1. Offers
 2. Toyota bZ4X
Kiirtee

Täiselektriline Toyota bZ4X

Eripakkumine laos olevatele Toyota bZ4X autodele.

 • HIND ALATES 44 300 €
 • HINNAVÕIT VÄHEMALT 12 600 €
 • LIISINGUINTRESS 0,99% + 3 KUU EURIBOR
 • TALVERATASTE KOMPLEKT ERIHINNAGA 590 €
 • 5 AASTA VÕI 75 000 KM HOOLDUSED HINNA SEES
 • LISAKS ELEKTRISÕIDUKI OSTUTOETUS RIIGILT 4000 €
 • AUTO KIIRELT KÄTTE

Iga valik loeb

Et saaksid leida endale parima elektrifitseeritud Toyota, kehtib täiselektrilisele Toyota bZ4X-ile 0,99% intress + 3 kuu EURIBOR. Näiteks Toyota bZ4X Luxury varustustaseme kuumakse on 435 €.
Kasuta pakkumist Opens in new window

Parim tagasiostu pakkumine

Et uue Toyota valimine veelgi lihtsamaks muuta, teeme Su olemasolevale autole parima tagasiostu pakkumise ja vormistame selle Sinu uue Toyota sissemakseks. Auto mark, mudel ega vanus pole olulised.

Mis peamine – oma praeguse autoga võid rahumeeli edasi sõita, kuniks Sinu uus Toyota saabub.

Vana sõiduki hindamine ja uue sõiduki liisingu vormistamine käib kiirelt ning kõik toimingud korraldame meie.

Leia lähim esindus

Talverataste komplekt erihinnaga

Hooajad ja teeolud vahelduvad. Sellele mõeldes oleme kokku pannud spetsiaalse talverataste komplekti, milles on Goodyeari lamellrehvid ja valuveljed.
Koos uue Toyota bZ4Xi ostuga on talverataste komplekt saadaval erihinnaga 590 € (tavahind 2387 €).

Täielik meelerahu – iga Toyota bZ4X-i põhivarustuses

Meelerahu on uue Toyota bZ4X-i põhivarustuses. Koos auto ostuga saad kaasa vajalikud tooted ja teenused, mis lubavad Sul elektriajastust viimast võtta.

 • 5-aastane või kuni 75 000 km läbisõiduni kehtiv hooldusprogramm hinnas
 • Kuni 10-aastane või kuni 1 miljoni km läbisõiduni kehtiv veojõuaku garantii
 • Kuni 10-aastane või kuni 185 000 km läbisõiduni kehtiv Toyota Relax garantii
 • Kuni 10-aastane maanteeabi
 • Kodulaadija kaabel (Type 2 Mode 3) ja kodupistikust laadimise kaabel (Type 2 Mode 2) on hinnas

Elektriauto riikliku ostutoetusega uus Toyota bZ4X 4000 € soodsamalt

Riiklikku toetust saab küsida uute, nii müügilepinguga omandatud kui ka liisingulepinguga kasutusse võetud nullheitega sõiduautode ostmiseks. Loe lähemalt siit.

Kalkulaatorid

Sõiduulatuse ja laadimisaja kalkulaatorite abil saad välja uurida, kui hästi sobib Toyota bZ4X Sinu elustiiliga. Piisab, kui sisestad oma sõiduharjumuste ja laadimisvõimaluste andmed, ning kalkulaator näitab, kui suure sõiduulatusega saad arvestada ja kuidas oma Toyota bZ4X-i optimaalselt laadida.
Lisa oma Toyota bZ4X-ile lisavarustust, et sõidud täiuslikuks muuta

Toyota originaalkatuseraamid

Katuseraamid teevad asjade vedamise pandlikumaks ja võimaldavad kinnitada katusele erinevat varustust – suuski, lumelaudu või katuseboksi. Tugevad raamid on tuuletakistuse vähendamiseks aerodünaamilise kujuga ning turvalisuse tagamiseks varustatud lukustatavate küljekatetega.

Katuseraamide komplekt koosneb fikseeritud kinnitusega katuseraamidest ja kinnituskomplektist.

Toyota bZ4X-i eemaldatav või fikseeritud veokonks

Toyota originaalne veokonksukomplekt on välja töötatud nii, et oleks tagatud nii veokonksu kui ka sõiduki konstruktsioonide tugevus ja vastupidavus. Veokonksu olemasolul saad vedada kuni 750 kg kaaluvat järelkäru või kinnitada konksu külge rattahoidja ja kuni 3 ratast. Eemaldatava veokonksu hilisem paigaldamine ja eemaldamine on lihtne ega nõua erioskusi.

Kerekaitsevahend Long Life Body Protector

Spetsiaalne keraamiline kerekaitsevahend annab Su uue Toyota bZ4X-i värvikihile aastaringse topeltkaitse, millest on eriti kasu just talvekuude ajal. Regulaarne kerekaitsevahendi kasutamine aitab lisaks kaunile välimusele hoida Su auto kõrget järelturuväärtust pikkade aastate jooksul.

Keskmine elektrikulu 14,4–16,9 kWh / 100 km. Maksimaalne sõiduulatus 436–514 km (WLTP andmete järgi). Sõiduulatust mõjutavad mitmesugused tegurid, näiteks sõiduki mass, ilmastikuolud ja temperatuur, tee tüüp ja kvaliteet, lisavarustus ja sõidustiil. Need andmed ei pruugi kajastada Sinu tegelikke sõidunäitajaid. Fotod on illustratiivsed.

Pakkumine kehtib Toyota ametlikes esindustes kuni 30.06.2024 esmaregistreeritud autodele või seni, kuni kampaaniaautod on saadaval. Pakkumisi ei saa kombineerida.

Tähelepanu! Tegemist on finantsteenuste reklaamiga. Teenuse pakkuja on SIA Citadele Leasing Eesti filiaal (krediidiandjate nimekirja kantud numbri 4,1-1/81 all).
Näidiskalkulatsioon: Krediidi kulukuse esialgne määr on 5.37% aastas järgmistel näidistingimustel: vara hind käibemaksuga 39 850 €, sissemakse 15%, jääkväärtus 40%, krediidisumma käibemaksuga 33 872.49 €, periood 60 kuud, läbisõidupiirang 20 000 km aastas, tagasimaksete arv 61, fikseerimata intressimäär 0.99% aastas + 3 kuu Euribor (31.12.2023 oli 3 kuu Euribor 3.909%, lepingus fikseeritud Euribor võib muutuda iga 3 kuu järel ja negatiivse baasmäära korral kohaldatakse baasmäärana 0%), lepingutasu 250 €. Määr on arvestatud eeldusel, et krediit võetakse kasutusele viivitamata ja täies mahus ning põhiosa ja intress makstakse tagasi igakuiste maksetena. Krediidi tagasimaksmiseks ja krediidi kogukulu kandmiseks tehtavate maksete kogusumma on 29 333.94 €. Liisingu võtmisel tuleb sõlmida ka kasko- ja liikluskindlustus. Kehtib kõikide Toyota Leasingu pakkujate puhul. Põhineb Citadele Leasingu näidisarvutusel.