1. Uued autod
Kiirtee
Hind alates
74 200 €
CO₂
0 g/km
Sõiduulatus
650 km

GALERII

Pildid on illustratiivsed. Lõpliku konfiguratsiooni nägemiseks võta ühendust Toyota esindusega.

Avasta vesinikuauto jõud

Vesinikuautode põlvkonna liidrina ühendab Toyota Mirai tipptasemel tehnilised uuendused elegantse kujunduse ja dünaamilise sõiduga, jättes endast maha vaid vee.

Silmapaistev disain, sundimatu jõud

Täiesti uuele, pikema teljevahega platvormile ehitatud Mirai on laiem ja madalam. See annab madalama raskuskeskme ja parima teelpüsivuse. Pikem tagumine ülend rõhutab voolujoonelisust.

 

 

 

650 km puhast rõõmu

Mirai sõidab märkimisväärselt vaikselt ja on võrreldamatult mugav. Uudse vesinikkütuseelemendi kasutamine annab tõelise nullemissiooniga sõidu kuni 650-kilomeetrise sõiduulatusega.

Viimse detailini läbi mõeldud

Mirai tankimine on lihtne, see võtab aega kuni viis minutit ja sarnaneb tavaauto tankimisega. Kütusepump teeb kogu töö ära. Lihtsalt ühenda otsik ja pigista käepidet, lukustades selle paigale. Mirai arvuti saadab teabe pumbale ning paak täidetakse turvaliselt ja kiiresti.

Puhtam õhk kõikjal, kuhu sõidad


Toyota esimene õhupuhastussüsteem eemaldab õhust kahjulikud saasteained, nagu vääveldioksiid ja lämmastikoksiid. Täiskasvanud inimene hingab aastas umbes 4 730 400 liitrit õhku. Mirai puhastab samasuguse õhuhulga 10 000 kilomeetri läbimisega.

Kuidas see töötab?

Esimest korda Toyota sõidukil kasutatavas õhupuhastussüsteemis voolab kütuseelementi viidav õhk läbi aktiivsöefiltri, mis püüab kinni väikesed tolmuosakesed ja kahjulikud saasteained, nagu vääveldioksiid ja lämmastikoksiid. Seega puhastab Mirai sõidu ajal õhku ja sellest väljub puhtam õhk, kui sinna sisenes.

Uuendused Sinu käeulatuses

Ükskõik, kas sõidad lihtsalt kodu ja töökoha vahet või võtad ette pikema reisi – Toyota Mirais on Sul alati sõidu üle täielik kontroll.
 • Ainult üks puudutus Puutetundlik 12,3-tolline multimeediaekraan võimaldab sõitu kohandada oma eelistuste järgi, Apple CarPlay™ ja Android Auto™ abil saad mugavalt oma nutitelefoni kasutada. Ülisuurel esiklaasinäidikul aga saad näha järgmist suunamuutust, liiklusmärke ja kiirushoiatusi ning jälgida oma paiknemist sõidurajal süsteemi Lane Trace Assist abil.
 • Kõik Sinu pilgu all Parkimisel kasutab intelligentne panoraamvaatemonitor nelja kaamerat, mis töötavad koos 12 anduriga tagamaks, et Mirai märkab objekte ja inimesi 360 kraadi ulatuses.
 • Ka auto taga olijad ei jää märkamata Isegi kui pagas või sõitjad varjavad tagaakna, annab Mirai digitaalse tahavaatepeegli eriti laia vaatenurgaga objektiiv selge ja terava panoraamvaate.

Ülim mugavus ja avarus

Toyota Mirai pakub Sulle puhast luksust. Julged, silmapaistvad detailid on kontrastiks diskreetse disainiga laiale ja avarale kokpitile.

Toyota T-Mate – et Sinu sõit oleks turvaline

Oma klassi parimate ohutusfunktsioonide tagamiseks on Mirai varustatud T-Mate’iga – abivalmi sõidupartneriga. T-Mate koosneb süsteemidest, mis toetavad Sind ja muudavad sõidu turvalisemaks nii maanteel, linnatänaval kui ka parkimisel.
 • Kokkupõrke ennetussüsteem (PCS)

  Kokkupõrke ennetussüsteem tuvastab ohuolukorra ja aitab vältida kokkupõrkeid teiste sõidukite, jalakäijate ning jalg- ja mootorratturitega. See annab juhile märku helisignaali ja visuaalse hoiatuse ning pidurdusabisüsteemiga. Kui juht ei jõua õigel ajal pidurdada, rakenduvad pidurid kokkupõrke ennetamiseks või leevendamiseks automaatselt. Ristmikel ja manöövrite tegemisel on päevasel ajal toeks ristmikul kokkupõrgete vältimise abi ja ohuolukordade roolimisabi.

