1. Electrified
 2. Toyota kanzen
Kiirtee

Täielik meelerahu Toyota elektrisõidukitega

Naudi võimalikult muretut ja mugavat elektriauto omamise kogemust. Koos Toyotaga on Sul kohe olemas kõik olulised tooted ja teenused, mis aitavad Sul oma elektrisõidukist täiel rinnal rõõmu tunda.
 • 5-aastane hooldusprogramm hinna sees*

  Kõigi Toyota täiselektriliste sõidukite hinnas sisaldub 5-aastane hooldusprogramm, kuhu kuuluvad tootja poolt nõutud hooldustööd ja varuosad.

 • Kuni 10-aastane elektrisõiduki veojõuaku garantii (kuni veojõuaku 70% mahutavuseni)**

  Kui järgid Toyota hooldusprogrammi ja lased kõik vajalikud hooldustööd teha Toyota volitatud töökodades, garanteerime Sulle kuni 10 aasta või kuni 1 miljoni läbitud kilomeetri järel 70% veojõuaku algsest mahutavusest.

 • Kuni 10-aastane Toyota Relax garantii***

  Oma uuele või kasutatud Toyotale saad kuni 10-aastase Toyota Relax garantii, mis aktiveerub iga kord, kui lased sõiduki korralise hoolduse teha Toyota volitatud töökojas.

 • Kuni 10-aastane maanteeabi***

  Meie insenerid ja eksperdid on loonud Sinu Toyota võimalikult töökindlaks. Ootamatusi juhtub aga ikka – eriti halva ilma ja kehvade teeolude korral. Seetõttu pakume Toyota maanteeabi, mis on Sinu jaoks ööpäev läbi olemas ja nii kuni 10 aastat.

 • Kogu vajaminev lisavarustus

  Sõltuvalt sõiduki laadimisviisist ja -kohast on Sul laadimiseks vaja erinevaid kaableid. Et Sinu elu lihtsamaks teha, anname sõidukiga kaasa kaks kaablit: Mode 2 laadimiskaabli koduses majapidamises kasutatavale pistikupesale ja Mode 3 kaabli (32 A Mennekes), mida vajad kiiremaks laadimiseks elektrisõidukite kodulaadijate kaudu.

 • Kodulaadija

  Parim lahendus on osta kodulaadija koos oma elektrisõidukiga ja hajutada selle hind sõiduki kuumaksete sisse. Spetsiaalselt elektrisõidukite jaoks loodud kodulaadijaga toimub laadimine palju kiiremini ja mugavamalt kui tavalise koduse pistikupesa kaudu.****

* Sõltuvalt hooldusgraafikute erinevustest on Toyota bZ4X-i hinnas sisalduv hooldusprogramm piiratud kuni 75 000 km läbisõiduni ning Proace Electricu, Proace Verso Electricu, Proace City Electricu ja Proace City Verso Electricu puhul kuni 120 000 km läbisõiduni.

** Kehtib ainult Toyota bZ4X-i jaoks. Korralise hooldusega aktiveeritav teenus; kehtib pärast Toyota volitatud töökodades (üle Baltikumi) läbitud korralist hooldust kas järgmised 12 kuud või kuni 15 000 km, olenevalt sellest, kumb täitub varem. Kõikidele Toyota elektriautodele rakendub kuni 8 aastat või kuni 160 000 km kehtiv (olenevalt sellest, kumb täitub varem) veojõuaku tootjagarantii. 

*** Korralise hooldusega aktiveeritav teenus; kehtib pärast Toyota volitatud töökodades (üle Baltikumi) läbitud korralist hooldust kas järgmised 12 kuud või kuni 15 000 km (erineva hooldusintervalliga mudelitel vastavalt tootja määratud hooldusintervallile), olenevalt sellest, kumb täitub varem.

**** Spetsiaalse kodulaadijaga saad veojõuaku täis laadida 5–7 tunniga (11 kW laadimisvõimekuse korral, olenevalt aku mahutavusest).