1. Start your impossible
  2. Partnership
Kiirtee

Eriolümpiamängude ja Toyota partnerlus

Eriolümpiamängud keskenduvad inimvõimete piiride nihutamisele ja sellele, et anda kõigile õigus oma unistusi ellu viia. Eriolümpiamängud loovad kogu maailmas kaasavaid kogukondi, kus kõik on vaatamata nende võimetele lahkesti oodatud ja omaks võetud.
Toyota liitub eriolümpiamängudega projektis „Start Your Impossible“, et pakkuda kõigile liikumisvabadust. Takistusteta füüsiline ja sotsiaalne liikumine muudab meie ühiskonna paremaks.

Koos edendame võrdseid võimalusi, sest kõik unistused on võrdsed.

Vaata lugu Ellast, kes on kõigi eriolümpiamängude sportlaste julguse ja vaimu sümbol.
©2024 Toyota Motor Corporation. Kõik õigused kaitstud. Olümpiasümboolika, terminoloogia ja kujutiste kasutamine on volitatud Rahvusvahelise Olümpia- ja Paralümpiakomitee poolt.

Fotod: Ernie Gawilani, Fu Xinhani, Zhou Jingjingi, Anne Zagré, Samir Aït Saïdi, Alexis Hanquinquanti, Erin Jacksoni ja Oskana Mastersi fotod: Getty Images. Leo-Pekka Tähti foto autor: Nina Kakonen. Eva Morali foto autor: Mario Gomez. Olivia McTaggarti foto autor: Reuters-AFLO. Emma Twiggi foto: AP-AFLO/Reuters-AFLO. David Liti ja Dora Bodonyi fotod: AP-AFLO. Tomoki Ota foto: Yohei Osada/AFLO Sport. Ren Tazawa foto autor: AFLO Sport.