1. Uued autod
Kiirtee
FIKSEERITUD KUUMAKSE 290 € JA LIISINGUINTRESS 2% 5 AASTAKS*
Hind alates
32 900 €
Kütusekulu
5.7 - 7.5 l/100 km
CO₂
129 - 169 g/km

Eripakkumine – Bensiinimootoriga RAV4 Luxury

Fikseeritud kuumakse 290 € ja
liisinguintress 2% 5 aastaks.*
Vaata lisa

GALERII

Pildid on illustratiivsed. Lõpliku konfiguratsiooni nägemiseks võta ühendust Toyota esindusega.

Ei mingeid kompromisse

Toyota RAV4 on suurepärane kooslus moodsast ja jõulisest linnamaasturist. Vaatamata silmapaistvalt linnalikule välimusele on see auto tänu mootori kõrgele pöördemomendile ja väikesele heitkogusele parim valik igasse keskkonda, olgu tegu siledate linnatänavate või künkliku loodusmaastikuga. Toyota RAV4 annab julguse minna kõikjale.

On piisav. Ja on külluslik.

Meie kõige mitmekülgsem ja väljapeetum linnamaastur Toyota RAV4 on ühtaegu nii stiilne kui ka praktiline.

Jõuline disain

RAV4 efektse disainiga avaldad muljet. Selle võimsa ja teedel silma paistva sõiduki julgele siluetile tõmbavad pilke kaunid detailid – alates elegantsetest LED-esituledest kuni ainulaadsete LED-tagatuledeni. Tänu linnamaasturi jõulisele hoiakule tunneb Toyota RAV4 end ühtviisi koduselt nii maal kui ka linnas.

Tee oma sõidud hübriidautoga

RAV4 võimaldab Sul elektri jõul läbida pikemaid vahemaid. Kuna olemas on nii kütusepaak kui ka suurem aku, mida auto laeb sõidu ajal ise, on RAV4 just see paindlik sõiduk, mida vajad linnas ja maapiirkonnas sõitmiseks. Iselaadiv hübriidajam tagab ka erakordse sõiduulatuse, nii et saad kasutada kõiki elektriajami eeliseid.

Koht, kus lõõgastuda

RAV4 ühendab jõulise väliskujunduse läbimõeldud sõitjateruumiga. Mõjus salong, mille südameks on lai keskkonsool ja uus kaasaegne armatuurlaud, on koht, kus saad mugavalt sõitu nautida. Stiilne ja tõhus tehnoloogia pakub uudseid funktsioone, nagu telefoni juhtmeta laadimine ja spetsiaalselt Toyotale loodud JBLi üheksa kõlariga helisüsteem, tänu millele mööduvad Sinu sõidud parima kvaliteediga lemmikmuusika saatel. Sujuv nutitelefoni ühilduvus Apple CarPlay ja Android Auto™ abil võimaldab Sul olla ühenduses oma lemmikrakendustega.

RAV4 ADVENTURE'i varustustase

Igas olukorras stiilne, ohutu ja võimekas RAV4 paistab silma jõulise välisilme ja moodsa salongiga. Rikkalik valik aktiivohutusfunktsioone pakuvad turvatunnet ja suurendavad juhi enesekindlust.

Loodud igaks seikluseks

RAV4 ADVENTURE on kompromissitult võimekas, rafineeritud ja säästlik, olles sobilik kaaslane igaks sõiduks. Jõulist välimust toonitavad 19-tollised valuveljed ja laiemad rattakoopad. Keerulistes teeoludes kaitsevad autot spetsiaalsed põhjakaitsmed. Erakordselt selge valgusvihuga udutuled valgustavad suurepäraselt teed ka halva ilma korral. Kahetooniline* värvivalik pakub ohtralt disainilahendusi endale sobiva stiili leidmiseks. RAV4 ADVENTURE on usaldusväärne kaaslane igal teekonnal.

