1. Uued autod
  2. Corolla Cross
Kiirvalik
Kiirvalik

Uus Corolla Cross Hybrid

Sinu ees on uhiuus Corolla Cross Hybrid.

Esimese Corolla linnamaasturi tulekuga lisandub maailma enim müüdud auto mudelivalikusse uus keretüüp.

Corolla Cross, milles on ruumika ja kõrge linnamaasturi praktilisus ühendatud meie kõige innovatiivsema hübriid- ja ohutustehnoloogiaga, pakub peredele alati sõidurõõmu.

Mudel on saadaval alates 2022. aasta lõpust.

Naudi sõitu

Jõuline ja rafineeritud kõrge Corolla Cross on tänu sundimatule praktilisusele ning heale nähtavusele nii välimuse kui ka tunnetuse poolest tõeline linnamaastur. Laiad tagauksed ning avar pea- ja jalaruum tagavad hõlpsa juurdepääsu ning mugavuse, avar pakiruum ja kokkuklapitavad istmed sobivad nii igapäevatoimetusteks kui ka aktiivsele puhkusele sõitmiseks. Siin naudivad kõik sõitu.

Naeratuste jõud

Meie uus 5. põlvkonna hübriidajamiga varustatud Corolla Cross toob kõigile naeratuse näole. Auto uus 2-liitrine mootor on ületamatult võimas ja väikse CO2-heitega. Lisavarustuses olev intelligentne nelikvedu (AWD-i) pakub kindlustunnet igas olukorras. Parem kiirendus, muljet avaldav kütusesääst ja laadida ei ole vaja – Corolla Crossiga on iga perereis lõbus. 

Tehnika viimane sõna

Ükskõik kas teed tööd või valmistud puhkuseks – Corolla Crossiga kulgeb teekond turvaliselt ja suurepärase ühenduvusega. Turvasüsteem T-Mate ja juhiabisüsteemid, näiteks täiustatud kokkupõrkeennetussüsteem ja hädaolukorras peatumise süsteem, muudavad kõik sõidud veelgi turvalisemaks. Tänu integreeritud ühenduvuskomplektile, alates reaalajas pilvenavigatsioonist 10,5‑tollisel HD-puuteekraanil kuni nutitelefoni juhtmevaba ühendamiseni, tundub isegi poodisõit taas lõbus.


Värvid

Maastureid armastatakse

Uued perspektiivid

Kõrgema kliirensi ja juhiasendi abil tagab linnamaastur Sulle igas suunas ületamatult hea nähtavuse ja kindlustunde. Ükskõik kas liikled linnas või seikled mööda tundmatuid radu, jõuad sihtkohta muretult ja rahulikult.

Meeldivalt praktiline

Tänu kõrgemale kerele on maasturi salong avaram kui tavalise luukpära või sedaani oma. Pea- ja jalaruumi on rohkem ning tänu kõrgele ja laiale pakiruumiavale on linnamaasturi avarat pakiruumi lihtsam kasutada. 

Sõidurõõm

Ergas ja tundlik moodne linnamaastur pakub juhile tõelist sõidulusti. Hübriidtehnoloogiaga nelikveoline Corolla Cross tagab iga ilmaga dünaamiliselt võimsa ja ohutu sõidu.

Tõeline sõidunauding uhiuue maasturiga

Vaata lisaks