyota Relax garantii kuni 10 aastat. Selle 10-aastase perioodi sisse kuulub uue auto puhul Toyota 3-aastane tootjagarantii, mis hakkab kehtima sõiduki registreerimiskuupäeval. Pärast tootjagarantii lõppu hakkab kehtima Toyota Relax garantii, eeldusel, et edasised hooldused on tehtud Baltikumi Toyota ametlikus esinduses või remonditöökojas. Iga tehtud hooldusega kaasneb uus 12-kuuline/15 000 km (või vastavalt sõiduki hooldusintervallile) garantii ja seda kuni sõiduki 185 000 kilomeetrise läbisõiduni või 10 aasta vanuseks saamiseni, olenevalt sellest, kumb saabub varem.

Lisaks Toyota Relax garantiile kehtivad Toyota sõidukitele ka all olevad garantiikatted:

3-aastane tootjagarantii**

Anname Sinu Toyotale tootjagarantii kolmeks aastaks või kuni 100 000 km täitumiseni. Esimesel aastal läbisõidupiirangut pole. Garantii katab tootmisvigade tõttu tekkinud rikked.

Kuni 10-aastane hübriidi veojõuaku garantii**

Hübriidtehnoloogia teerajajana oleme oma hübriidi veojõuaku vastupidavuses nii kindlad, et anname sellele kuni 10-aastase garantii. Nii võid kindel olla, et Sinu Toyota hübriidsüsteem on alati töökorras.

Garantii kehtib korraga ühe aasta või kuni 15 000 km (olenevalt sellest, kumb enne täitub). Seejärel tuleb garantii pikendamiseks tuua auto Toyota ametlikku esindusse hooldusesse, kus kontrollitakse hübriidi veojõuaku seisukorda. Pärast kontrolli hakkab veojõuaku garantii uuesti kehtima. Nii saab garantiid pikendada kuni 10 aastat. Pane tähele, et hübriidi veojõuaku seisukorra kontroll Toyota ametlikus esinduses hoolduse teostamisel on Sinu jaoks tasuta.

Kehtib kõikidele uutele Toyota mudelitele, mis on ostetud Baltikumi Toyota esindusest alates 01.01.2019.

Enne 01.01.2019 Euroopa Liidust ostetud hübriidautode hübriidi veojõuaku lisakaitset saab pikendada lisatasu eest veel kuni 5 aastaks pärast hübriidkomponentide tehasegarantii (5 aastat / 100 000 km) lõppemist, kui autot hooldatakse regulaarselt Toyota esinduses ning hoolduse käigus vaadatakse üle ka hübriidsüsteem.

Kuni 8-aastane elektrisõidukite veojõuaku tootjagarantii**

Elektrisõidukite veojõuaku garantii katab aku mahutavuse vähenemise alla 70% selle algsest mahust ja kestab kuni 8 aastat alates sõiduki esmaregistreerimise kuupäevast või kuni 160 000 km läbisõiduni (olenevalt sellest, kumb saabub varem; esimesel aastal piiramatu).

Toyota bZ4X-i veojõuakule pakume lisaks pikendatud garantiid kuni 10 aastat, mis hõlmab veojõuaku tootjagarantiid kuni 8 aastat või kuni 160 000 kilomeetrit, ning kui pärast selle lõppemist järgitakse Toyota hooldusprogrammi ja tehakse kõik nõutud hooldustööd Toyota Baltikumi volitatud töökodades, garanteerime kuni 10 aasta või kuni 1 miljoni läbitud kilomeetri järel 70% veojõuaku algsest mahutavusest. Veojõuaku garantii pikeneb 1 aasta või kuni 15 000 km võrra (olenevalt sellest, kumb saabub varem) alates igast aktiveerimisest.

Kuni 10-aastane maanteeabi**

Kui käid oma Toyotaga ametlikus esinduses korralises hoolduses, siis kehtib Sulle maanteeabi kuni kümme aastat. Läbisõidupiirangut pole. Kui hooldad oma sõidukit vastavalt hooldusgraafikule, pikeneb täielik maanteeabi iga hooldusega järgmiseks aastaks. Seda ka pärast garantii lõppu. Ja nii kuni auto 10-aastaseks saamiseni.
Maanteeabi sisaldab nii Sinu kodus kui ka maantee ääres abi osutamise ja remonditöökotta toimetamise teenust.

Kehtib kõikidele uutele Toyota mudelitele, mis on ostetud Baltikumi Toyota ametlikust esindusest alates 01.01.2020.

5-aastane hübriidisüsteemi garantii**

Garantii katab kõik tootmisvigade tõttu tekkinud hübriidsüsteemi komponentide ja hübriidi veojõuaku rikked, mis tekivad tavapärasel kasutamisel. Garantii kehtib 5 aastat või kuni 100 000 km, olenevalt sellest, kumb saabub varem.

12-aastane korrosioonigarantii**

12-aastane piiramatu läbisõiduga korrosioonigarantii katab tootmisvigade tõttu tekkinud korrosioonikahjustused sõiduki kerepaneelidele (see tähendab keret läbivad korrosiooniaugud, mis on alguse saanud seestpoolt).

Proace’idele ja Hiluxi kabiinile kehtib 6-aastane korrosioonigarantii. Hiluxi kastile kehtib 3-aastane korrosioonigarantii.

3-aastane pinnarooste ja värvidefekti garantii**

Kolmeaastane värvigarantii hõlmab tootmisvigadest tulenevat pinnaroostet ja värvidefekte, mis ilmnevad värvitud kerepaneelidel kolme aasta jooksul läbisõidust olenemata.

Hiluxi kastile kehtib 1-aastane pinnarooste ja värvidefekti garantii.

Toyota Approved kasutatud sõidukite garantii ja maanteeabi 24 kuuks**

Toyota Approved kasutatud autode programmi heakskiidetud sõidukitele kehtib vähemalt 24-kuuline garantii, mis tagab Sulle just sellise meelerahu ja kindlustuskaitse, mida Sa kasutatud autot soetades ootad ning vajad. Lisaks anname Sulle täieliku maanteeabiteenuse, mis kehtib garantii kehtivusaja jooksul ning sisaldab nii Sinu kodus kui ka maantee ääres abi osutamise ja remonditöökotta toimetamise teenuseid. Toyota Approved lisagarantii võib hõlmata vaid Euroopas müüdud, Euroopa turu jaoks toodetud Toyota sõidukeid, mis on ostetud Euroopast Toyota ametlikust esindusest, mille esimese registreerimise kuupäevast on möödas vähem kui 10 aastat ja läbisõit on alla 185 000 km.

3-aastane garantii Toyota originaallisavarustusele**

Uuele autole paigaldatud Toyota originaallisavarustusele kehtib kolmeaastane garantii ja see hõlmab tootmisvigu.

 

* Toyota Relax kehtib sõidukitele, mille hooldus on tehtud alates 01.04.2022. Kõik tingimused, k.a piirangud, leiad siit.
** Täpsemate tingimuste ja info saamiseks võta ühendust Toyota ametliku esindusega.

Vaata lisaks