1. Uued autod
Kiirtee
LIISINGUINTRESS 0,99% + 3 KUU EURIBOR*
Hind alates
53 900 €
Kütusekulu
1 - 1 l/100 km
CO₂
22 - 22 g/km

Erihinnaga talverattad ning intress 0,99% + 3 kuu EURIBOR

Tegutse nüüd

GALERII

Pildid on illustratiivsed. Lõpliku konfiguratsiooni nägemiseks võta ühendust Toyota esindusega.

Linnamaasturile iseloomulik olek ja pistikhübriidtehnoloogia

Linnamaasturite rikkalikul pärandil põhineva tugeva ja viimistletud RAV4 hübriidtehnoloogia võimaldab Sul läbida pikemaid vahemaid. Silmapaistvalt julge ja urbanistliku disaini alt leiad laetava hübriidi jõu.

Topelt DNA

RAV4 Plug-in Hybrid ühendab meie seni võimsaima hübriidajami väljapaistva elektrivõimekusega andmaks Sulle kestvamat ja puhtamat energiat. Neljanda põlvkonna hübriidajami ning suure mahtuvusega liitium-ioonaku pakutav topeltjõud lubab Sul nautida vahetut kiirendamist ning oma klassi parimat sõiduulatust.

 

Puhas võimsus

Võimas, dünaamiline ja suurepärase juhitavusega RAV4 Plug-in Hybrid pakub võrreldamatut sõidukogemust. 2.5-liitrise Hybrid Dynamic Force bensiinimootori ja intelligentse AWD-i nelikveoga varustatud auto spurdib paigalt kiiruseni 100 km/h kõigest 6 sekundiga tänu muljet avaldavale haardevõimele ja 306-hobujõulisele võimsusele.

Sõida nagu soovid

Kohanda RAV4 tõhus hübriidsüsteem oma vajadustele vastavaks, valides neljast sõidurežiimist sobiva. Kuni 75 km saad sõita üksnes elektri jõul – ideaalne lühemateks teekondadeks. Linnast väljas maanteedel teed unistuste sõite tänu bensiinimootorile. Kuhu Sa ka ei läheks, RAV4 hübriidajam ei vea Sind alt.

Seest stiilne

RAV4 Plug-in Hybridi stiilne salong on ideaalne koht vaikse ja pingevaba sõidu nautimiseks. Sportlikud nahkistmed ja suur panoraamkatus tagavad mugava ning valgusküllase sõidu avaras ja maitsekas interjööris, 520 liitrit mahutav pakiruum aga on paindlikult ümberkujundatav ning aku osa on sellest väga väike. RAV4 interjöör pakub kompromissitut mugavust ja heaolu, alustades esiklaasinäidikust ja JBLi üheksa kõlariga esmaklassilisest helisüsteemist kuni juhtmevaba laadimise ja 230 V pistikupesani pakiruumis.

Täielik meelerahu

Töötame selle nimel, et iga Su RAV4 Plug-in Hybridi kasutuse aspekt oleks sujuv, nauditav ja mugav. Täielik meelerahu just seda teebki. Täielikku meelerahu pakkuv rikkalik pakett hõlmab kõiki olulisi elemente*, et saaksid oma pistikhübriid-elektrilisest Toyotast täit elamust ja sõidurõõmu ning kasutada seda parimal võimalikul viisil.
 • Kuni 10-aastane Toyota Relax garantii*

  Oma uuele või kasutatud Toyotale saad kuni 10-aastase Toyota Relaxi hooldustega aktiveeritava garantii, kui lased korralised hooldused teha Toyota volitatud töökodades üle Baltikumi.

 • Kuni 10-aastane maanteeabi*

  Meie eksperdid on loonud Sinu Toyota võimalikult töökindlaks. Ootamatusi juhtub aga ikka – eriti halva ilma ja kehvade teeolude korral. Seetõttu pakume Toyota maanteeabi, mis on Sinu jaoks olemas ööpäev läbi ja nii kuni 10 aastat järjest.

 • Kogu vajaminev lisavarustus

  Laadimiseks vajaliku lisavarustuse anname Sulle sõidukiga kaasa, et Sinu elu lihtsamaks teha: Type 2 kaabli koduses majapidamises kasutatavale pistikupesale ja Type 2 Mode 3 kaabli (32 A Mennekes), mida vajad kiiremaks laadimiseks spetsiaalse kodulaadija kaudu.