* Kere värvitoon Urban Khaki ning katuse, esipiilarite ja tagaspoileri värvitoon Dynamic Grey.

Mugavus ennekõike

RAV4 ADVENTURE pakub võrreldamatut mugavust, kuhu iganes teekond viib. Vaikse, avara ning stiilse salongi iga detail on hoolikalt läbimõeldud. Elegantsed, oranžide tepingute ja uudse hulknurgamustriga nahast sportistmed on suured ja mugavad. Uued USB-C pistikuühendused võimaldavad muretult laadida nutiseadmeid ning aknalülitid on efektselt valgustatud.

Tunneb end linnaliikluses koduselt

RAV4 ADVENTURE uudsed matthallid 19-tollised valuveljed on tugevad, kerged ja vastupidavad, et taluda nii karmi maastikku kui ka pakkuda sujuvat sõitu linnateedel.

Tutvu laoautode valikuga

Suur valik Toyota RAV4 mudeleid on kohe laos olemas
Opens in new window Vaata laoautosid

Ootusi ületav tehnoloogia

RAV4 salongis kohtuvad stiilipuhtus ja uudne tehnoloogia. Keskkonsooli on peidetud mugavad panipaigad ning kui ühendad nutitelefoni auto navigatsiooniseadme, muusikakeskuse või muude süsteemidega, koged tõelist sõidumugavust.
 • Multimeediaekraan Toyota RAV4's on uus multimeediapakett, mis sisaldab mitmesuguseid täiustatud ühenduvus- ja mugavusfunktsioone (sh tarkvara juhtmevaba värskendamine). Naudi uuenduslikke digiteenuseid uuel 10,5-tollise puuteekraaniga multimeedia-armatuurlaual. Juhtmevaba Apple CarPlay abil käib uusimate nutitelefonide ühendamine ülilihtsalt.
 • Digitaalne universaalnäidik Toyota RAV4 varustusse kuuluva uuendatud 12,3-tollisel täisdigitaalsel universaalnäidikul saad ise valida, mis infot ja mis kujul Sulle kuvatakse. Valikus on kolm paigutusviisi ja neli kujundusvõimalust – Casual, Smart, Sport ja Tough.
 • Kaugteenused ja Toyota Smart Connect Tehnoloogia hõlbustab RAV4 kasutamist kõikjal, sõltumata sellest, kas auto on pargitud või oled sellega sõidus. Juba enne sõidukisse istumist pakub rakendus MyT Sulle tervet hulka uusi ühenduvusvõimalusi. Oma telefoni abil saad eemalt kliimaseadet salongi jahutama või soojendama panna, uksi lukustada ja avada või vilgutada auto leidmiseks ohutulesid. Toyota Smart Connect lihtsustab kõiki sõite sujuva pilvepõhise navigatsioonisüsteemi, hääljuhtimisabi Smart Voice Assist ning reaalajas jagatava liiklusteabe ja infoga teel toimuva kohta.

Sportlik ja maitsekas

Miks ei võiks sportlik olla maitsekas? TOYOTA GAZOO Racingust inspireeritud RAV4 GR SPORT sõidab nagu unelmate auto ja näeb sealjuures erakordselt hea välja.

19-tollised mustad GR SPORTI valuveljed
Elegantne disain
Stiilsed istmed
Intuitiivne salong
Dünaamiline kuju

19-tollised mustad GR SPORTI valuveljed

Uus RAV4 GR SPORT on Toyota esimene mudel, mille 19-tollised valuveljed on töödeldud uue ülitäpse joonelõikustehnikaga. Valge dekoratiivne pinnakate on pilkupüüdev ja sellest õhkub kvaliteeti.

Elegantne disain

Pilke püüab efektne GR SPORTI radiaatorivõre, mille külgedel paiknevad erilised nurgelised eesmised udutuled. Tumehõbedane eesmine spoiler täiustab voolujoonelist kuju.

