1. Uued autod
 2. Yaris
Kiirtee

Erakordsed omadused standardvarustuses

Sõida edasi dünaamilise uue Yarisega. Sobib nii linna kui ka maanteele ja pakub erakordseid funktsioone kõigil varustustasemetel.

arrow right
arrow left
 • Pimestav linnadisain

  Püüa pilke julgete väliste detailidega, mis ei jää märkamata.

 • Tänapäevane tehnoloogia ja mugav disain

  Sõida muretult kenas salongis, mis on täis uuenduslikke funktsioone.

 • Kompromissitu ühendus

  Uus Yaris seab iga sõidu keskmesse sujuva ühenduvuse.

 • Kindlus tänu turvalisele sõidule

  Toyota T-Mate’i silmapaistvad ohutusfunktsioonid ​kaitsevad Sind ja teisi liiklejaid.

 • Koge kahe hübriidi jõudu

  Duaalsete hübriidide valikus on täiustatud uus 1.5 Hybrid 130 mootor.

 • Urbanistlik mudel linna jaoks

  Yarises on ruumi kasutatud funktsionaalselt.

 • Sõida mugavas ja ruumikas salongis

  Naudi kompaktselt disainitud ruumikat salongi.

 • Ulatuslik garantii, täielik kaitse

  Sinu Yaris on turvaline tänu laiahaardelisele kaitsepaketile.

POST https://aph-webcarconfig.toyota-europe.com/v1/grade-selector/ee/et?modelId=09a6531a-c3f1-4d2d-b4d3-eb45cbb35478

Read timed out

Erihinnaga talverattad ning intress 0,99% + 3 kuu EURIBOR

Tegutse nüüd
 • 1.5 HYBRID 115

  Jõuallikas
  Hübriidmootor
  Võimsus
  116 DIN hj
  Kütusekulu
  4.1–4.9 l/100 km*
  CO₂
  85–112 g/km*
  Kiirendus, 0–100 km/h (sekundit)
  9.7 sekundit
  * Kombineeritud tsükkel.
 • 1.5 HYBRID 130

  Jõuallikas
  Hübriidmootor
  Võimsus
  130 DIN hj
  Kütusekulu
  4.2–5.1 l/100 km*
  CO₂
  86–98 g/km*
  Kiirendus, 0–100 km/h (sekundit)
  9.2 sekundit
  * Kombineeritud tsükkel.

Korduma kippuvad küsimused

Elektri jõud: vastused Sinu küsimustele

Toyota hakkas hübriidautosid tootma enam kui 25 aastat tagasi ja jätkab püüdlemist heitkoguste vähendamise poole. Hübriidautodes on elektrimootor ja võimas bensiinimootor, mis tagavad muretu ja mugava sõidu.

Hübriidauto on sõiduk, mille puhul võimaldab sisepõlemismootori või säästliku elektrimootori rakendamine kasutada kaht energiaallikat: bensiinimootorit ja elektrimootorit.

Hübriidauto saab elektrijõudu kasutada kohaltvõtuks ning koguni sõita sellega kiirusel kuni 50 km/h. Et enamik Toyota hübriidautosid on iselaadivad, laetakse tühjenevat akut mootoris üle jääva energiaga.

Hübriidautos kasutatakse uudset akude iselaadimistehnoloogiat. Seda sõidukit nimetataksegi hübriidelektriautoks, sest ta kasutab kaht energiaallikat. See tähendab, et erinevalt täiselektrilisest sõidukist ja pistikhübriidist ei ole hübriidautot vaja aku laadimiseks vooluvõrku ühendada.​

Toyota hübriidsõiduki uuenduslik akutehnoloogia peab vastu kogu auto eluea. Mõnda mehaanilist osa, näiteks sidurit, generaatorit ja starterit, enam polegi – tänu sellele on ettenägematute kulude risk tulevikus veelgi väiksem. Lisaks on kõigil uutel hübriidi komponentidel, sh akul, Toyota 5-aastane / 100 000 km läbisõiduni kehtiv* garantii.

 

* Sõltub sellest, kumb tingimus täitub varem.

Hübriidelektrisõidukeid on kolme tüüpi: kerghübriidid, täishübriidid ja pistikhübriidid. Kerghübriidid kasutavad elektrimootorit ainult mootori toetamiseks kiirendamisel ja ökonoomsel kiirusel, auto ei saa sõita ainult elektrimootori jõul. Toyota täishübriidiga või iselaadiva hübriidiga saab elektrirežiimis sõita kuni 80% linnasõitudest, kus kiirus on kuni 50 km/h. Pistikhübriid töötab samamoodi nagu hübriid, kuid on suurema akuvõimsusega – see parandab elektrirežiimis sõidu omadusi.

* Pakkumine kehtib Toyota ametlikes esindustes kuni 30.06.2024 esmaregistreeritud autodele või seni, kuni kampaaniaautod on saadaval.

Tähelepanu! Tegemist on finantsteenuste reklaamiga. Teenuse pakkuja on SIA Citadele Leasing Eesti filiaal (krediidiandjate nimekirja kantud numbri 4,1-1/81 all).
Näidiskalkulatsioon: Krediidi kulukuse esialgne määr on 5.37% aastas järgmistel näidistingimustel: vara hind käibemaksuga 39 850 €, sissemakse 15%, jääkväärtus 40%, krediidisumma käibemaksuga 33 872.49 €, periood 60 kuud, läbisõidupiirang 20 000 km aastas, tagasimaksete arv 61, fikseerimata intressimäär 0.99% aastas + 3 kuu Euribor (31.12.2023 oli 3 kuu Euribor 3.909%, lepingus fikseeritud Euribor võib muutuda iga 3 kuu järel ja negatiivse baasmäära korral kohaldatakse baasmäärana 0%), lepingutasu 250 €. Määr on arvestatud eeldusel, et krediit võetakse kasutusele viivitamata ja täies mahus ning põhiosa ja intress makstakse tagasi igakuiste maksetena. Krediidi tagasimaksmiseks ja krediidi kogukulu kandmiseks tehtavate maksete kogusumma on 29 333.94 €. Liisingu võtmisel tuleb sõlmida ka kasko- ja liikluskindlustus. Kehtib kõikide Toyota Leasingu pakkujate puhul. Põhineb Citadele Leasingu näidisarvutusel.

Mudeli funktsioonid olenevad varustustasemest.
Hind sisaldab soodsaimat värvi.