1. About us
Kiirtee

Õnnelik elu kõigile

Kui Sul on vabadus liikuda, suudad kõike
Toyota arvates on liikuvus midagi enamat kui autod. See tähendab võimalikult paljudele inimestele suurima arvu võimalusi andvate universaalsete ja kättesaadavate liikuvuslahenduste pakkumist. See tähendab raskuste ületamist ja unistuste täitumist.
 • Liikuvus kõigile

  Meie eesmärk on pakkuda liikuvuse kaudu kõigile õnnelikku elu. Selleks soovime luua ainulaadse partnerite ökosüsteemi ja jõuda loodusega harmoneeruvasse tulevikuühiskonda. Praktikas tähendab see meie oskusteabe rakendamist ja jagamist inimeste, ühiskonna ja keskkonna heaolu ning parema tuleviku huvides.

  Soovime ületada ootusi ja teha kõigi elu õnnelikuks oma kvaliteetsete toodete ja tegevuste, pidevate uuenduste ning keskkonnahoiuga seotud tegevuste abil. Tahame pakkuda kõigile universaalseid, kaasavaid ja kättesaadavaid liikuvusvõimalusi, arendades ning tootes suurimat valikut uuenduslikke, turvalisi, kestlikke ja kvaliteetseid liikuvuslahendusi ning -teenuseid.

 • Terviklik suhtumine liikuvusse

  Muutudes liikuvusettevõtteks, mis arendab ühendatud, automatiseeritud, jagatud ja elektrifitseeritud (CASE) tehnoloogiaid, pakume kaupu ning teenuseid, mis on enamat kui vaid sõiduautod, kaubikud ja veokid. Meie eesmärgid on kooskõlas meie 2050. aasta keskkonnaprogrammiga, ÜRO säästva arengu eesmärkidega ja Euroopa Liidu roheleppega. Hübriidauto Priuse loojana ning enam kui 26 miljoni müüdud elektriautoga kogu maailmas on meie lähenemisviis keskkonnasäästlikele sõidukitele ja rakendustele terviklik. Meil on olemas vesiniku, hübriid-, pistikhübriid- ja akujõuallikad.  

 • Kestlik äritegevus

  Järgime oma ühiskondlikus tegevuses ja suhetes töötajatega kestliku arengu tavasid, mis juhinduvad kolmest eesmärgist. Esimene on kaasava ja mitmekesise ühiskonna edendamine – see algab Toyotast, kuid laieneb ka meie partneritele ja klientidele. Teine eesmärk on tööalane võrdõiguslikkus. Meie pühendumine pikaajalistele ja kestlikele töösuhetele saab alguse õigluse ning võrdsete võimaluste tagamisest kõigile Toyota töötajatele Euroopas. Samuti hõlmab see töö- ja arenguvõimalusi hariduse ning ümberõppe kaudu. Kolmas eesmärk on luua paremat ühiskonda pideva kestliku uuendamisega nii Toyota Motor Europe'is kui ka väljaspool seda.

 • Toyota Euroopas

  Toyota Motor Europe NV/SA (TME) vastutab Toyota, GR-i (GAZOO Racing) ja Lexuse sõidukite ning varuosade hulgimüügi ja turunduse ning Toyota tootmis- ja tehnikategevuse eest Euroopas. Toyotas töötab 27 000 inimest ja ettevõte on alates 1990. aastast investeerinud Euroopasse üle 10 miljardi euro. Euroopa kaheksa tootmistehast asuvad Portugalis, Ühendkuningriigis, Prantsusmaal, Poolas, Tšehhis ja Türgis.

  Euroopa teedel sõidab ligi 16,5 miljonit Toyota, GR-i ja Lexuse sõidukit ning autoomanikke toetab võrgustik, kuhu kuulub 28 eri riikides tegutsevat turundus- ja müügiettevõtet ning ligi 2800 müügisalongi 53 riigis.