Stiilsed istmed

Salong peab olema mugav ja nägema ka hea välja. Peatugedel olevad GR SPORTI reljeefsed logod loovad ideaalse esmamulje ning hõbedaste õmblustega uus must sünteetiline nahk ja seemis lisavad luksust ning vähendavad koguni elektrostaatilist laengut.

Intuitiivne salong

RAV4 GR SPORTI rallipäritolu on ilmne juba sisseistumisel – nii roolil kui ka stiilsetel põrandamattidel on tuttavad logod. Armatuurlaualt leiad kõik vajaliku – 12,3-tollise TFT-ekraani, kus kuvatakse ülevaatlikult Sinu valitud olulist infot, ja 10,5-tollise värvilise HD-multimeediaekraani, navigeerimissüsteemi, juhtmevaba Apple CarPlay ja meelelahutusvõimalused.

Dünaamiline kuju

Tagumise sügavmusta põrkeraua kohal olev GR SPORTI ainulaadne märk ja tagumise mootori tumehõbedane põhjakaitse on iseloomulikud ja paistavad hästi silma – mõlemad on selgelt GR SPORTI jaoks disainitud.

Toyota T-Mate – et Sinu sõit oleks turvaline

T-Mate koosneb süsteemidest, mis toetavad Sind ja muudavad sõidu turvalisemaks nii maanteel, linnas kui ka parkimisel.
 • Kokkupõrke ennetussüsteem (PCS)

  Kokkupõrke ennetussüsteem tuvastab ohuolukorra ja aitab vältida kokkupõrkeid teiste sõidukite, jalakäijate ja ratturitega. See annab juhile märku helisignaali ja visuaalse hoiatuse ning pidurdusabisüsteemiga. Kui juht ei jõua õigel ajal pidurdada, rakenduvad pidurid kokkupõrke ennetamiseks või leevendamiseks automaatselt. Ristmikul kokkupõrgete vältimise abi ja ohuolukordade roolimisabi on toeks ristmikel sõitmisel ja manööverdamisel.

 • Kohanduv kiirushoidik (ACC)

  See süsteem hoiab varem seadistatud pikivahet. Kui pikivahe muutub väiksemaks, vähendab süsteem kiirust ning vajaduse korral pidurdab ja süütab pidurituled. Kui sõidukil on liiklusmärkide jälgimise süsteem (RSA), tuvastab see süsteem ka Sinu marsruudil kehtivad kiiruspiirangud ning soovitab vajaduse korral aeglustamist. Täielikult kohanduv kiirushoidik peatab sõiduki täielikult, kui eesolev sõiduk peatub. Kerge vajutus gaasipedaalil või kiirushoidiku lülitil aktiveerib süsteemi uuesti.

 • Pimeala monitor (BSM)

  Meie pimeala monitor hoiatab juhti sõidukite eest, mida juht ei pruugi küljepeeglitest näha. Sellest on eriti palju abi möödasõidu tegemisel.

 • Toyota Smart Connect – teedel aset leidnud sündmused

  Süsteem annab juhile märku teel olevatest ohtudest, näiteks eespool juhtunud õnnetus, libe tee jms. See teave saadakse teistelt juhtidelt ja kuvatakse sõiduki multimeediaekraanil. Mõni multimeediasüsteem annab teada ka võimalikest ohtudest, tänu millele paraneb üldine liiklusohutus.

 • Tagant ristsuunas läheneva sõiduki hoiatussüsteem koos automaatse pidurdusfunktsiooniga (RCTAB)

  Parkimiskohalt välja tagurdamisel tuvastab see süsteem vasakult ja paremalt lähenevad sõidukid, annab Sulle nendest märku ja vajadusel pidurdab kokkupõrke vältimiseks.

 • Panoraamvaatemonitor (PVM)

  See süsteem muudab parkimise lihtsamaks ja turvalisemaks, ühendades nelja kaamera pildid ümbritsevast peaaegu ringvaateks.

