1. Uued autod
Kiirtee
LIISINGUINTRESS 0,99% + 3 KUU EURIBOR*
Hind alates
45 600 €
Kütusekulu
0.5 - 0.8 l/100 km
CO₂
12 - 17 g/km

UUS TOYOTA PRIUS VÕITIS MAAILMA AASTA AUTODISAINI AUHINNA

Vaata lisaks

Uus Toyota Prius Plug-in Hybrid – Red Dot 2023 disainiauhinna võitja

Uus Toyota Prius Plug-in Hybrid pärjati maineka Red Doti disainiauhinnaga. 43-liikmeline rahvusvaheline žürii andis Prius Plug-in Hybridile 2023. aasta tootedisaini kategooria kõrgeima auhinna ehk parimatest parima tunnustuse. 

Vaata lisaks

Toyota Prius Plug-in Hybridi galerii

Uus Prius Plug-in Hybrid näeb iga nurga alt hea välja. Selle voolujooneline disain koos imeliselt selge funktsionaalsusega püüab pilke kõikjal – nii tänaval kui ka kõrghoonest vaadates. Panoraamkatus Skyview on tänu eesmisele ja tagumisele klaasile visuaalselt katkematu, rõhutades uue Prius Plug-in Hybridi kupeelikku stiili.

Pildid on illustratiivsed. Lõpliku konfiguratsiooni nägemiseks võta ühendust Toyota esindusega.

Erihinnaga talverattad ning intress 0,99% + 3 kuu EURIBOR

Tegutse nüüd

Sama nimi, uus sisu

Tundmatuseni muutunud uus Prius Plug-in Hybrid ületab ootusi. Uus, stiilne ja varasemast säästlikum Prius Plug-in Hybrid on julge ning uuenduslik. See auto on tõeline innovatiivsuse musternäide. 

Piiritud võimalused
Kindel hoiak
Kupeelikkus ja praktilisus
Legendaarne nimi, uus stiil
Päikesepaneeliga katus
Laadimine

Piiritud võimalused

Miski ei iseloomusta uue Prius Plug-in Hybridi disaini- ja inseneritöö geniaalset harmooniat paremini kui auto panoraamkatus Skyview*, mis täidab salongi mõnusa päikesevalgusega. * Saadaval Luxury varustustaseme puhul.

Kindel hoiak

Uus Prius Plug-in Hybrid on igas mõttes teerajaja tänu uuele atraktiivsele disainile, mis lausa nõuab tähelepanu. Auto enesekindlat olekut rõhutavad võimsad 19-tollised veljed.

Kupeelikkus ja praktilisus

Väga sageli seab funktsionaalsus ohtu vormi. Prius Plug-in Hybridi puhul see aga nii ei ole. Uue Prius Plug-in Hybridi tagumiste uste käepidemed on peidetud C-piilaritesse, nii säilib sõiduki voolujooneline kupeelikkus.

Legendaarne nimi, uus stiil

Sa tead seda nime, ent Sa pole seda kunagi varem sellisena näinud. Nüüd on uue Prius Plug-in Hybridi nimi uhkelt esile toodud ja rõhutatud efektsete täislaiuses tagatuledega.

Päikesepaneeliga katus

Päikesepaneeliga katus* muudab päikesevalguse elektrienergiaks ja nii saab akut tasuta laadida. See suudab tekitada elektrirežiimil kuni 8 km sõiduulatuse päevas või 1200 km aastas. * Varustustasemel Premium standardvarustuses.

Laadimine

Saad Prius Plug-in Hybridi täielikku potentsiaali ära kasutada korrapärase laadimisega kodus või liikvel olles. Sage laadimine optimeerib jõuallikat, vähendab kütusekulu ja tagab elektrirežiimis pikema sõiduaja.

Dünaamiline disain

Uue Prius Plug-in Hybridi uudne olemus väljendub selle ainulaadses disainis. Efektsel ja parema aerodünaamikaga täiustatud Prius Plug-in Hybridil on madal katusejoon ja kupeelikud proportsioonid. Dünaamiline ja emotsionaalne – sellist Prius Plug-in Hybridi pole Sa kunagi varem näinud.

