1. Uued autod
 2. Ülevaade
Kiirtee

RAV4 Plug-in Hybrid Premium

Linnamaastur

RAV4 Plug-in Hybrid - Premium - Linnamaastur
Bi-tone Midnight Blue (8X8/218)

Hind alates

57750.0

Mootor

2.5 Hybrid Dynamic Force

RAV4 Plug-in Hybrid - Premium - Linnamaastur

https://dxp-webcarconfig.toyota-europe.com/v1/compare-v2/ee/et

Hind alates
57750.0
1 - 1 l / 100 km

Kütusekulu

22 - 22 g/km

CO₂

RAV4 Plug-in Hybridi hinnakiri

Tutvu RAV4 Plug-in Hybridi hindadega
Opens in new window Ava hinnakiri
 • Välimus

  Väliskujundus

  RAV4 Plug-in Hybrid on ehitatud sõitmiseks ja kujundatud pilke püüdma. Tõelise linnamaasturi karmi välimust stiilse ja dünaamilise kujundusega ühendav RAV4 Plug-in Hybrid näitab oma linnalikku olemust. Neljanda põlvkonna hübriidajami ning suure mahtuvusega liitium-ioonaku pakutav topeltjõud lubab Sul nautida vahetut kiirendamist ning oma klassi parimat sõiduulatust.

 • Vahetu võimsus, võrreldamatu säästlikkus

  Klassi väikseim CO₂ heitkogus (22 g/km) ja kütusekulu (1.0 l / 100 km) näitavad, et RAV4 Plug-in Hybridi säästlikkus vastab tema pingevabale sõidule. Uus 18,1 kWh mahutav liitium-ioonaku annab Sulle võimaluse sõita üksnes elektri jõul kuni 75 km (sõltuvalt aku laetusest ja sõidutingimustest), kusjuures autosse ehitatud 6,6 kW võimsusega laadija suudab aku täis laadida 2,5 tunniga.

 • Valmis igaks elujuhtumiks

  Auto meelelahutus- ja ühenduvusvõimaluste mugavaks kasutamiseks asub intuitiivses armatuurlauas üheksatolline puutetundlik ekraan, mis annab ligipääsu nii meie uusimale multimeediasüsteemile kui ka nutitelefoni ühendamisele. Lisaks muusikat, kõnesid ja muudki haldavatele rakendustele Apple CarPlay™ ja Android Auto™ võimaldab nutitelefonirakendus MyT kontrollida aku laetust, programmeerida laadimisaegu ja isegi eelsoojendada või -jahutada RAV4 Plug-in Hybridi sõitjateruumi. Täiustatud ohutussüsteemid aitavad samal ajal kaitsta kõiki nii autos kui ka väljaspool.

Täisekraan Sulge