1. Uued autod
Kiirtee
LIISINGUINTRESS 0,99% + 3 KUU EURIBOR*
Hind alates
28 600 €
Kütusekulu
4.4 - 4.8 l/100 km
CO₂
100 - 109 g/km

Uus Corolla sedaan – elu uus tase

Nutika disainiga hübriidelektriline Toyota Corolla sedaan pakub seninägematut sõidurõõmu. Corolla sedaanis on rikkalikult digifunktsioone, sh tarkvara juhtmevaba värskendamine, ja sõit kulgeb sundimatult, elegantselt ning põnevalt.

Pildid on illustratiivsed. Lõpliku konfiguratsiooni nägemiseks võta ühendust Toyota esindusega.

Erihinnaga talverattad ning intress 0,99% + 3 kuu EURIBOR

Tegutse nüüd
Uued valuveljed
Uus iluvõre
LED-esituled
Voolujooneline ja dünaamiline

Uued valuveljed

Dünaamilise disaini ja kauni viimistlusega uued valuveljed rõhutavad auto kõrgetasemelist tehnilist olemust.

Uus iluvõre

Uue Corolla sedaani šiki ja tänapäevase välimuse põhielement on muljet avaldava disainiga radiaatorivõre, mis rõhutab auto madalaid, jõulisi proportsioone.

LED-esituled

Corolla sedaani stiilsete LED-esitulede tehnoloogia tagab pimedal ajal turvalise ja muretu sõidu, samas on tuled oma võimsusest hoolimata energiasäästlikud.

Voolujooneline ja dünaamiline

Corolla sedaanist õhkub vaieldamatult võimsust, mida iseloomustavad rafineeritud ja voolavad jooned ning lai, kuid voolujooneline kere.

Dünaamiline igas pisiasjas

Uut Corolla sedaani iseloomustavad jõulised proportsioonid ja ülitehnilised pinnad. Selle aerodünaamiline siluett on ajatu, kuid detailid ja teostus ääretult modernsed. Väljenda oma võistlushimu GR SPORTi viimistlusega, mis kehastab Toyota sportlikku olemust.

Uus istmete viimistlus
Meeleoluvalgustus
Mugav juhikoht
GR SPORTi käivitusnupp

Uus istmete viimistlus

Saad valida enda stiiliga sobiva interjööri alates sügavatest, rikastest toonidest ning julgetest 3D-efektidest kuni heledamate värvideni, mis rõhutavad Corolla olemust.

Meeleoluvalgustus

Peen ja läbimõeldud meeleoluvalgustus rõhutab Corolla sedaani salongi hubasust ja annab salongile päikeseloojangul maheda sära.

Mugav juhikoht

Corolla sedaani mugavuse tagavad selle ergonoomilised istmed, mis leevendavad valu ning jäävad mugavaks kogu teekonna vältel.

GR SPORTi käivitusnupp

Paneb Su südame alati kiiremini tuksuma. GR SPORTi käivitusnupp tuletab pidevalt meelde Toyota tänavaautode ja üliedukate hübriidelektriliste võidusõiduautode vahelist seost.

Läbimõeldud tehnoloogia

Läbimõeldud tehnoloogiat ja igale reisijale oma klassi parimat mugavust pakkuv Corolla sedaan on disainitud Sinu huve silmas pidades. Kahetsooniline kliimaseade ja kõikjal leiduvad panipaigad, aga ka meeleoluvalgustus ja osavalt integreeritud mitmeotstarbelised ekraanid loovad sõitjatele salongist hubase ja harmoonilise ruumi.

Hübriidelektriline kompromissitu jõud

Uuel Corolla sedaanil on Toyota viienda põlvkonna hübriidelektriline jõuallikas. Senisest vaiksemal, puhtamal, kompaktsemal ja parema juhitavusega sõidukil on mõlema valdkonna parimad omadused – suur võimsus ja väike kütusekulu. Corolla sedaan pakub nii sõidurežiimides Normal, Eco kui ka Power täiselektrilist režiimi, mille saad valida alati, kui soovid lõõgastavat ja saastevaba sõitu.

 

Vaata lisa
 • Digiteenused alati käepärast

  Corolla sedaanis on rikkalikult funktsioone, mis aitavad Sul teistest sammu võrra eespool püsida: kiirühenduvus, juhtmeta laadimine ning Apple CarPlay ja Android Auto ühilduvus. Corolla sedaani juhtmevabalt värskendatav tarkvara tagab, et vajalikud digiteenused on Sul alati käepärast.

