1. Offers
  2. Toyota Approved
Kiirtee

Toyota Approved kasutatud autod

Toyota Approved – meelerahu garanteeritud!

Toyota Approved kasutatud autode eelised: 

24-kuuline garantii

Kõikidele Toyota Approved mudelitele kehtib vähemalt 24-kuuline garantii, mis tagab Sulle just kindlustunde, mis on omane Toyota mudelitele (täpsemad tingimusted leiad Toyota Approved garantiiraamatustOpens in new window).

24-kuuline maanteeabi

Kõikidele Toyota Approved mudelitele on saadaval täielik maanteeabiteenus, mis kehtib garantii kehtivusaja jooksul ning sisaldab abi osutamise ja remonditöökotta toimetamise teenuseid nii Sinu kodus kui ka teel olles.

44 punkti tehniline kontroll

Enne müüki kontrollivad meie tehnikud kõiki Toyota Approved sõidukeid, teostavad sõiduki täieliku tehnilise kontrolli ja veenduvad selle täielikus korrasolekus.

Hybrid Life Assurance lisagarantii

Kõikidele Toyota Approved hübriidmudelitele kehtib Hybrid Life Assurance veojõuaku lisakaitse aastaks või 15 000 km-ks (olenevalt sellest, kumb enne täitub; pikendatav tasulise hübriidkomponentide kontrolli läbimisel kuni 10 aasta vanuseni).

Kõik autod on sõiduvalmis

Ükskõik millise kasutatud Toyota Approved mudeli valid, võid olla kindel, et see on 100% seest ja väljast ette valmistatud ja võid sellega koheselt teele asuda.