1. Hybrid Battery Warranty
Kiirtee

10-aastane hübriidi veojõuaku garantii

Tõime esimese Toyota hübriidmudeli – Priuse – turule juba aastal 1997 ja alates sellest ajast lisandub maailma rohkem kui miljon uut hübriidiomanikku aastas. Enam kui 20 aasta jooksul on Toyota hübriidtehnoloogia ennast tõestanud kui keskkonda säästev ja usaldusväärne tehnoloogia.

Toyota hübriidajami üks olulisemaid komponente on kõrgepingeaku.

Oleme oma hübriidi veojõuaku pikaajalises võimekuses nii kindlad, et anname sellele 10 aasta pikkuse garantii. Nii saad ka Sina kindel olla, et Sinu Toyota hübriidsüsteem on alati parimas töökorras.

 

Uuenev garantii

Garantii kehtib korraga ühe aasta või 15 000 km (olenevalt sellest, kumb enne täitub). Seejärel tuleb garantii pikendamiseks tuua auto hooldusesse Toyota ametlikku esindusse. Seal kontrollitakse hübriidi veojõuaku seisukorda. Pärast seisukorra kontrolli hakkab veojõuaku garantii uuesti kehtima.

 

Tasuta kontroll

Mis kõige parem, hübriidi veojõuaku seisukorda kontrollitakse Toyota ametlikes esindustes hoolduse käigus tasuta ja hübriidi veojõuaku garantiid saab sellega pikendada 1 aasta / 15 000 km kaupa kuni auto 10 aasta vanuseni.

 

Auto väärtus järelturul säilib

Hübriidi veojõuaku garantii aitab säilitada Sinu sõiduki väärtust järelturul.

 

Kehtib kõikidele uutele Toyota mudelitele, mis on ostetud Baltikumi Toyota esindusest alates 01.01.2019.

Enne 01.01.2019 Euroopa Liidust ostetud hübriidautode hübriidi veojõuaku lisakaitset saab samuti pikendada 1 aasta / 15 000 km kaupa kuni 5 aastat pärast hübriidkomponentide tehasegarantii (5 aastat / 100 000 km) lõppemist. Lisakaitse pikendamine toimub lisatasu eest ja eeldusel, et auto hübriidsüsteemi lastakse regulaarselt, soovitatavalt korraliste hoolduste käigus, Toyota esindustes üle vaadata.

Vaata lisaks