JUHTIMINE TELEFONI KAUDU

Side autoga ei katke autost lahkudes. MyToyota rakendus on võimas tööriist. Kaugjuhitava kliimaseadme abil saad enne sõidu alustamist hübriidsüsteemi ette valmistada ning salongi jahutada või soojendada. Funktsioonid „Ohutuled“ ja „Leia minu auto“ hõlbustavad auto ülesleidmist – saad kaugjuhtimise abil tulesid vilgutada, signaali lasta ja kaardilt sõiduki asukohta vaadata.
Vaata lisa

Toyota T-Mate – et Sinu sõit oleks turvaline

Toyota T-Mate – Sinu turvalisema teekonna nimel. Oma klassi parimate ohutusfunktsioonide tagamiseks on Corolla sedaan varustatud T-Mate’iga – abivalmi sõidupartneriga. T-Mate koosneb süsteemidest, mis toetavad Sind ja muudavad sõidu turvalisemaks nii maanteel, linnatänaval kui ka parkimisel. Järgnevalt on loetletud tähtsamaid omadusi, kogu T-Mate’i sisu, mis on mõeldud Corolla sedaanile, saad vaadata auto konfiguraatoris.
 • Kokkupõrke ennetussüsteem (PCS)

  Kokkupõrke ennetussüsteem tuvastab ohuolukorra ja aitab vältida kokkupõrkeid teiste sõidukite, jalakäijate ja ratturitega. See annab juhile märku helisignaali ja visuaalse hoiatuse ning pidurdusabisüsteemiga. Kui juht ei jõua õigel ajal pidurdada, rakenduvad pidurid kokkupõrke ennetamiseks või leevendamiseks automaatselt. Ristmikul kokkupõrgete vältimise abi ja ohuolukordade roolimisabi on toeks ristmikel sõitmisel ja manööverdamisel.

 • Tagaistme meeldetuletuse süsteem (RSRS)

  See süsteem hoiatab juhti, kui tagaistmele on ununenud reisija või mõni ese. Hoiatus hõlmab järgmist: hoiatus digitaalsel näidikupaneelil, seejärel aktiveeruvad sõltuvalt mudelist ohutuled ja pärast auto väljastpoolt lukustamist kõlab ka helisignaal.

 • Ennetav sõiduabi – aeglustusabi (PDA)

  See süsteem aitab eesolevale sõidukile lähenemise korral gaasipedaali lahtilaskmisel sujuvalt aeglustada.

 • Kohanduv kiirushoidik (ACC)

  See süsteem hoiab varem seadistatud pikivahet. Kui pikivahe muutub väiksemaks, vähendab süsteem kiirust ning vajaduse korral pidurdab ja süütab pidurituled. Kui sõidukil on liiklusmärkide jälgimise süsteem (RSA), tuvastab see süsteem ka Sinu marsruudil kehtivad kiiruspiirangud ning soovitab vajaduse korral aeglustamist. Täielikult kohanduv kiirushoidik peatab sõiduki täielikult, kui eesolev sõiduk peatub. Kerge vajutus gaasipedaalil või kiirushoidiku lülitil aktiveerib süsteemi uuesti.

 • Ohutu väljumise abi Safe Exit Assist (SEA)

  Süsteem kasutab pimeala monitori, et aidata juhil vältida kokkupõrget avatud ukse või väljuvate reisijate ja tagant lähenevate sõidukite või jalgratturite vahel. Kui süsteem hindab kokkupõrke võimalikuks, süttib küljepeeglil märgutuli ning universaalnäidikul olev märgutuli koos helisignaaliga hoiatab reisijaid.

 • Hädaolukorras peatumise süsteem (EDSS)

  Kui mõnda aega ei tuvastata juhi sekkumist, kõlab juhi hoiatamiseks helisignaal. Kui sellele ei reageerita, aeglustab sõiduk automaatselt ja peatub praeguselt sõidurajalt kõrvale kaldumata. Süttivad ohutuled teiste liiklejate hoiatamiseks ning avanevad uksed, et päästetöötajad pääseksid vajaduse korral hõlpsalt ligi.

 • Ohutuspaketi Toyota Safety Sense juhtmevabad värskendused

  Tarkvara juhtmevabad värskendused tagavad, et Toyota Safety Sense’i (TSS) funktsioonid ja täiustused on alati ajakohased.