 • Toyota laadija

  Parim lahendus on hajutada laadija hind oma uue auto kuumaksete vahel. Spetsiaalse laadijaga toimub laadimine palju kiiremini ja mugavamalt kui tavalise koduse pistikupesa kaudu.

* Korralise hooldusega aktiveeritav teenus; kehtib pärast Toyota volitatud töökodades (üle Baltikumi) läbitud korralist hooldust kas järgmised 12 kuud või kuni 15 000 km (erineva hooldusintervalliga mudelitel vastavalt tootja määratud hooldusintervallile), olenevalt sellest, kumb täitub varem.

Uudne nii seest kui ka väljast

Toyota RAV4 Plug-in Hybridis on kõikide sõitude parendamiseks kasutatud uudseid tehnilisi lahendusi. Sinust ja Sinu vajadustest lähtuv Toyota edasiarendatud multimeediasüsteem võimaldab Sul alati olla ühendatud ja hoida kätt pulsil ükskõik, kuhu Sa oma RAV4 Plug-in Hybridiga parasjagu teel oled.
 • Multimeediaekraan RAV4 Plug-in Hybrid on varustatud mugava ja hõlpsalt kasutatava multimeediapaketiga. Intuitiivsel multimeedia-armatuurlaual on 10,5-tolline puuteekraan ning nutitelefoni saab hõlpsalt ühendada juhtmevaba Apple CarPlay kaudu.
 • Digitaalne universaalnäidik RAV4 Plug-in Hybridi uuendatud digitaalne universaalnäidik võimaldab valida nelja kujunduse vahel: Casual, Smart, Sport ja Tough. Saad valida teabe esituse laadi ja muuta teabe paigutust oma soovide järgi. Samuti saad valida, kui palju ja millist teavet kuvatakse.
 • Kaugteenused ja Toyota Smart Connect Tehnoloogia hõlbustab RAV4 Plug-in Hybridi kasutamist kõikjal, sõltumata sellest, kas auto on pargitud või oled sellega sõidus. Juba enne sõidukisse istumist pakub rakendus MyToyota Sulle tervet hulka uusi ühenduvusvõimalusi. Oma telefoni abil saad eemalt kliimaseadet salongi jahutama või soojendama panna, uksi lukustada ja avada või koguni vilgutada auto leidmiseks ohutulesid. Toyota Smart Connect lihtsustab kõiki sõite sujuva pilvepõhise navigatsioonisüsteemi, hääljuhtimisabi Smart Voice Assist ning reaalajas jagatava liiklusteabe ja infoga teel toimuva kohta.

Sportlik ja maitsekas

Miks ei võiks sportlik olla maitsekas? TOYOTA GAZOO Racingust inspireeritud RAV4 Plug-in Hybrid GR SPORT sõidab nagu unelmate auto ja näeb sealjuures erakordselt hea välja.

19-tollised mustad GR SPORTI valuveljed
Elegantne disain
Stiilsed istmed
Intuitiivne salong
Dünaamiline kuju

19-tollised mustad GR SPORTI valuveljed

Uus RAV4 Plug-in Hybrid GR SPORT on Toyota esimene mudel, mille 19-tollised valuveljed on töödeldud uue ülitäpse joonelõikustehnikaga. Valge dekoratiivne pinnakate on pilkupüüdev ja sellest õhkub kvaliteeti.

Elegantne disain

Pilke püüab efektne GR SPORTI radiaatorivõre, mille külgedel paiknevad erilised nurgelised eesmised udutuled. Tumehõbedane eesmine spoiler täiustab voolujoonelist kuju.

Stiilsed istmed

Salong peab olema mugav ja nägema ka hea välja. Peatugedel olevad GR SPORTI reljeefsed logod loovad ideaalse esmamulje ning hõbedaste õmblustega uus must sünteetiline nahk ja seemis lisavad luksust ning vähendavad koguni elektrostaatilist laengut.

Intuitiivne salong

RAV4 Plug-in Hybrid GR SPORTI rallipäritolu on ilmne juba sisseistumisel – nii roolil kui ka stiilsetel põrandamattidel on tuttavad logod. Armatuurlaualt leiad kõik vajaliku – 12,3-tollise TFT-ekraani, kus kuvatakse ülevaatlikult Sinu valitud olulist infot, ja 10,5-tollise värvilise HD-multimeediaekraani, navigeerimissüsteemi, juhtmevaba Apple CarPlay ja meelelahutusvõimalused.