Kontroll on Sinu käes
Pingevaba sõit
Tõeline elegants
Nutikas valgustus

Kontroll on Sinu käes

Stiilne keskkonsool on ühtlasi ka läbimõeldult funktsionaalne. Lisaks ergonoomilisele käigukangile on seal laadimispesad, topsihoidikud ja koht telefonile.

Pingevaba sõit

Uus Prius Plug-in Hybrid on oma lihtsuses luksuslik. See on just see koht, kus end mõnusalt tunda – auto teljevahe on nüüd pikem, mugavust rohkem ja salongki täielikult ümber kujundatud.

Tõeline elegants

Ergonoomilised istmed ja omavahel hästi kokku sobivad armatuurlaua disainielemendid loovad salongis harmoonilise ja värskendavalt muretu üldmulje.

Nutikas valgustus

Uue Prius Plug-in Hybridi salongi meeleoluvalgustus mõjub lõõgastavalt, aga on ühtlasi ka funktsionaalne. Valgustus on seotud auto ohutus- ja sõiduabisüsteemidega ning ohtude korral hoiatab vilkumisega.

Kodu. Kus iganes Sa viibid

Uus ruumikas ja rafineeritud Prius Plug-in Hybrid, mille nutikas kujundus tundub puudutamisel mõnus, on uuendusmeelne nii seest kui ka väljast. Sa istud madalal dünaamilises, ent mugavas sõiduasendis ning lakoonilise kujundusega kokpit ja meelelist naudingut pakkuv salongiviimistlus rõhutavad uue Prius Plug-in Hybrid'i esmaklassilist iseloomu.

 

Uuri uut Prius Plug-in Hybridit 360° vaates

Mudelit on kujutatud ainult ühe varustustasemega ning see ei kajasta kogu valikut.
 • Kaks DNA-d, üks eesmärk: vabadus

  Hübriidtehnoloogia on kompromissitu jõud. Linnas on uus Prius Plug-in Hybrid peaaegu täiesti vaikne ja heitevaba elektriauto, mille sõiduulatus ainult akutoitel on üle 72 km*. Ent tänu integreeritud 2,0-liitrisele bensiinimootorile on Sul Prius Plug-in Hybridiga vabadus rännata kõikjal.

  * Kombineeritud sõit, olenevalt sõiduoludest ja mudelist.

   

Meeliülendav sõit

Miks valida säästlikkuse ja jõudluse vahel? Uues Prius Plug-in Hybridis loob elektriajami ja mootori võimas kooslus tõeliselt nauditava sõiduelamuse. Suurt jõudlust toetavad sportlik sõiduasend, erk rool ja enesekindlust andev stabiilsus.
 • Parem võimsus, jõulisem kiirendus 223-hobujõulises uues Prius Plug-in Hybridis on muljetavaldav kiirendus olemas kohe, kui seda vajad. Linnast väljas suudab uus Prius Plug-in Hybrid kiirendada nullist 100 km/h-ni vaid 6,8 sekundiga.
 • Sõida nutikalt hübriidisõidu juhendamise abil MyToyota rakenduse hübriidisõidu juhendamise funktsioon analüüsib sõiduandmeid ja aitab Sul sõita säästlikumalt. See aitab pikendada ainult elektri jõul sõitmise reziimis olemise aega ning säästa kütust.
 • Režiim iga tuju jaoks Vahetatavate sõidurežiimidega uus Prius Plug-in Hybrid kohandub Sinu järgi. Režiim Eco aitab energiat kokku hoida ja Sport pakub erksamat sõitu. Režiim Normal on nende kahe vahepealne. Saab valida ka EV žiimi, et sõita ainult elektri jõul.
 • Võimas tehnoloogia, sujuvalt integreeritud

  Uue Prius Plug-in Hybridiga on kontroll Sinu käes. Kiiresti reageeriva ja tundliku 12,3-tollise puuteekraani kaudu saad rooli taga olles hõlpsalt käima panna muusikapala vms. Olulisi sõiduandmeid saad sõidu ajal jälgida mitmeotstarbelise 7-tollise digitaalse TFT-ekraani kaudu.

