1. Gazoo racing
Kiirtee
Kiirtee

Nihutame piire, et saada paremaks

Enam kui 60 aastat on meie autod ja inimesed mootorispordis ületanud oma võimeid. Äärmuslikes võistlustingimustes uute tehnoloogiate ja lahenduste loomisega oleme oma püüdlustes üha paremate autode poole aina uuenduste teel. Nii täiustatud hübriidtehnoloogia kui ka eksperimentaalsete vesinikuajamitega püüame kiirendada jätkusuutliku mootorispordi arengut, et teha rõõmu ja luua põnevust meie fännidele ja klientidele nii praegu kui ka tulevikus.

Mitte üksnes sportlastele

Me ei salli kaotamist. Ometi muudab just see kogemus ja muidugi meie kirg uute väljakutsete järele meid tugevamaks. Meie arengut tipptasemel mootorispordi mitmekordsete meistritena tõukavad tagant äärmuslikud tingimused ja kõige raskemad teeolud. Need kujundavad meie inimesi ja tooteid ning siit saavad alguse uued autofännide põlvkonnad.

WORLD RALLY CHAMPIONSHIP (WRC)

Olles teinud 2021. aasta autoralli maailmameistrivõistlustel puhta töö, alustab TOYOTA GAZOO Racingu rallimeeskond uut Rally1 ajastut veelgi suurema isuga. Täiesti uue hübriidauto GR Yaris Rally1 abiga oleme valmis nihutama võimete piire maailma kõige raskematel rallietappidel.

WORLD ENDURANCE CHAMPIONSHIP (WEC)

Pärast ajaloolise neljanda järjestikuse võidu võtmist Le Mansi 24tunni sõidus ja 2021. aastal esimeseks hüperautode maailmameistriks saamist jätkab TOYOTA GAZOO Racing uuendusi ning häälestab enne eelseisvaid raskeid väljakutseid rekordilist hüperautot GR010 Hybrid veelgi teravamaks.

WORLD RALLY-RAID CHAMPIONSHIP (W2RC)

Maailma rängima võistluse 2019. aasta võitjana alustas TOYOTA GAZOO Racing uut maratonrallide ajajärku suurejooneliselt, võites 2022. aasta hooaja avavõistluse Dakari ralli, mis on kvaliteedi, vastupidavuse ja töökindluse ülim test. Ei mingit probleemi, selleks võimas GR DKR Hilux T1+ mõeldud ongi.

Detailideni väljapeetud

Tutvu mudelivalikuga GR SPORT. Inspiratsiooni saadi TOYOTA GAZOO Racingust, et ka igapäevaelus oleks stiili.
Vaata lisa

Kirg, mis ulatub teedest kaugemale

TOYOTA GAZOO Racingu kollektsioonis on midagi igale põnevuseotsijale. Ükskõik, kas jälgid pingsalt meie püüdlusi kestvussõidu ja autoralli maailmameistrivõistlustel või vaimustud meie ägedast GR-autode sarjast, see hoolega väljatöötatud kollektsioon pakub piiramatut valikut. On aeg näidata oma tõelist mina.
Tutvu kollektsiooniga (ENG) Opens in new window