1. Recall
Kiirtee

Toyota tagasikutsumise kontroll

Vaata, kas Sinu Toyota kuulub tagasikutsumise kampaania alla.
  • Tagasikutsumiskampaaniaga seotud töid teostab Toyota ametlik esindus
  • Kampaaniaga seotud tööd on tasuta
 
 
 
 
 

Sinu turvalisus on meie prioriteet

Toyota jaoks on kõige tähtsam tagada liiklejate turvalisus ja ohutus ning tagasikutsumiskampaaniate läbiviimisel on selle eesmärgini jõudmisel oluline osa. Toyota standardid sõidukite kvaliteedi osas on väga kõrged ja sõidukite tehnilist seisukorda jälgitakse kasutusperioodi kestel erinevate meetmetega. Kui selgub, et sõiduki kasutamisel võib mõningatel tingimustel ilmneda olukord, kus sõiduki mõni komponent ei vasta tehase karmidele kvaliteedinõuetele, kutsutakse sõiduk tagasikutsumiskampaania raames ametlikku esindusse. Esinduses tehakse vastavalt tehase juhistele kontroll, vahetatakse vajalik komponent või teostatakse tööd, mis kõrvaldavad võimaliku puuduse. Tagasikutsumiskampaania raames tehtavad tööd on tasuta.

Kui Sul tekib küsimusi tagasikutsumiskampaania kohta, vaata palun korduma kippuvaid küsimusi või võta ühendust Toyota ametliku esindusega.

Tagasikutsumise protsess

1. Kontrolli tagasikutsumist siit veebilehelt või leia info MyToyota portaali kaudu

Sisesta sõiduki VIN-kood või logi sisse MyToyota portaali, et saada teada, kas Sinu Toyotale kehtib tagasikutsumiskampaania.

2. Broneeri teeninduse külastusaeg

Broneeri teeninduse külastusaeg omale sobivaimas Toyota esinduses.

3. Too auto Toyota teenindusse

Esindus hoolitseb Sinu sõiduki eest ja teostab tagasikutsumisega seotud tööd esimesel võimalusel.

Toyota tagasikutsumise kontroll

Kontrolli auto VIN-koodi abil, logi sisse MyToyota portaali või võta ühendust esindusega, et saada teada, kas Sinu sõiduk kuulub tagasikutsumiskampaania alla.
Kontrolli oma autot Vaata MyToyota portaalist

Korduma kippuvad küsimused

Kas auto kuulub tagasikutsumise alla, saad kontrollida, sisestades auto VIN-koodi Toyota kodulehel Toyota tagasikutsumise kontrolli aknasse või Toyota ametliku esinduse kaudu.

VIN-koodi leiad sõiduki registreerimisdokumendist.

Ei, tagasikutsumiskampaania raames teostatavad tööd on kliendile tasuta.

Toyota tagasikutsumiskampaania töid on volitatud teostama ainult Toyota ametlikud esindused.

Konkreetse sõiduki tagasikutsumise täpse põhjuse ja nimekirja kampaania raames teostavatest töödest annab Toyota ametlik esindus töödeks ajabroneeringut tehes.

Igapäevasel kasutamisel ei pruugi puudus kunagi avalduda ja auto kasutaja seda sõites ei taju. Tagasikutsumise alla kuuluva sõiduki potentsiaalselt ohtlik puudus pole elu-, vaid sõiduohtlik. See tähendab, et otsest ja aktiivset ohtu pole, kuid teatud tingimuste kokkulangemisel võib puudus avalduda ning mõjutada liikleja turvalisust. Seetõttu tuleb tagasikutsumise alla kuuluv puudus kõrvaldada esimesel võimalusel.

Palun võta ühendust Toyota ametliku esindusega ja broneeri aeg tagasikutsumiskampaania tööde teostamiseks.

Tagasikutsumiskampaania alla kuuluv töö teostatakse sõiduki tootja koostatud remondijuhendi kohaselt ning selleks kuluv aeg sõltub, millised tegevused on kampaania raames tarvis teha. Teavet tööde kestuse kohta saab Toyota esindusest kampaaniatööde teostamiseks aega broneerides.

Tagasikutsumise alla kuuluvad autod, millel on tuvastatud potentsiaalselt ohtlik puudus. See tähendab, et mitme halva asjaolu kokkulangemisel võib sõidukil avalduda defekt, mis võib põhjustada ohtu juhile ja kaasreisijatele. Ohu vältimiseks tuleb tagasikutsumiskampaania tööd teostada kindlasti esimesel võimalusel.

Toyota tagasikutsumise kontroll tuvastab ainult Euroopa ja Venemaa turule toodetud autode VIN-koode. Jälgi, et sisestasid VIN-koodi õigesti. Kui koodi jätkuvalt ei leita, võta palun ühendust Toyota ametliku esindusega, et selgitada välja, kas Sinu auto kuulub tagasikutsumisele.

Vaata lisaks