1. Uued autod
  2. Camry
Kiirtee
Elegantne uuenduslikkus

Avasta uus Toyota Camry

Energiline igas kurvis

Toyota Camry annab sedaanile uue tähenduse – selle voolujoonelisest väliskujundusest ja avarast salongist õhkub puhast elegantsi. Toyota viienda põlvkonna hübriidtehnoloogia, erakordsed sõiduomadused ja täiustatud tõhusus muudavad Camryga sõidu suurepäraseks.

uusim hübriidtehnoloogia
juhtide soove arvestades
stiilipuhastele lahendustele
digitehnoloogiad
Järgmise põlvkonna sõiduomadused
Edasi hübriidi jõul
Täiustatud hübriidajam reageerib kiirelt ja annab üleüldise kergema tunnetuse – uue Camryga sõites avastad, mida kõike sõidurõõm tähendab. Koge võimsat ja sujuvat kiirendust koos väiksema müra, kütusekulu ja heitega.

Sõit, mis viib edasi

Viienda põlvkonna hübriidmootoriga on sõitmine puhas rõõm: kohene kiirendus, suurem võimsus ja tõhusus muudavad sõidu sujuvamaks ja vaiksemaks.

Kõrgema taseme sõiduomadused

Naudi suuremat võimsust ja kütusesäästu ning väiksemat heidet, mis võimaldavad juhtida autot enesekindlalt.

Stiilne liikumine
Silmapaistev energia ja ilu
Visuaalselt dünaamilise, vasarhaid meenutava madala elegantse kerega Camry kaunilt vormitud välimus on ühtaegu nii sportlik kui ka stiilne. Kitsad ja teravnurksed uued esituled rõhutavad Camry ilmet veelgi, andes üldisele siluetile ainulaadselt moodsa, sõidurõõmu väljendava ilme.

Dünaamiline disain

Energiast pakatava Camry ilmekad kontuurid rõhutavad sihvakat keret ja langevat katusejoont ning loovad kõigutamatult enesekindla mulje.

Stiilne väljendusviis

Auto ees ja taga on pikemad ülendid ning funktsionaalsed õhuavad, mis loovad veelgi elegantsema silueti.

Moodne salong
Sinu mugavuse jaoks kujundatud elegants
Camry elegantne salong ühendab endas praktilise kujunduse ja kõrgklassi stiili, luues autos viibijate jaoks lõõgastava õhustiku. Valitud viimistlus, materjalid ja pinnad sobivad harmooniliselt kokku ning disaini on integreeritud uusim ohutustehnoloogia, mis aitab Sind igal sõidul.

Esmaklassiliste funktsioonidega elegantne salong

Alates luksuslikust armatuurlauast kuni stiilse multimeediaekraanini kiirgab sisekujundusest esmaklassilist meisterlikkust.

Mugav, ruumikas salong

Avar pakiruum mahutab kogu pagasi ja luksuslikud istmed lisavad mugavust.

Intuitiivsed tehnoloogiad
Nutikas sõit
Toyota Smart Connect+-i multimeediasüsteem muudab iga sõidu võimalikult muretuks. MyToyota telefonirakenduse kaudu saad määrata auto seadistusi ning kasutada mitmesuguseid funktsioone.

Kõik vajalik ühes kohas

Saad endale sobivaks seadistada 12,3-tollise täisdigitaalse universaalnäidiku, mis kuvab olulist teavet mugavalt ühes kohas.

Tutvu Toyota uusima multimeediasüsteemiga

12,3-tollisel ekraanil on Apple CarPlay ja Android Auto, reaalajas pilvepõhine navigatsioonisüsteem, hääljuhtimine, digivõti ja kaugteenused.

Hoia mind kursis
Ole esimene, kes uudistest kuuleb
Dünaamiline stiil, avar salong ja energiast pakatav sõidutehnoloogia – uue Camry omadused, mis pakuvad Sulle rõõmu igal teekonnal. Kui oled selleks valmis, siis registreeru siin ja kuule kõigist Camry uudistest esimesena.