1. Express service
Kiirtee

Express Service

Kaks asjatundjat, kaks korda kiirem hooldus!

Proovi meie efektiivset kiirhooldust. Kaks korda rohkem mehaanikuid, kaks korda kiirem hooldus ja kaks korda suurem rahulolu – kõik Sinu mugavuse heaks.

Kasuta Toyota pakutavat kiirhooldust ning saad sõitu jätkata kvaliteetselt ja professionaalselt hooldatud autoga. Reserveeri hooldus juba täna.
Video, kuidas kaks mehaanikut sõiduki juures korraga töötavad.

Kaks korda kiirem

Kui Sinu autole pühendub kaks mehaanikut, on pikad ooteajad minevik. Sinu sõiduki hooldus on meie jaoks esmatähtis – nii saad kiiremini sõitu jätkata.

Parem töö

Kaheliikmelise meeskonna kasutamine võimaldab Sinu sõidukit põhjalikumalt kontrollida. Kaks paari silmi ja käsi tagavad kvaliteedi ning täpsuse.

Kliendi mugavus

Töötame algusest lõpuni mugavuse nimel. Asendusautot pole vaja. Toyota kiirhoolduse ootamise ajal saad mugavalt meie ooteruumis lõõgastuda ja Toyota uudistega tutvuda.

Ilma lisakuludeta

Peame tähtsaks läbipaistvust ja õiglust. Kiirhoolduse ajal töötab Sinu auto kallal kaks mehaanikut – ja seda ilma lisakuluta. Sinu rahulolu ja meelerahu on meie jaoks kõige tähtsamad.

Mida teenus sisaldab?

Sinu auto juures töötab korraga kaks väljaõppinud mehaanikut – enam pole pikka ooteaega. Sõidukile tehakse põhjalik kontroll Toyota tootjastandardite järgi.

Iga hooldust tehakse konkreetse mudeli hooldusprogrammi kohaselt.

Välisosa kontroll
Siseosa kontroll
Piduri ja rehvide kontroll
Kontrollimised mootoriruumis
Kontrollimised sõiduki põhja all

Välisosa kontroll

Sisaldab järgmist: esiklaasi seisukord / eesmised ja tagumised klaasipuhastid / esituled ja udutuled / suunatuled / tagatuled / tagurdustuled / välistuled / ukse avamine ja sulgumine / kere väline seisukord

Siseosa kontroll

Sisaldab järgmist: salongiõhufilter / põrandamatid / turvavööd / elektrilülitid: tuled / signaal / ohutuled / piduri- ja siduripedaalid / kliimaseade

Piduri ja rehvide kontroll

Sisaldab järgmist: piduriklotsid ja pidurikettad / pidurivedeliku lekkimise kontroll / piduri puhastamine / rehvimustri sügavuse mõõtmine / rehvikontroll ja rõhu reguleerimine

Kontrollimised mootoriruumis

Sisaldab järgmist: mootoriõli kontroll / vahetamine / vedelikutasemete kontroll, lekete kontroll ja vedeliku lisamine / mootoririhmade seisukorra kontrollimine

Kontrollimised sõiduki põhja all

Sisaldab järgmist: vedelikulekete kontrollimine / väljalaskesüsteem ja kuumuskaitse / eesmise ja tagumise amortisaatori lekked / eesmise ja tagumise vedrustuse kontroll / eesmise rattalaagri kontroll

 

 

Express Service

Kestus 60 minutit

Toyota kiirhooldus võtab aega kuni 60 minutit. Vali endale sobiv aeg, too auto teenindusse ja saad vähem kui 60 minuti pärast ära sõita.

Mugav ja soodne

See on kiire ja lihtne viis autot hooldada. Saad auto tagasi tunni aja pärast – nii ei pea Sa tervet päeva ilma autota läbi ajama ega asendusautot kasutama.

Kahekordne tähelepanu

Sinu sõiduk saab korraga kahe spetsialisti tähelepanu ning hooldust tehakse hoolikalt plaanitud ja sünkroonitud protsessi järgides. Poole lühem hooldusaeg ei too kaasa lisakulusid, arveldamine ja dokumentatsioon on sujuvad.

Tehnoloogia Sinu teenistuses

Eritehnika ja moodne tehnoloogia lühendavad hooldusaega märgatavalt.

Tund aega Toyota korrashoiuks

Regulaarne hooldus on Toyota pika eluea alus. Toyota kiirhooldus muudab selle lihtsaks ja kiireks.