Vali oma vajadustele vastav varustustase ja mootor

Vali varustustase

4 valikut

Antud kriteeriumidega autot ei leitud, palun muuda oma otsingut

 • Corolla sedaan - Active - Sedaan, 4 ust

  Corolla sedaan Active

  Hübriid
  Sedaan, 4 ust
  • +
   16-tollised valuveljed (5 topeltkodaraga)
  • +
   Automaatselt kokkuklapitavad küljepeeglid
  • +
   Elektrilised küljepeeglid

  Vali mootor


  Alates

  28 600 €

  e-CVT | Esiveoline
  • Kütusekulu
   4.4 - 4.8 l/100 km
  • CO₂
   100 - 109 g/km
 • Corolla sedaan - Active Plus - Sedaan, 4 ust

  Corolla sedaan Active Plus

  Hübriid
  Sedaan, 4 ust
  • +
   17-tollised mustad eritöötlusega valuveljed (5 topeltkodaraga)
  • +
   LED-ribatuled ees
  • +
   Toonklaas tagumistel akendel

  Vali mootor


  Alates

  31 100 €

  e-CVT | Esiveoline
  • Kütusekulu
   4.7 - 4.8 l/100 km
  • CO₂
   105 - 109 g/km
 • Corolla sedaan - GR SPORT - Sedaan, 4 ust

  Corolla sedaan GR SPORT

  Hübriid
  Sedaan, 4 ust
  • +
   18-tollised mustad eritöötlusega valuveljed (10 kodaraga)
  • +
   LED-ribatuled ees
  • +
   Toonklaas tagumistel akendel

  Vali mootor


  Alates

  33 450 €

  e-CVT | Esiveoline
  • Kütusekulu
   4.7 - 4.8 l/100 km
  • CO₂
   107 - 109 g/km
 • Corolla sedaan - Luxury - Sedaan, 4 ust

  Corolla sedaan Luxury

  Hübriid
  Sedaan, 4 ust
  • +
   18-tollised kahevärvilised (hallid ja eritöötlusega) valuveljed (5 topeltkodaraga)
  • +
   LED-ribatuled ees
  • +
   Toonklaas tagumistel akendel

  Vali mootor


  Alates

  34 000 €

  e-CVT | Esiveoline
  • Kütusekulu
   4.8 - 4.8 l/100 km
  • CO₂
   107 - 109 g/km
Mudeli funktsioonid olenevad varustustasemest.
Hind sisaldab soodsaimat värvi.
 • Toyota Corolla sedaani liitreaalsus

  Tutvu Corolla sedaaniga meie liitreaalsuse rakenduse abil. Laadi rakendus alla ja saad vaadata, kuidas sõiduk iga nurga alt välja näeb. Rakenduse saad alla laadida App Store’ist või Google Playst, kasutades allolevaid linke.

* Pakkumine kehtib Toyota ametlikes esindustes kuni 30.09.2024 esmaregistreeritud autodele või seni, kuni kampaaniaautod on saadaval.

Tähelepanu! Tegemist on finantsteenuste reklaamiga. Teenuse pakkuja on SIA Citadele Leasing Eesti filiaal (krediidiandjate nimekirja kantud numbri 4,1-1/81 all).
Näidiskalkulatsioon: Krediidi kulukuse esialgne määr on 5.37% aastas järgmistel näidistingimustel: vara hind käibemaksuga 39 850 €, sissemakse 15%, jääkväärtus 40%, krediidisumma käibemaksuga 33 872.49 €, periood 60 kuud, läbisõidupiirang 20 000 km aastas, tagasimaksete arv 61, fikseerimata intressimäär 0.99% aastas + 3 kuu Euribor (31.12.2023 oli 3 kuu Euribor 3.909%, lepingus fikseeritud Euribor võib muutuda iga 3 kuu järel ja negatiivse baasmäära korral kohaldatakse baasmäärana 0%), lepingutasu 250 €. Määr on arvestatud eeldusel, et krediit võetakse kasutusele viivitamata ja täies mahus ning põhiosa ja intress makstakse tagasi igakuiste maksetena. Krediidi tagasimaksmiseks ja krediidi kogukulu kandmiseks tehtavate maksete kogusumma on 29 333.94 €. Liisingu võtmisel tuleb sõlmida ka kasko- ja liikluskindlustus. Kehtib kõikide Toyota Leasingu pakkujate puhul. Põhineb Citadele Leasingu näidisarvutusel.