1. Uued autod
  2. RAV4
Kiirtee

Toyota RAV4

Kõigile teedele loodud hübriidlinnamaastur
Üdini linnamaastur, üdini võimas. RAV4 puhul seguneb linnamaasturi tõeline olemus stiili ja uue täiustatud tehnoloogiaga. Ükskõik kas sõidad linnatänavatel või seikled konarlikel külateedel, selle jõulise linnamaasturi iselaadiva jõuallikaga on sõiduulatus suurem ja heitkogused väiksemad. Lisaks hooldusteavitustele ja selgetele sõiduandmetele pääsed MyT rakenduse kaudu juurde oma lemmiklugude esitusloenditele, sest rakendus hoiab Su nutitelefoni ja auto sünkroonis. Inspireeriv ja kompromissitult enesekindel RAV4 on loodud moodsa elu jaoks.

Kaugteenused

Täiustatud digitaalsete pardafunktsioonidega tehnoloogia, mugavate kaugteenuste ja T-Mate’i ohutus- ja abisüsteemidega oled alati sammu võrra eespool. Intuitiivne tehnoloogia võib muuta iga sõidu elamuseks. Saa tuttavaks Toyota Smart Connectiga. Naudi mugavat pilvepõhist navigeerimist, hääljuhtimisfunktsiooni Voice Agent ning reaalajas liiklusteavet.

Multimeediaekraan

Toyota RAV4-s on uus multimeediapakett, mis sisaldab mitmesuguseid täiustatud ühenduvus- ja mugavusfunktsioone (sh tarkvara juhtmevaba värskendamine). Naudi revolutsioonilisi digiteenuseid uuel 10,5-tollise puuteekraaniga multimeedia-armatuurlaual. Juhtmevaba Apple CarPlay abil käib uusimate nutitelefonide ühendamine ülilihtsalt.  Saad telefonile juhiseid anda nutika häälabilise abil ning näiteks salongitemperatuuri ja muud muuta lihtsalt häälkäsklustega. Fraasi „Hei, Toyota“ lausumisega saad süsteemi n-ö üles äratada ja häälkäskluste abil kasutada pilvepõhist navigeerimist uusima kaardi ning liiklus- ja marsruuditeabe allalaadimiseks.

Digitaalne universaalnäidik

Toyota RAV4 varustuses olev uuendatud 12,3-tolline täisdigitaalne universaalnäidik võimaldab teavet ja selle esituse laadi isikupärastada Sinu vajaduste ja soovide järgi. Valikus on neli kujundusvõimalust – Casual, Smart, Sport ja Tough – ning kolm paigutusviisi. Samuti saad kuvatavat teavet kohandada oma soovide järgi.

 

 

 

Toyota T-Mate. Et Sinu sõit oleks turvaline

Oma klassi parimate ohutusfunktsioonide tagamiseks on Toyota RAV4 varustatud T-Mate’iga – Sinu abivalmis sõidupartneriga. See hõlmab Toyota Safety Sense’i ning muid sõidu ja parkimise abifunktsioone.
  • Toyota Safety Sense RAV4 standardvarustusse kuulub uusima tehnoloogiaga ohutuspakett Toyota Safety Sense, mis aitab võimalikke ohte vältida. See sisaldab kokkupõrkeennetussüsteemi, mis tuvastab ohuolukorra ja aitab vältida kokkupõrkeid teiste sõidukite, jalakäijate ja ratturitega. Toyota Safety Sense annab juhile märku helisignaali ja visuaalse hoiatuse ning pidurdusabisüsteemiga. Kui juht ei jõua õigel ajal pidurdada, rakenduvad pidurid kokkupõrke ennetamiseks või leevendamiseks automaatselt. Ristmikul kokkupõrgete vältimise abi ja ohuolukordade roolimisabi on toeks ristmikel sõitmisel ja manööverdamisel.
  • Sõiduabi Meie pimeala monitor hoiatab sõidukite eest, mida juht ei pruugi küljepeeglitest näha. Sellest on eriti palju kasu möödasõitude tegemisel. Toyota Smart Connect - Road Events annab juhile märku kohalikest ohtudest, näiteks eespool juhtunud õnnetus, libe tee jms – see teave saadakse teistelt juhtidelt ja kuvatakse multimeediaekraanil. Olenevalt multimeediasüsteemist saab selle kaudu teatada ka ohtudest ning parandada seeläbi üldist liiklusohutust.
  • Parkimisabi RAV4 on varustatud ka uuenduslike T-Mate’i parkimisabifunktsioonidega, nagu auto taga toimuva ristsuunalise liikluse hoiatus koos automaatse pidurdamisega. Parkimiskohalt välja tagurdamisel tuvastab see funktsioon vasakult ja paremalt lähenevad sõidukid, annab Sulle nendest märku ja vajaduse korral pidurdab kokkupõrke vältimiseks.

Vaata lisaks