Dünaamiline kuju

Tagumise sügavmusta põrkeraua kohal olev GR SPORTI ainulaadne märk ja tagumise mootori tumehõbedane põhjakaitse on iseloomulikud ja paistavad hästi silma – mõlemad on selgelt GR SPORTI jaoks disainitud.

Toyota T-Mate – et Sinu sõit oleks turvaline

T-Mate koosneb süsteemidest, mis toetavad Sind ja muudavad sõidu turvalisemaks nii maanteel, linnas kui ka parkimisel.
 • Kokkupõrke ennetussüsteem (PCS)

  Kokkupõrke ennetussüsteem tuvastab ohuolukorra ja aitab vältida kokkupõrkeid teiste sõidukite, jalakäijate ja ratturitega. See annab juhile märku helisignaali ja visuaalse hoiatuse ning pidurdusabisüsteemiga. Kui juht ei jõua õigel ajal pidurdada, rakenduvad pidurid kokkupõrke ennetamiseks või leevendamiseks automaatselt. Ristmikul kokkupõrgete vältimise abi ja ohuolukordade roolimisabi on toeks ristmikel sõitmisel ja manööverdamisel.

 • Kohanduv kiirushoidik (ACC)

  See süsteem hoiab varem seadistatud pikivahet. Kui pikivahe muutub väiksemaks, vähendab süsteem kiirust ning vajaduse korral pidurdab ja süütab pidurituled. Kui sõidukil on liiklusmärkide jälgimise süsteem (RSA), tuvastab see süsteem ka Sinu marsruudil kehtivad kiiruspiirangud ning soovitab vajaduse korral aeglustamist. Täielikult kohanduv kiirushoidik peatab sõiduki täielikult, kui eesolev sõiduk peatub. Kerge vajutus gaasipedaalil või kiirushoidiku lülitil aktiveerib süsteemi uuesti.

 • Pimeala monitor (BSM)

  Meie pimeala monitor hoiatab juhti sõidukite eest, mida juht ei pruugi küljepeeglitest näha. Sellest on eriti palju abi möödasõidu tegemisel.

 • Toyota Smart Connect – teedel aset leidnud sündmused

  See süsteem annab juhile märku kohalikest ohtudest, näiteks eespool juhtunud õnnetustest, libedast teest jms – teave saadakse teistelt juhtidelt ja kuvatakse sõiduki multimeediaekraanil. Sõltuvalt kasutatavast multimeediasüsteemist võidakse anda teada ka võimalikest ohtudest, mistõttu paraneb üldine liiklusohutus.

 • Tagant ristsuunas läheneva sõiduki hoiatussüsteem koos automaatse pidurdusfunktsiooniga (RCTAB)

  Parkimiskohalt välja tagurdamisel tuvastab see süsteem vasakult ja paremalt lähenevad sõidukid, annab Sulle nendest märku ja vajadusel pidurdab kokkupõrke vältimiseks.

 • Panoraamvaatemonitor (PVM)

  See süsteem muudab parkimise lihtsamaks ja turvalisemaks, ühendades nelja kaamera pildid ümbritsevast peaaegu ringvaateks.

 • Tagaistme meeldetuletuse süsteem (RSRS)

  See süsteem hoiatab juhti, kui tagaistmele on ununenud reisija või mõni ese. Hoiatus hõlmab järgmist: hoiatus digitaalsel näidikupaneelil, seejärel aktiveeruvad sõltuvalt mudelist ohutuled ja pärast auto väljastpoolt lukustamist kõlab ka helisignaal.

Korduma kippuvad küsimused –
pistikhübriidi elektriline sõidurežiim

Nii hübriid- kui ka pistikhübriidautod kasutavad Toyota edukalt tõestanud tehnoloogiat Hybrid Synergy Drive, ühe märkimisväärse erinevusega.

Toyota pistikhübriididel on oluliselt suurema mahutavusega aku, mis võimaldab elektri jõul sõita kuni 75 km. Pistikhübriide saab laadida vooluvõrgust, näiteks kodusest pistikupesast või spetsiaalsest kodulaadijast, ja avalikust kiirlaadijast. Kuigi võimalikult sagedane laadimine tagab autole suurima tõhususe, suudavad Toyota pistikhübriidid sõita hübriidrežiimis isegi laadimata akuga.