 • Kohanduv kiirushoidik (ACC)

  See süsteem hoiab varem seadistatud pikivahet. Kui pikivahe muutub väiksemaks, vähendab süsteem kiirust ning vajaduse korral pidurdab ja süütab pidurituled. Kui sõidukil on liiklusmärkide jälgimise süsteem (RSA), tuvastab see süsteem ka Sinu marsruudil kehtivad kiiruspiirangud ning soovitab vajaduse korral aeglustamist. Täielikult kohanduv kiirushoidik peatab sõiduki täielikult, kui eesolev sõiduk peatub. Kerge vajutus gaasipedaalil või kiirushoidiku lülitil aktiveerib süsteemi uuesti.

 • Hädaolukorras peatumise abisüsteem (EDSS)

  Kui süsteem ei tuvasta mõne aja jooksul juhi tegevust, kõlab juhi tähelepanu äratamiseks helisignaal. Kui juhi tegevust ei tuvastata endiselt, peatab EDSS sõiduki sujuvalt, hoides seda samal ajal ohutult sõidurajal. Samuti aktiveeritakse teiste liiklejate hoiatamiseks ohutuled ning ukselukustus avatakse, et päästeteenistus saaks vajaduse korral hõlpsalt ligi.

 • Ennetav sõiduabi – aeglustusabi (PDA)

  See süsteem aitab eesolevale sõidukile lähenemise korral gaasipedaali lahtilaskmisel sujuvalt aeglustada.

 • Ohutuspaketi Toyota Safety Sense juhtmevabad värskendused

  Tarkvara juhtmevabad värskendused tagavad, et Toyota Safety Sense’i (TSS) funktsioonid ja täiustused on alati ajakohased.

Ühendus loob uusi võimalusi

MyToyota rakendus on Sinu auto digiteenuste komplekt, mille abil saad oma elu lihtsamaks muuta.
Vaata lisa

KKK vesinikuauto kohta

Bensiinitankuri kasutamisega sarnaselt tegutsedes saad vesinikutanklas auto tankida vähem kui viie minutiga.

Kütuseelemendiga autod eritavad ligikaudu sama palju vett kui bensiinimootoriga autod.

Tänapäeval tööstuslikuks kaubaks peetavat vesinikku saab hõlpsasti mitmesugustest looduslikest allikatest.

Kütuseelementide hind on 2007. aastaga võrreldes kaks korda langenud. Tänu üha suuremale arendustööle võib kütuseelemente kohata peagi kõigil elualadel.

Vesinikupaagid valmistatakse süsinikkiust ja neid katsetatakse põhjalikult. Vesinik on sama turvaline kui teised mootorikütused, näiteks diislikütus või maagaas.

 

Vesinikku on palju aastaid kasutatud busside, kahveltõstukite, laevade ja isegi rakettide kütusena.

Vali oma vajadustele vastav varustustase ja mootor

Vali varustustase

2 valikut

Antud kriteeriumidega autot ei leitud, palun muuda oma otsingut

 • Mirai - Premium - Sedaan, 4 ust

  Mirai Premium

  Hübriid
  Sedaan, 4 ust
  • +
   19-tollised valuveljed (235/55R19)
  • +
   Rehviparanduskomplekt
  • +
   Toonklaas tagaaknal

  Vali mootor


  Alates

  74 200 €

  EV | Esiveoline
  • CO₂
   0 g/km
  • Sõiduulatus
   650 km
 • Mirai - Ambassador - Sedaan, 4 ust

  Mirai Ambassador

  Hübriid
  Sedaan, 4 ust
  • +
   20-tollised valuveljed (245/45ZR20)
  • +
   Rehviparanduskomplekt
  • +
   Toonklaas tagaaknal

  Vali mootor


  Alates

  81 300 €

  EV | Esiveoline
  • CO₂
   0 g/km
  • Sõiduulatus
   650 km
Mudeli funktsioonid olenevad varustustasemest.
Hind sisaldab soodsaimat värvi.