1. New Cars
Kiirvalik
Kiirvalik
Hind alates
52000.0

Kütusekulu

1 l / 100 km

CO₂

22 g/km

Galerii

Pildid on illustratiivsed. Lõpliku konfiguratsiooni nägemiseks võta ühendust oma Toyota edasimüüjaga.

Avasta RAV4 Plug-in Hybrid

Topelt DNA

RAV4 Plug-in Hybrid ühendab meie seni võimsaima hübriidajami väljapaistva elektrivõimekusega andmaks Sulle kestvamat ja puhtamat energiat. Neljanda põlvkonna hübriidajami ning suure mahtuvusega liitium-ioonaku pakutav topeltjõud lubab Sul nautida vahetut kiirendamist ning oma klassi parimat sõiduulatust.

 

Puhas võimsus

Võimas, dünaamiline ja suurepärase juhitavusega RAV4 Plug-in Hybrid pakub võrreldamatut sõidukogemust. 2,5-liitrise Hybrid Dynamic Force bensiinimootori ja intelligentse AWD-i nelikveoga varustatud auto spurdib paigalt kiiruseni 100 km/h kõigest 6 sekundiga tänu muljet avaldavale haardevõimele ja 306-hobujõulisele võimsusele.

Seest stiilne

RAV4 Plug-in Hybridi stiilne sõitjateruum on ideaalne koht vaikse ja pingevaba sõidu nautimiseks. Sportlikud nahkistmed ja suur panoraamkatus tagavad mugava ning valgusküllase sõidu avaras ja maitsekas interjööris, 520 liitrit mahutav pakiruum aga on paindlikult ümberkujundatav ning aku osa on sellest väga väike. RAV4 interjöör pakub kompromissitut mugavust ja heaolu, alustades esiklaasinäidikust ja JBLi üheksa kõlariga esmaklassilisest helisüsteemist kuni juhtmevaba laadimiseni ja 230 V pistikupesani pakiruumis.

Korduma kippuvad küsimused –
pistikhübriidi elektriline sõidurežiim

Mis vahe on hübriid- ja pistikhübriidautodel?

Nii hübriid- kui ka pistikhübriidautod kasutavad Toyota edukalt tõestanud tehnoloogiat Hybrid Synergy Drive, ühe märkimisväärse erinevusega.

Toyota pistikhübriididel on oluliselt suurema mahutavusega aku, mis võimaldab elektri jõul sõita kuni 75 km. Pistikhübriide saab laadida vooluvõrgust, näiteks kodusest pistikupesast või spetsiaalsest kodulaadijast, ja avalikust kiirlaadijast. Kuigi võimalikult sagedane laadimine tagab autole suurima tõhususe, suudavad Toyota pistikhübriidid sõita hübriidrežiimis isegi laadimata akuga.

Hübriidrežiimis kasutavad kõik Toyota hübriidsõidukid sujuvalt kahte energiaallikat – ökonoomset bensiinimootorit ja nutikalt iselaadivat hübriidakut. See annab autole suure paindlikkuse, eriti pikematel sõitudel.
Toyota RAV4 Plug-in Hybrid on mänglevalt kuulekas ning jõuline, pakkudes nauditavat sõiduelamust. Tänu muljet avaldavale veojõule ja 306-hobujõulisele koguvõimsusele kiirendab see auto paigalt 100 kilomeetrise tunnikiiruseni kuue sekundiga.

Tavalisest sisepõlemismootoriga autost väiksema CO₂ heitkogusega ja ökonoomsem RAV4 Plug-in Hybrid paiskab õhku 22 g CO₂ ja tarbib kütust 1,0 l sajale kilomeetrile kombineeritud tsüklis. Lisaks pakub RAV4 Plug-in Hybrid kõiki elektriajami suurepäraseid hüvesid – näiteks kohe saadaolevat vägevat pöördemomenti ja täiesti vaikset sõitjateruumi.

Elektrirežiimis saad täiesti saastevabalt sõita kõikjale ja kõikjal. RAV4 Plug-in Hybridi elektriline sõiduulatus on kuni 75 km (kombineeritud režiimis) või kuni 98 km (linnas).

Kiirenda elektrilise tippkiiruseni 135 km/h vaikimisi valitud elektrirežiimis, isegi gaasipedaali põhja vajutades.* Elektrilisest sõiduulatusest pikemate vahemaade läbimiseks lülitub RAV4 Plug-in Hybrid sujuvalt ümber hübriidsõiduki režiimi, kasutades bensiini ning akusse taassalvestatud elektrienergiat.

