1. Gazoo racing
Kiirtee

Nihutame piire, et saada paremaks

Enam kui 60 aastat on meie autod ja inimesed motospordis ületanud oma võimeid. Äärmuslikes võistlustingimustes uute tehnoloogiate ja lahenduste loomisega on TOYOTA GAZOO Racing oma püüdlustes paremate autode ja motospordi levitamise ja jätkusuutlikumaks muutmise poole aina uuenduste teel. Nii täiustatud hübriidtehnoloogia kui ka eksperimentaalsete vesinikuajamitega püüame kiirendada jätkusuutliku mootorispordi arengut, et teha rõõmu ja luua põnevust meie fännidele ja klientidele nii praegu kui ka tulevikus.

Mitte üksnes sportlastele

Katsetatud kõige ekstreemsematel maastikel kõige kogenumate sõitjate poolt. TOYOTA GAZOO Racing teeb ainulaadse saavutuse ja võidab kõik kaheksa võimalikku tiitlit kolmes FIA sarjas, kus ta sel hooajal osales: kestussõidu, autoralli ja maastikuralli maailmameistrivõistlused. Oleme nüüd koondanud kõik radadelt saadud teadmised ja kogemused ning toome need Sinu koduhoovi. Kõrbeluidetest linnaküngasteni – me jätkame piiride nihutamist oma püüdlustes luua üha paremaid autosid.

  • WORLD RALLY CHAMPIONSHIP (WRC)

    Tootjate eduga meistrivõistlustel ja juhtide ja kaasjuhtide tiitlitega, saavutab TOYOTA GAZOO Racing autoralli tiim Kalle Rovanperä ja Jonne Halttuneniga teist aastat järjest WRC üldvõidu. Täiesti uue hübriidauto GR Yaris Rally1 abiga oleme valmis nihutama võimete piire maailma kõige raskematel rallietappidel.

  • WORLD ENDURANCE CHAMPIONSHIP (WEC)

    Pärast ajaloolise viienda järjestikuse võidu võtmist Le Mansi 24 tunni sõidus ja 2022. aastal esimeseks hüperautode maailmameistriks saamist jätkab TOYOTA GAZOO Racing uuendusi ning häälestab enne eelseisvaid raskeid väljakutseid rekordilist hüperautot GR010 Hybrid veelgi teravamaks.

  • WORLD RALLY-RAID CHAMPIONSHIP (W2RC)

    TOYOTA GAZOO Racing alustas suurejooneliselt uut W2RC ajajärku 2022. aasta hooaja avavõistluse Dakari ralli võiduga ja sellega, et Nasser Al-Attiyah ja Mathieu Baumel kindlustasid W2RC avatiitli ning TOYOTA GAZOO Racing krooniti W2RC võitjaks tootjate arvestuses. Ei mingit probleemi, selleks võimas GR DKR Hilux T1+ mõeldud ongi.

Kirg, mis ulatub teedest kaugemale

TOYOTA GAZOO Racingu kollektsioonis on midagi igale põnevuseotsijale. Ükskõik, kas jälgid pingsalt meie püüdlusi kestvussõidu ja autoralli maailmameistrivõistlustel või vaimustud meie ägedast GR-autode sarjast, see hoolega väljatöötatud kollektsioon pakub piiramatut valikut. On aeg näidata oma tõelist mina.
Tutvu kollektsiooniga (ENG) (Avaneb uues aknas)