Hübriidrežiimis kasutavad kõik Toyota hübriidsõidukid sujuvalt kahte energiaallikat – ökonoomset bensiinimootorit ja nutikalt iselaadivat hübriidakut. See annab autole suure paindlikkuse, eriti pikematel sõitudel.

Toyota RAV4 Plug-in Hybrid on mänglevalt kuulekas ning jõuline, pakkudes nauditavat sõiduelamust. Tänu muljet avaldavale veojõule ja 306-hobujõulisele koguvõimsusele kiirendab see auto paigalt 100 kilomeetrise tunnikiiruseni kuue sekundiga.

Tavalisest sisepõlemismootoriga autost väiksema CO₂ heitkogusega ja ökonoomsem RAV4 Plug-in Hybrid paiskab õhku 22 g CO₂ ja tarbib kütust 1,0 l sajale kilomeetrile kombineeritud tsüklis. Lisaks pakub RAV4 Plug-in Hybrid kõiki elektriajami suurepäraseid hüvesid – näiteks kohe saadaolevat vägevat pöördemomenti ja täiesti vaikset salongi.

Elektrirežiimis saad täiesti saastevabalt sõita kõikjale ja kõikjal. RAV4 Plug-in Hybridi elektriline sõiduulatus on kuni 75 km (kombineeritud režiimis) või kuni 98 km (linnas).

Kiirenda elektrilise tippkiiruseni 135 km/h vaikimisi valitud elektrirežiimis, isegi gaasipedaali põhja vajutades.* Elektrilisest sõiduulatusest pikemate vahemaade läbimiseks lülitub RAV4 Plug-in Hybrid sujuvalt ümber hübriidsõiduki režiimi, kasutades bensiini ning akusse taassalvestatud elektrienergiat.

* Sõltub aku laetuse tasemest (SOC).

Pistikupesast laadimine
Saad oma RAV4 Plug-in Hybridi laadida harilikust kodusest pistikupesast (10 A).

Kodulaadija
Kiire, usaldusväärse ja sihipärase laadimise kodus või kontoris kindlustab kodulaadija*.

Avalikud kiirlaadijad
Kasuta tänaval või kindlatel parkimiskohtadel asuvaid avalikke kiirlaadijaid. Samuti ühine MyToyota rakenduse abil Toyota laadimisvõrguga, et kergesti leida lähimad kiirlaadijad.

* Kui soovid kodulaadija soetada koos autoga, võta ühendust esindusega.

Pistikupesast laadimine
Täielik laadimine võtab aega 7,5 tundi.* Tänu võimalusele ajastada laadimisaega, saad vähendada elektrikulusid, kui Sinu elektripaketis kehtivad öösiti või mitte-tipptundidel madalamad hinnad.

Kodulaadija
Sinu koju paigaldatud vastav kaabel ja kodulaadija tagavad optimaalse kiiruse ja turvalisuse, laadides aku täis 2,5 tunniga.* Rakenduse MyToyota abil saad laadimist ka eemalt juhtida ning jälgida.

Avalikud kiirlaadijad
Ühenda oma auto avalikus kasutuses oleva kiirlaadijaga. Nagu kodulaadijast, saad ka siin aku täis 2,5 tunniga.*
MyToyota rakendusest näed, kui palju aega on jäänud aku täis laadimiseni, mis on eriti kasulik avaliku kiirlaadija kasutamisel.

* Tühjast akust täislaetuni (0 kuni 100%).

Lae akut sagedamini
Igapäevane laadimine aitab Sinu auto elektrilisest võimekusest saada parima kogemuse.

Sõida sujuvalt
Sõidustiili parandamine aitab suurendada Sinu auto elektrilist tõhusust ning pakkuda muljet avaldavat jõudlust igal sõidul.

Kasuta regeneratiivset pidurdust
Pidurdamisel jäädvustatud kineetiline energia muundatakse elektrienergiaks, et akut laadida, ja auto aeglustab intuitiivselt, kui tõstad jala gaasipedaalilt.

Eelsoojenda salongi
Naudi alati parimat temperatuuri tänu kaugjuhtimisega eelsoojendusele. Soojenda või jahuta oma auto salong enne sõidu algust, vähendamata sellega aku pakutavat sõiduulatust.

