1. Electrified
 2. Hybrid Electric
Kiirtee

Miks hübriidauto?

Tangi nagu tavaliselt

Hübriidauto tankimine on lihtne. Saad oma iselaadivat Toyota hübriidsõidukit tankida bensiiniga nagu tavalist autot.

Suurepärane sõiduulatus

Toyota hübriidelektrilised sõidukid kasutavad sujuvalt bensiini ja elektrit, et optimeerida sõiduulatust ja sõiduomadusi. Sõida nagu tavaliselt.

Iselaadimine

Toyota hübriidsõiduk laeb oma akut pidurdamisel ja vabakäiguga sõitmisel ise, nii et erinevalt akutoitega elektrisõidukist ei pea Sa hübriidi sõiduulatuse pärast kunagi muretsema.

Kuidas Toyota hübriidid töötavad?

Toyota hübriidsõidukitel on palju tavalise auto ja akutoitega elektriauto eeliseid. Sisepõlemismootor ja elektrimootor töötavad koos ühes moodsas ning hästi integreeritud jõuallikas. Mootor parandab sõiduomadusi, töötades samal ajal generaatorina, mis muudab üleliigse energia elektrilaenguks. Tulemuseks on ühtlane, säästlik ja rõõmu pakkuv sõidukogemus. Allolevad animatsioonid aitavad Sul paremini aru saada, kuidas meie hübriidid töötavad.
 • Tankimine

  Tangi bensiini nagu tavaliselt.

 • Sõit elektri jõul

  Aku varustab energiaga elektrimootoreid, mis viivad sõidukit edasi.

 • Tavapärane sõit

  Sisepõlemismootor annab energiat pikkadeks vahemaadeks, laadides samal ajal akut.

 • Regeneratiivne pidurdamine

  Kui pidurdad ja sõiduk aeglustab, laetakse energiaga, mis muidu läheks selle protsessi käigus kaotsi, akut.

Vaata meie hübriidide valikut

Korduma kippuvad küsimused

Hübriididel on sisepõlemismootor ja elektriline jõuallikas. Neid kahte energiaallikat saab vastavalt vajadusele kombineerida või kasutada teineteisest sõltumatult.

Hübriidid töötavad mõnes sõiduolukorras ainult elektri jõul, näiteks kohaltvõtul ja kuni 50 km/h kiirusel sõites. Kui aku hakkab tühjaks saama, laetakse see mootoris üle jääva energiaga taas täis. 

Toyota hübriidides kasutatakse uudset iselaadimistehnoloogiat. Sellega laetakse akut sõidu ajal. Rohkem laadida ei ole vaja, samuti pole vaja muretseda sõiduulatuse ja laadimisvõimaluste pärast.

Toyota hübriidsõiduki uuenduslik akutehnoloogia peab vastu kogu auto eluea. Mõni mehaaniline element, näiteks sidur, generaator ja starter, on lausa täielikult eemaldatud, mis vähendab ettenägematute kulude riski tulevikus veelgi. Peale selle on kõigil uute autode hübriidelektrilistel komponentidel, sealhulgas akul, Toyota 5 aastat / 100 000 km läbisõiduni kehtiv* tootjagarantii. Veojõuaku garantiid saab iga-aastase hübriidajami korrasoleku kontrolliga Toyota esinduses pikendada kuni 10 aastani.

 

* Oleneb sellest, kumb tingimus täitub varem. 

Hübriidelektrisõidukeid on kolme tüüpi: kerghübriidid, täishübriidid ja pistikhübriidid. Kerghübriidid kasutavad elektrimootorit ainult mootori toetamiseks kiirendamisel ja ökonoomsel kiirusel, auto ei saa sõita ainult elektrimootori jõul. Toyota hübriidsõidukis saad nautida täiselektrilist sõitu kuni 80% linnasõitudest ning ökonoomse kiirusega sõitudel kuni 50 km/h. Pistikhübriid töötab samamoodi nagu hübriid, kuid on suurema akuvõimsusega, mis parandab sõiduomadusi ja suurendab täiselektrilist võimsust.

Kasuta kõiki oma elektrifitseeritud Toyota võimalusi

 •  

  MyToyota digiteenused

  Alates auto oleku kontrollimisest kuni salongi eeljahutuse/eelsoojenduseni – MyToyota nutitelefonirakendus aitab Sul elektrifitseeritud Toyota kasutamise teha võimalikult mugavaks.

 •  

  10-aastane garantii Toyota hübriidi veojõuakule

  Oleme oma veojõuaku tehnoloogia pikaajalises võimekuses nii kindlad, et anname sellele 10-aastase garantii.