1. Uued autod
Kiirtee
LIISINGUINTRESS 0,99% + 3 KUU EURIBOR*
Hind alates
40 950 €
Kütusekulu
5.5 - 5.6 l/100 km
CO₂
125 - 127 g/km

GALERII

Pildid on illustratiivsed. Lõpliku konfiguratsiooni nägemiseks võta ühendust Toyota esindusega.

Erihinnaga talverattad ning intress 0,99% + 3 kuu EURIBOR

Tegutse nüüd

Avasta Camry

Meeli teravdav hübriidvõimsus

Camry Hybrid pakub puhtamat sõitu, tegemata järeleandmisi võimsuses või stiilsuses. See vaikse 2.5-liitrise iselaadiva bensiini-hübriidajamiga sõiduk tagab piisava pöördemomendi väikesel kiirusel ning tähelepanuväärse võimsuse suurematel kiirustel koos kasvanud erksuse ja pingevaba kiirendusega.

Loodud olema tähelepanu keskpunktis

Stiilne Camry Hybrid, milles kvaliteetse sedaani elegants seguneb dünaamilisusega, jätab tõelise teedevallutaja mulje. Kauni kujundusega autol on ülijäik kere ja paremat nähtavust võimaldav madalam mootorikate. Esiosa on maksimaalse mõju saavutamiseks läbinud uuenduskuuri ning uue ilme on saanud nii ülemine kui ka alumine radiaatorivõre. Alumise radiaatorivõre ribid ulatuvad kaugemale külgedele, muutes auto välimuse laiemaks ja dünaamilisemaks.

Nutikad funktsioonid suurepärase sõidu tagamiseks

Uuenduslike funktsioonide rikkus teeb Camry Hybridist muljet avaldava sedaani. Sujuvalt integreeritud tehnoloogia muudab iga sõidu paremaks, tagades alati intuitiivse sõidukogemuse. Camry Hybridi sõitjateruumis kasutatakse erakordset heliisolatsiooni, tänu millele saad selgemalt nautida veatut ruumilist heli. 9-tolline puutetundlik multimeediaekraan lihtsustab kõige vajamineva, sh navigatsiooni, muusika ja rakenduste Apple CarPlay™ või Android Auto™ leidmist. Rakenduse MyToyota kaudu saad olla ühenduses oma Camry Hybridiga ning kasutada hulgaliselt funktsioone.

Vali oma vajadustele vastav varustustase ja mootor

Vali varustustase

2 valikut

Antud kriteeriumidega autot ei leitud, palun muuda oma otsingut

 • Camry - Executive - Sedaan, 4 ust

  Camry Executive

  Hübriid
  Sedaan, 4 ust
  • +
   18-tollised tumehallid eritöötlusega valuveljed (15 kodaraga)
  • +
   Pimeala monitor (BSM)
  • +
   Tagant ristsuunas läheneva sõiduki hoiatussüsteem (RCTA) koos piduriabiga

  Vali mootor


  Alates

  40 950 €

  e-CVT | Esiveoline
  • Kütusekulu
   5.5 - 5.6 l/100 km
  • CO₂
   125 - 127 g/km
 • Camry - Premium - Sedaan, 4 ust

  Camry Premium

  Hübriid
  Sedaan, 4 ust
  • +
   JBLi esmaklassiline helisüsteem
  • +
   Elektriliselt reguleeritav päikesesirm tagaaknal
  • +
   Esiklaasinäidik

  Vali mootor


  Alates

  45 350 €

  e-CVT | Esiveoline
  • Kütusekulu
   5.5 - 5.6 l/100 km
  • CO₂
   125 - 127 g/km
Mudeli funktsioonid olenevad varustustasemest.
Hind sisaldab soodsaimat värvi.

* Pakkumine kehtib Toyota ametlikes esindustes kuni 30.06.2024 esmaregistreeritud autodele või seni, kuni kampaaniaautod on saadaval.

Tähelepanu! Tegemist on finantsteenuste reklaamiga. Teenuse pakkuja on SIA Citadele Leasing Eesti filiaal (krediidiandjate nimekirja kantud numbri 4,1-1/81 all).
Näidiskalkulatsioon: Krediidi kulukuse esialgne määr on 5.37% aastas järgmistel näidistingimustel: vara hind käibemaksuga 39 850 €, sissemakse 15%, jääkväärtus 40%, krediidisumma käibemaksuga 33 872.49 €, periood 60 kuud, läbisõidupiirang 20 000 km aastas, tagasimaksete arv 61, fikseerimata intressimäär 0.99% aastas + 3 kuu Euribor (31.12.2023 oli 3 kuu Euribor 3.909%, lepingus fikseeritud Euribor võib muutuda iga 3 kuu järel ja negatiivse baasmäära korral kohaldatakse baasmäärana 0%), lepingutasu 250 €. Määr on arvestatud eeldusel, et krediit võetakse kasutusele viivitamata ja täies mahus ning põhiosa ja intress makstakse tagasi igakuiste maksetena. Krediidi tagasimaksmiseks ja krediidi kogukulu kandmiseks tehtavate maksete kogusumma on 29 333.94 €. Liisingu võtmisel tuleb sõlmida ka kasko- ja liikluskindlustus. Kehtib kõikide Toyota Leasingu pakkujate puhul. Põhineb Citadele Leasingu näidisarvutusel.