Aku korrapärane laadimine võimaldab täiel määral nautida elektrilise sõidu hüvesid, sealhulgas väiksemaid heitkoguseid ja kasutuskulusid. Kui aku on tühi, aga kütusepaagis on piisavalt bensiini, saad oma RAV4 Plug-in Hybridiga sõita hübriidrežiimis.

Toyota ehitab oma akud selliselt, et need kestaksid sõiduki kogu eluea. Igal akul on 10-aastane garantii, mis kehtib korraga ühe aasta või kuni 15 000 km (olenevalt sellest, kumb enne täitub). Seejärel tuleb tuua auto Toyota ametlikku esindusse, kus kontrollitakse hübriidajami korrasolekut. Pärast kontrolli hakkab veojõuaku garantii uuesti kehtima.

Vali oma vajadustele vastav varustustase ja mootor

Vali varustustase

3 valikut

Antud kriteeriumidega autot ei leitud, palun muuda oma otsingut

 • RAV4 Plug-in Hybrid - Executive - Linnamaastur

  RAV4 Plug-in Hybrid Executive

  Hübriid
  Linnamaastur
  • +
   18-tollised hallid eritöötlusega valuveljed (5 kodaraga)
  • +
   Toonklaas tagumistel akendel
  • +
   Elektriline pakiruumiluuk

  Vali mootor


  Alates

  53 900 €

  e-CVT | Nelikveoline
  • Kütusekulu
   1 - 1 l/100 km
  • CO₂
   22 - 22 g/km
 • RAV4 Plug-in Hybrid - Premium - Linnamaastur

  RAV4 Plug-in Hybrid Premium

  Hübriid
  Linnamaastur
  • +
   19-tollised mustad eritöötlusega valuveljed (5 kodaraga)
  • +
   Katus värvitoonis Midnight Black
  • +
   Panoraamvaatemonitor

  Vali mootor


  Alates

  58 650 €

  e-CVT | Nelikveoline
  • Kütusekulu
   1 - 1 l/100 km
  • CO₂
   22 - 22 g/km
 • RAV4 Plug-in Hybrid - GR SPORT - Linnamaastur

  RAV4 Plug-in Hybrid GR SPORT

  Hübriid
  Linnamaastur
  • +
   19-tollised läikivmusta värvi GR SPORT valuveljed (5 kodaraga)
  • +
   GR SPORT eesmised udutuled (LED-tüüpi)
  • +
   GR SPORT ülemine iluvõre

  Vali mootor


  Alates

  59 450 €

  e-CVT | Nelikveoline
  • Kütusekulu
   1 - 1 l/100 km
  • CO₂
   22 - 22 g/km
Mudeli funktsioonid olenevad varustustasemest.
Hind sisaldab soodsaimat värvi.

* Pakkumine kehtib Toyota ametlikes esindustes kuni 30.06.2024 esmaregistreeritud autodele või seni, kuni kampaaniaautod on saadaval.

Tähelepanu! Tegemist on finantsteenuste reklaamiga. Teenuse pakkuja on SIA Citadele Leasing Eesti filiaal (krediidiandjate nimekirja kantud numbri 4,1-1/81 all).
Näidiskalkulatsioon: Krediidi kulukuse esialgne määr on 5.37% aastas järgmistel näidistingimustel: vara hind käibemaksuga 39 850 €, sissemakse 15%, jääkväärtus 40%, krediidisumma käibemaksuga 33 872.49 €, periood 60 kuud, läbisõidupiirang 20 000 km aastas, tagasimaksete arv 61, fikseerimata intressimäär 0.99% aastas + 3 kuu Euribor (31.12.2023 oli 3 kuu Euribor 3.909%, lepingus fikseeritud Euribor võib muutuda iga 3 kuu järel ja negatiivse baasmäära korral kohaldatakse baasmäärana 0%), lepingutasu 250 €. Määr on arvestatud eeldusel, et krediit võetakse kasutusele viivitamata ja täies mahus ning põhiosa ja intress makstakse tagasi igakuiste maksetena. Krediidi tagasimaksmiseks ja krediidi kogukulu kandmiseks tehtavate maksete kogusumma on 29 333.94 €. Liisingu võtmisel tuleb sõlmida ka kasko- ja liikluskindlustus. Kehtib kõikide Toyota Leasingu pakkujate puhul. Põhineb Citadele Leasingu näidisarvutusel.