 • Tagaistme meeldetuletuse süsteem (RSRS)

  Süsteem annab juhi näidikupaneelile hoiatuse, kui juht unustab autost väljudes midagi või kedagi tagaistmele. Sõltuvalt mudelist aktiveeritakse pärast sõiduki lukustamist ohutuled ja kõlab helisignaal.

Vali oma vajadustele vastav varustustase ja mootor

Vali varustustase

8 valikut

Antud kriteeriumidega autot ei leitud, palun muuda oma otsingut

 • RAV4 - Luxury - Linnamaastur

  RAV4 Luxury

  Hübriid
  Linnamaastur
  • +
   12.3-tollise ekraaniga universaalnäidik
  • +
   Vihmaandur
  • +
   Parkimisandurid taga

  Vali mootor


  Alates

  32 900 €

  CVT | Esiveoline
  • Kütusekulu
   7.1 - 7.4 l/100 km
  • CO₂
   160 - 167 g/km

  Alates

  36 900 €

  CVT | Nelikveoline
  • Kütusekulu
   7.2 - 7.5 l/100 km
  • CO₂
   163 - 169 g/km

  Alates

  38 550 €

  CVT | Esiveoline
  • Kütusekulu
   5.7 - 5.9 l/100 km
  • CO₂
   129 - 132 g/km

  Alates

  41 350 €

  CVT | Nelikveoline
  • Kütusekulu
   5.8 - 6 l/100 km
  • CO₂
   131 - 136 g/km
 • RAV4 - Luxury Plus - Linnamaastur

  RAV4 Luxury Plus

  Hübriid
  Linnamaastur
  • +
   Toonklaas tagumistel akendel
  • +
   Elektriline pakiruumiluuk
  • +
   Võtmeta sisenemis- ja käivitussüsteem

  Vali mootor


  Alates

  36 000 €

  CVT | Esiveoline
  • Kütusekulu
   7 - 7.4 l/100 km
  • CO₂
   159 - 167 g/km

  Alates

  38 200 €

  CVT | Nelikveoline
  • Kütusekulu
   7.2 - 7.5 l/100 km
  • CO₂
   163 - 169 g/km

  Alates

  39 900 €

  CVT | Esiveoline
  • Kütusekulu
   5.7 - 5.9 l/100 km
  • CO₂
   129 - 132 g/km

  Alates

  42 600 €

  CVT | Nelikveoline
  • Kütusekulu
   5.8 - 6 l/100 km
  • CO₂
   131 - 136 g/km
 • RAV4 - Active - Linnamaastur

  RAV4 Active

  Hübriid
  Linnamaastur
  • +
   10.5-tolline multimeediaekraan
  • +
   Juhtmeta Apple CarPlay ja Android Auto
  • +
   Pilvepõhine navigatsioonisüsteem

  Vali mootor


  Alates

  37 350 €

  CVT | Esiveoline
  • Kütusekulu
   5.7 - 5.9 l/100 km
  • CO₂
   129 - 132 g/km
 • RAV4 - Style - Linnamaastur

  RAV4 Style

  Hübriid
  Linnamaastur
  • +
   19-tollised mustad valuveljed 235/55R19 (10 kodaraga)
  • +
   Valge meeleoluvalgustus eesmistel topsihoidikutel
  • +
   Valge meeleoluvalgustus lahtisel alusel

  Vali mootor


  Alates

  42 850 €

  CVT | Esiveoline
  • Kütusekulu
   5.7 - 5.9 l/100 km
  • CO₂
   130 - 132 g/km

  Alates

  45 750 €

  CVT | Nelikveoline
  • Kütusekulu
   5.8 - 6 l/100 km
  • CO₂
   131 - 136 g/km
 • RAV4 - Premium - Linnamaastur

