1. Offers
  2. Toyota lemmikloomade varustus
Kiirtee

Toyota lisavarustus koeraomanikule

Et Sinu lemmiku autosõidud oleksid võimalikult turvalised.
Selleks, et autosõidud koos Sinu lemmikuga mööduksid sujuvamalt ning turvalisemalt, on Toyota lisavarustuse valikus palju praktilisi lisasid.

Tutvu lisavarustuse ja paigaldusvõimalustega Toyota esindustes üle Eesti.

Pagasiruumi koeravõrk

Toyota pagasiruumi koeravõrk pakub omanikele ja nendega koos sõitvatele lemmikloomadele lisaturvalisust. Toyota koeravõrgu abil võid kindel olla, et nii lühemad kui ka pikemad autoreisid mööduvad kõigi jaoks turvaliselt ja mugavalt.

Toode sobib järgmistele mudelitele: Corolla Cross; RAV4

Hind alates 399 €

Küsi lisainfot

Koeravõrk pagasiruumi poolitamiseks

Pagasiruumi poolitav koeravõrk võimaldab Sul oma Toyota tagaosas olevat ruumi kõige optimaalsemalt ära kasutada. Kahe eraldi sektsiooniga koeravõrk on ideaalne neile, kes soovivad lemmiklooma pagasiruumis eraldada teisest neljajalgsest sõbrast või muudest esemetest nagu näiteks toidukotid või kohvrid. Kõik sektsioonidega koeravõrgud on valmistatud konkreetse Toyota mudeli jaoks, neid on lihtne paigaldada ja eemaldada.

Toode sobib järgmistele mudelitele: Corolla Cross; RAV4

Hind alates 355 €

Küsi lisainfot

Kaitseraua kaitse

Kui Sul satub olema universaalkerega Toyota, siis tõenäoliselt siseneb ja väljub Su neljajalgne sõber just tagaluugi kaudu, toetades oma käppasid tagumisele põrkerauale. Et vältida auto tagaosa keredetailide kriimustamist, on mõistlik paigaldada kulumiskindlast polüestrist valmistatud stangekaitse, mis hoiab Su autot nii kriimustuste kui ka poriste käpajälgede eest ning teeb lemmiklooma jaoks sisenemise ja väljumise mugavamaks.

Hind alates 97 €

Küsi lisainfot

Tagaistmete kaitsekate

Tagumise istmerea kaitsekate on üks parimaid ja lihtsamaid võimalusi kaitsta tagaistmeid, kui pead lemmiklooma transportima kompaktsema suurusega autos või sedaankerega mudelis. Kaitsekate kinnitub reguleeritavate rihmade abil eesmiste ja tagumiste peatugede külge ning paikneb vabalt üle kogu tagumise istmeala, jättes lemmikule piisavalt ruumi. Kaitsekatte paigaldamiseks ja eemaldamiseks kulub maksimaalselt paar minutit.

Hind alates 126 €

Küsi lisainfot
Pakkumine kehtib Toyota ametlikes esindustes kuni 30.06.2024.