1. Uued autod
 2. Yaris Cross
Kiirtee

Erakordsed omadused standardvarustuses

Sõida edasi dünaamilise uue Yaris Crossiga. Sobib nii linna kui ka maanteele ja pakub erakordseid funktsioone kõigil varustustasemetel.

arrow right
arrow left
 • Linnatänavaile loodud

  Suuruselt kompaktne, kuid linnamaasturlikult kõrge juhiasendiga.

 • Kõrge juhiiste, hea tunne

  Kõrge isteasend on turvalise ja pingevaba sõidu saladus.

 • Ela MyToyotaga sünkroonis

  Sujuv mobiilne ühenduvus, iga sõit algab ekraanipuudutusega.

 • T-Mate on Sulle alati toeks

  Turvasüsteemid, mis annavad liikluses meelerahu.

 • Tee oma sõidud hübriidautoga

  Täiustatud Hybrid 130 mootoriga on iga sõit säästlik ja optimaalne.

 • Sukeldu linnamaasturi maailma

  Yaris Crossiga tõmbad tähelepanu.

 • Ruum, mis laseb elul kulgeda

  Avaras ja valgusküllases salongis on rohkelt ruumi kõigile.

 • Hoia oma Yaris Cross turvalisena

  Ulatuslik garantii kaitseb autot, Sinu igapäevast kaaslast.

POST https://aph-webcarconfig.toyota-europe.com/v1/grade-selector/ee/et?modelId=5c933238-df10-41c5-b921-a2e4d25ef931

Read timed out

Uue Yaris Crossi tutvumispakkumine

Talverattad velgedel hinna sees ning intress 0,99% + 3 kuu Euribor
Tegutse nüüd
 • HYBRID 115

  Jõuallikas
  Hübriidmootor
  Võimsus
  116 DIN hj
  Kütusekulu
  4.5 – 5.1 l/100km*
  CO₂
  101 – 115 g/km*
  Kiirendus, 0–100 km/h (sekundit)
  11.2 sekundit
  * Kombineeritud tsükkel.
 • HYBRID 130

  Jõuallikas
  Hübriidmootor
  Võimsus
  130 DIN hj
  Kütusekulu
  4.5 – 5.2 l/100km*
  CO₂
  101 – 116 g/km*
  Kiirendus, 0–100 km/h (sekundit)
  10.7 sekundit
  * Kombineeritud tsükkel.

Yaris Crossi pakkumised

Ühtegi pakkumist ei leitud

UUS YARIS CROSS HYBRID

TUTVUMISPAKKUMINE: 0,99% LIISINGUINTRESS + 3 KUU EURIBOR

TALVERATTAD VELGEDEL HINNA SEES

Korduma kippuvad küsimused

Elektri jõud: vastused Sinu küsimustele

Toyota hakkas hübriidautosid tootma enam kui 25 aastat tagasi ja jätkab püüdlemist heitkoguste vähendamise poole. Hübriidautodes on elektrimootor ja võimas bensiinimootor, mis tagavad muretu ja mugava sõidu.

Hübriidauto on sõiduk, mille puhul võimaldab sisepõlemismootori või säästliku elektrimootori rakendamine kasutada kaht energiaallikat: bensiinimootorit ja elektrimootorit.

Hübriidauto saab elektrijõudu kasutada kohaltvõtuks ning koguni sõita sellega kiirusel kuni 50 km/h. Et enamik Toyota hübriidautosid on iselaadivad, laetakse tühjenevat akut mootoris üle jääva energiaga.

Hübriidautos kasutatakse uudset akude iselaadimistehnoloogiat. Seda sõidukit nimetataksegi hübriidautoks, sest ta kasutab kaht energiaallikat. See tähendab, et erinevalt täiselektrilisest sõidukist ja pistikhübriidist ei ole hübriidautot vaja aku laadimiseks vooluvõrku ühendada.​

Toyota hübriidsõiduki uuenduslik akutehnoloogia peab vastu kogu auto eluea. Mõnda mehaanilist osa, näiteks sidurit, generaatorit ja starterit, enam polegi – tänu sellele on ettenägematute kulude risk tulevikus veelgi väiksem. Lisaks on kõigil uutel hübriidi komponentidel, sh akul, Toyota 5-aastane / 100 000 km läbisõiduni kehtiv* garantii.

 

* Sõltub sellest, kumb tingimus täitub varem.

Hübriidsõidukeid on kolme tüüpi: kerghübriidid, täishübriidid ja pistikhübriidid. Kerghübriidid kasutavad elektrimootorit vaid mootori toetamiseks kiirendamisel ja ökonoomsel kiirusel, auto ei saa sõita ainult elektrimootori jõul. Toyota täishübriidiga või iselaadiva hübriidiga saab elektrirežiimis sõita kuni 80% linnasõitudest, kus kiirus on kuni 50 km/h. Pistikhübriid töötab samamoodi nagu hübriid, kuid on suurema akuvõimsusega – see parandab elektrirežiimis sõidu omadusi.

* Tähelepanu! Tegemist on finantsteenuste reklaamiga. Toyota Liisingu aastase fikseerimata intressimäära 0,99% + 3 kuu euribor puhul on 27 880,00 € (netohind) maksva sõiduki finantseerimisel kuumakse alates 264 € tingimusel, et sissemakse on 15%, lepinguperiood 60 kuud, jääkmaksumus 40%, läbisõidupiirang 20 000 km aastas ja lepingutasu 250 €. Kasutusse võetav krediidisumma on 23 698,00 € ja krediidikulukuse määr on nimetatud tingimustel 4,34% aastas. Krediidi saamiseks on vajalik sõlmida kindlustusleping. Krediidi kogusumma on 31 639,46 €, tagasimaksete arv 60. Krediidi kogusumma arvutamisel on arvesse võetud krediidisummat, intressikulu, lepingutasu ning ei ole arvestatud võimalikke sõiduki registreerimiskulusid, riigilõive, hindamisakti tasu ega finantseerimise eeltingimuseks oleva kasko- ja liikluskindlustuse makse suurust. Pakkumine kehtib kuni 31.08.2024. Finantsteenuse pakkuja on Luminor Liising AS, tegevusluba 4.1-1/98, tegevuskoht Liivalaia 45, 10145 Tallinn, tel +372 710 1300. Tutvuge liisingutingimustega ning vajaduse korral konsulteerige asjatundjaga.

** Tänu ülitõhusale bensiinimootorile ja elektrimootori(te)le saavad Toyota iselaadivad hübriidsõidukid ennast sõidu, aeglustamise ja pidurdamise ajal laadida – saad osa sõite teha elektrirežiimis ega pea kunagi autot laadima või sõiduulatuse pärast muretsema, sest bensiinimootor võtab töö üle kohe, kui aku tühjaks saab. Lisateave: https://www.toyota.ee/electrified.

*** Lisateavet meie elektriliste jõuallikate kohta, olgu need siis koos bensiinimootoriga või ilma, leiad lehelt https://www.toyota.ee/electrified.

**** Kirjeldatud funktsioonid on saadaval ainult uutes sõidukites ja olenevad varustustasemest. Aktiveeri oma sõiduki jaoks MyToyota rakendus ja vaata saadaolevaid funktsioone või võta täpsema teabe saamiseks ühendust kohaliku esindusega.

Mudeli funktsioonid olenevad varustustasemest.
Hind sisaldab soodsaimat värvi.