  RAV4 Premium

  Hübriid
  Linnamaastur
  • +
   19-tollised hõbedased valuveljed (10 kodaraga)
  • +
   Navigatsioonisüsteem
  • +
   Valge meeleoluvalgustus eesmistel topsihoidikutel

  Vali mootor


  Alates

  43 900 €

  CVT | Esiveoline
  • Kütusekulu
   5.7 - 5.9 l/100 km
  • CO₂
   130 - 132 g/km

  Alates

  46 800 €

  CVT | Nelikveoline
  • Kütusekulu
   5.8 - 6 l/100 km
  • CO₂
   131 - 136 g/km
 • RAV4 - ADVENTURE - Linnamaastur

  RAV4 ADVENTURE

  Hübriid
  Linnamaastur
  • +
   19-tollised matthall valuveljed 235/55R19 (5 kodaraga)
  • +
   Eesmine põrkeraud hõbedaste allasõidutõketega RAV4 ADVENTURE
  • +
   RAV4 ADVENTURE radiaatori iluvõre

  Vali mootor


  Alates

  46 860 €

  CVT | Nelikveoline
  • Kütusekulu
   5.9 - 6 l/100 km
  • CO₂
   132 - 136 g/km
 • RAV4 - Premium Plus - Linnamaastur

  RAV4 Premium Plus

  Hübriid
  Linnamaastur
  • +
   19-tollised hõbedased valuveljed (10 kodaraga)
  • +
   Navigatsioonisüsteem
  • +
   Valge meeleoluvalgustus eesmistel topsihoidikutel

  Vali mootor


  Alates

  48 050 €

  CVT | Esiveoline
  • Kütusekulu
   5.8 - 5.9 l/100 km
  • CO₂
   130 - 132 g/km

  Alates

  50 900 €

  CVT | Nelikveoline
  • Kütusekulu
   5.8 - 6 l/100 km
  • CO₂
   132 - 136 g/km
 • RAV4 - GR SPORT - Linnamaastur

  RAV4 GR SPORT

  Hübriid
  Linnamaastur
  • +
   19-tollised mustad GR SPORT valuveljed
  • +
   GR SPORT eesmised udutuled (LED-tüüpi)
  • +
   GR SPORT ülemine iluvõre

  Vali mootor


  Alates

  48 250 €

  CVT | Nelikveoline
  • Kütusekulu
   5.8 - 6 l/100 km
  • CO₂
   132 - 136 g/km
Mudeli funktsioonid olenevad varustustasemest.
Hind sisaldab kuvatava värvi hinda.
* Pakkumine kehtib Toyota ametlikes esindustes kuni 31.10.2023 või seni, kuni kampaaniaautod on saadaval. 
Arvutused on ligikaudsed ja võivad erineda kliendile pakutavatest tingimustest. Teenuse pakkuja on SIA Citadele Leasing Eesti filiaal (krediidiandjate nimekirja kantud numbri 4,1-1/81 all). Krediidi kulukuse esialgne määr on 2,13% aastas järgmistel näidistingimustel: vara hind käibemaksuga 34 190 €, sissemakse 15%, jääkväärtus 39,5%, krediidisumma käibemaksuga 29 061,50 €, periood 60 kuud, läbisõidupiirang 20 000 km aastas, tagasimaksete arv 60, fikseeritud intress 2% aastas, lepingutasu 350 €. Määr on arvestatud eeldusel, et krediit võetakse kasutusele viivitamata ja täies mahus ning põhiosa ja intress makstakse tagasi igakuiste maksetena. Krediidi tagasimaksmiseks ja krediidi kogukulu kandmiseks tehtavate maksete kogusumma on 22 878,91 €. Liisingu võtmisel tuleb sõlmida ka kasko- ja liikluskindlustus. Tutvu finantsteenuste tingimustega aadressil https://www.citadeleleasing.ee/ee/private/docs/Opens in new window ning vajadusel konsulteeri asjatundjaga. Pakkumine ei kehti RAV4 hübriidmudelitele.