1. Business
 2. Toyota Professional
Kiirtee

Toyota Professional

Pakume vajalikke tooteid ja teenuseid, mis aitavad hoida Sinu äri töös. Uuri lähemalt, kuidas saame Sinu ettevõttele kasulik olla.
01

Sinu ettevõtte vajaduste järgi

Pakume laia valikut tooteid, tarbesõidukeid ja teenuseid, et toetada Sinu ettevõtte vajadusi.
02

Enamat kui lihtsalt tarbesõiduk

Meie tegevus põhineb kvaliteedil, hoolitsusel ja täieliku meelerahu põhimõtetel. Toyota Professional on partner, keda saad usaldada.
03

Õiged vahendid igaks tööks

Leiame alati parimad vahendid iga töö jaoks ja pakume teenust, mis ei vea Sind alt.

Tutvu Toyota Professionaliga

Toyota Professional on alati Sinu ettevõtte jaoks olemas. Mõistame, et sõidukipark on Sinu ettevõtte jaoks hädavajalik, ja anname alati endast parima, et hoida Sinu äri töös. Meie toote- ja teenusevalik aitab Sinu ettevõttel pakkuda oma klassi parimat jõudlust ja kandevõimet.

Oleme Sinu ettevõtte jaoks alati olemas

Ükskõik, kas vajad asendusautot, kindlustust, kiirhooldusteenust või maanteeabi – Toyota Professional on Sinu tarbesõidukite äripartner. Meie laia valiku teenuste hulgast leiad kindlasti sobiva ka oma ettevõttele.
 • Toyota Relax garantii

  Toyota Relax garantii tagab Sulle meelerahu, pakkudes kvaliteetseid ja töökindlaid sõidukeid. Anname igale uuele ja kasutatud Toyotale 3-aastase tootjagarantii, millele järgneb kuni 12-kuuline / 15 000 km lisagarantii, mis aktiveerub iga hooldusega. Nii kuni 10 aastat või kuni 185 000 km, olenevalt sellest, kumb täitub varem. Seetõttu saad olla kindel, et Sinu ettevõte on kindlates kätes.

 • Toyota Express Service kiirhooldus

  Kui valid Toyota Express Service kiirhoolduse, saad kaks korda kiiremini teele tagasi. Sinu autoga töötab korraga kaks mehaanikut, tänu millele saame hoolduse tehtud poole kiiremini. Mis kõige olulisem, see ei lähe Sinu ettevõttele rohkem maksma. Toyota Express Service kiirhooldus säästab Sinu ja Sinu töötajate aega.

 • Maanteeabi

  Toyota sõidukid on võimalikult töökindlad, kuid probleeme võib siiski tekkida, eriti kui tegemist on halva ilma või halbade teeoludega. Õnneks on Toyota ööpäevaringne maanteeabi Sinu ettevõtte jaoks alati olemas – nii kodu- kui ka välismaal. See katab rikkeabi, sõiduki taastamise ja hotellimajutuse, kui seda vajad.

 • Asendusauto

  Toyota Professional annab Sulle asendussõiduki, et Sinu äri oleks alati töös. Broneeri asendusauto juba koos hooldusega, et sobiv auto oleks Sind kindlasti ootamas. Valikus on nii sõiduautod kui ka tarbesõidukid.

 • Tarbesõidukite liisingu ja kindlustuse täislahendus

  Liisingu- ja kindlustuspartnerina pakub Toyota Professional Sinu ettevõttele ühtset teeninduspunkti, kuhu saad pöörduda kõigi Toyota tarbesõidukeid puudutavate küsimustega. Olgu selleks asjatundlik ja kiire Toyota Liisingu ja Kindlustuse vormistamine, Toyota Kindlustuse kahjukäsitlus, tipptasemel remonditööd või muud liisingu- ja kindlustusteemad. Toyota Professional on Sinu ettevõtte jaoks alati olemas – nii naudid meelerahu ja Sinu äri püsib töös.

Tutvu meie tarbesõidukite valikuga

Olenemata sellest, kas Sinu ettevõte on väike või suur, võid olla kindel, et pakume Sulle parima kvaliteediga tarbesõidukeid. Valikus on nii sisepõlemis- kui ka elektrimootoriga mudelid.

https://dxp-webcarconfig.toyota-europe.com/v1/model-filter-results/ee/et?model=hilux%2CEC%2CPF%2CPD%2CEC%2CPF%2CEQ%2Cproace%2CEP%2CProaceVerso%2CEV%2C&dclid=CNawpbervoEDFdAHogMdxkAKdg

Forced client side injection based on cached strategy

Ümberehitus ja isikupärastamine

Toyota volitatud teeninduste võrgustik pakub nii standardseid kui ka Sinu ettevõtte vajadustele kohandatud ümberehitusvõimalusi. Olenemata sellest, kas vajad erilisi ladustamislahendusi, külmutusseadmeid või kaubikuriiuleid, aitame Sind iga muudatuse puhul. Toyota volitatud teeninduse staatus tähendab, et iga muudatus vastab meie rangetele tootmis-, paigaldus- ja kvaliteedistandarditele protsessi igas etapis.

Toyota esinduste võrgustik

Toyota on kõikjal Baltikumis. Meie lai esinduste võrgustik koosneb paljudest müügisalongidest, hooldustöökodadest ja kereremonditöökodadest. Kui Sinu äri on Balti riikides, siis Toyota on Sinu usaldusväärne partner.
Leia esindus

Kontaktid

Soovid rohkem infot, kuidas Toyota saab Sinu äri edasi viia? Kirjuta või helista meile!