* Sõltub aku laetuse tasemest (SOC).

Pistikupesast laadimine
Saad oma RAV4 Plug-in Hybridi laadida harilikust kodusest pistikupesast (10 A).

Kodulaadija
Kiire, usaldusväärse ja sihipärase laadimise kodus või kontoris kindlustab kodulaadija*.

Avalikud kiirlaadijad
Kasuta tänaval või kindlatel parkimiskohtadel asuvaid avalikke kiirlaadijaid. Samuti ühine MyT rakenduse abil Toyota laadimisvõrguga, et kergesti leida lähimad kiirlaadijad.

* Kui soovid kodulaadija soetada koos autoga, võta ühendust esindusega.

Pistikupesast laadimine
Täielik laadimine võtab aega 7,5 tundi.* Tänu võimalusele ajastada laadimisaega, saad vähendada elektrikulusid, kui Sinu elektripaketis kehtivad öösiti või mitte-tipptundidel madalamad hinnad.

Kodulaadija
Sinu koju paigaldatud vastav kaabel ja kodulaadija tagavad optimaalse kiiruse ja turvalisuse, laadides aku täis 2,5 tunniga.* Rakenduse MyT abil saad laadimist ka eemalt juhtida ning jälgida.

Avalikud kiirlaadijad
Ühenda oma auto avalikus kasutuses oleva kiirlaadijaga. Nagu kodulaadijast, saad ka siin aku täis 2,5 tunniga.*
MyT rakendusest näed, kui palju aega on jäänud aku täis laadimiseni, mis on eriti kasulik avaliku kiirlaadija kasutamisel.

* Tühjast akust täislaetuni (0 kuni 100%).

Lae akut sagedamini
Igapäevane laadimine aitab Sinu auto elektrilisest võimekusest saada parima kogemuse.

Sõida sujuvalt
Sõidustiili parandamine aitab suurendada Sinu auto elektrilist tõhusust ning pakkuda muljet avaldavat jõudlust igal sõidul.

Kasuta regeneratiivset pidurdust
Pidurdamisel jäädvustatud kineetiline energia muundatakse aku laadimiseks elektrienergiaks ja auto aeglustab intuitiivselt, kui tõstad jala gaasipedaalilt.

Eelsoojenda sõitjateruumi
Naudi alati parimat temperatuuri tänu kaugjuhtimisega eelsoojendusele. Soojenda või jahuta oma auto sõitjateruumi enne sõidu algust, vähendamata sellega aku pakutavat sõiduulatust.

Aku korrapärane laadimine võimaldab täiel määral nautida elektrilise sõidu hüvesid, sealhulgas väiksemaid heitkoguseid ja kasutuskulusid. Kui aku on tühi, aga kütusepaagis on piisavalt bensiini, saad oma RAV4 Plug-in Hybridiga sõita hübriidrežiimis.
Toyota ehitab oma akud selliselt, et need kestaksid sõiduki kogu eluea. Igal akul on 10-aastane garantii, mis kehtib korraga ühe aasta või 15 000 km (olenevalt sellest, kumb enne täitub). Seejärel tuleb tuua auto Toyota ametlikku esindusse, kus kontrollitakse hübriidajami korrasolekut. Pärast kontrolli hakkab veojõuaku garantii uuesti kehtima.
1. Vali mootor
1. Vali mootor

1 valikut

1 valikut

 • 2.5 Hybrid Dynamic Force Hübriid (bensiin)

  e-CVT AWD | 4X4

  Kuva rohkem Kuva vähem

  1 (l / 100 km)

  Kütusekulu

  22 (g/km)

  CO₂

  Kuva rohkem Kuva vähem

2. Vali varustustase
2. Vali varustustase

2 valikut

2 valikut

 • Executive

  Linnamaastur

  Alates

  52000.0

  • 9-tolline multimeediaekraan
  • Kaugjuhtimisega kahetsooniline automaatne kliimaseade
 • Premium

  Linnamaastur

  Alates

  56650.0

  • 19-tollised mustad eritöötlusega valuveljed (5 kodaraga)
  • Esiklaasinäidik
  • Juhi ja kõrvalistuja ventileeritavad istmed