1. Electrified
  2. Plug-In Hybrid Electric
Kiirtee

Toyota pistikhübriid-elektriautod

Sõida üksnes elektri jõul kaugemale
Meie pistikhübriidid pakuvad meie hübriidelektrilise mudelivaliku eeliseid, ent paremate sõiduomadustega ja võimega viia Sind ainult elektri jõul kaugemale. Autosid saab laadida vooluvõrgust kodus või laadimispunktis ning heitmevabalt ja kütust tarbimata saab läbida kuni 75 km. Pikemateks sõitudeks lülitub auto sujuvalt säästlikule bensiini-elektrisüsteemile, et tagada Sulle meelerahu uksest ukseni.

Mõlema valdkonna parimad omadused

RAV4 Plug-in Hybridi neljanda põlvkonna hübriidtehnoloogia ja võimsa aku pakutav topeltenergia võimaldab Sul nautida mõlema valdkonna parimaid omadusi: dünaamilisi sõiduomadusi ja elektriauto muljet avaldavat säästlikkust, sh oma klassi parimat CO₂ heitkogust, kütusekulu ja elektrirežiimi sõiduulatust.

Kestev jõud

Sarnaselt kõigi Toyota elementidega on meie pistikhübriidide akud loodud kestma. Meelerahu tagab hübriidi aku garantii, mis pikeneb hübriidajami iga-aastase korrasoleku kontrolli korral kuni kümne aastani.

Meie tagasivõtukava tagab, et kui meie elektriauto akude kasutusiga lõpeb, kõrvaldatakse need kasutuselt ohutult ja vastutustundlikult. Toyota volitatud remonditöökojad kõrvaldavad praegu kasutuselt üle 90% meie akudest ja meie eesmärk on võtta ringlusse üle 50% hübriidaku kaalust.

 

 

 

MyT digiteenused

MyT nutitelefonirakendus pakub spetsiaalseid funktsioone alates aku oleku ja hetkesõiduulatuse kontrollimisest laadimisaegade programmeerimise ja isegi sõitjateruumi eeljahutamise või ‑soojendamiseni välja, et aidata Sul kasutada oma Toyota pistikhübriidi parimal võimalikul viisil.
Tutvu MyT digiteenustega

Leia endale parim pistikhübriid

RAV4 Plug-in Hybrid
Alates 53 100 €
RAV4 Plug-in Hybrid Executive

https://dxp-webcarconfig.toyota-europe.com/v1/model-filter-results/ee/et?fuelType=plugin