Laadimine

Sul on valik

 • Päikesepaneeliga katus

  Uus Prius Plug-in Hybrid suudab muuta päikeseenergia liikumapanevaks jõuks. Päikesepaneeliga katus muudab päikesevalguse elektrienergiaks – nii saab igapäevast sõiduulatust elektrirežiimil suurendada kuni 8 km võrra.

 • Lae kodus

  Lae oma autot kodus, nii saad olla kindel, et Su Prius Plug-in Hybrid on alati sõiduvalmis. Kodusest pistikupesast või kodulaadijaga saab selle täis laadida umbes nelja tunniga*. Auto laetustaset saad jälgida oma telefoni MyToyota rakenduse abil. 

  * Täpsed laadimisajad olenevad laadimisoludest.

 • Avalik laadimine

  Prius Plug-in Hybridi täiselektriline režiim sobib ideaalselt linnas kasutamiseks. Liikvel olles saad kasutada võimsaid avalikke laadimisjaamu ja sõita mugavalt heitevabalt.

Täielik meelerahu

Töötame selle nimel, et iga Su Prius Plug-in Hybridi kasutuse aspekt oleks sujuv, nauditav ja mugav. Täielik meelerahu just seda teebki. Täielikku meelerahu pakkuv rikkalik pakett hõlmab kõiki olulisi elemente*, et saaksid oma pistikhübriid-elektrilisest Toyotast täit elamust ja sõidurõõmu ning kasutada seda parimal võimalikul viisil.
 • Kuni 10-aastane Toyota Relax garantii*

  Oma uuele või kasutatud Toyotale saad kuni 10-aastase Toyota Relaxi hooldustega aktiveeritava garantii, kui lased korralised hooldused teha Toyota volitatud töökodades üle Baltikumi.

 • Kuni 10-aastane maanteeabi*

  Meie eksperdid on loonud Sinu Toyota võimalikult töökindlaks. Ootamatusi juhtub aga ikka – eriti halva ilma ja kehvade teeolude korral. Seetõttu pakume Toyota maanteeabi, mis on Sinu jaoks olemas ööpäev läbi ja nii kuni 10 aastat järjest.

 • Kogu vajaminev lisavarustus

  Laadimiseks vajaliku lisavarustuse anname Sulle sõidukiga kaasa, et Sinu elu lihtsamaks teha: Type 2 kaabli koduses majapidamises kasutatavale pistikupesale ja Type 2 Mode 3 kaabli (32 A Mennekes), mida vajad kiiremaks laadimiseks spetsiaalse kodulaadija kaudu.

 • Kaugteenused MyToyotaga

  Prius Plug-in Hybridi kõiki võimalusi aitab parimal võimalikul viisil kasutada intuitiivne ja mitmekesine MyToyota rakendus – selle kaudu saad kasutada oma ühendatud nutitelefoni funktsioone.

 • Toyota laadija

  Parim lahendus on hajutada laadija hind oma uue auto kuumaksete vahel. Spetsiaalse laadijaga toimub laadimine palju kiiremini ja mugavamalt kui tavalise koduse pistikupesa kaudu.

* Korralise hooldusega aktiveeritav teenus; kehtib pärast Toyota volitatud töökodades (üle Baltikumi) läbitud korralist hooldust kas järgmised 12 kuud või kuni 15 000 km (erineva hooldusintervalliga mudelitel vastavalt tootja määratud hooldusintervallile), olenevalt sellest, kumb täitub varem.

Haara kontroll oma telefoni kaudu

MyToyota rakenduse abil oled oma Prius Plug-in Hybridiga alati ühenduses. Selle rakenduse abil saad näiteks kuuma ilmaga salongi eeljahutada või eemalt kontrollida, kas auto on lukus. Samuti aitab MyToyota rakendus Sul jälgida aku laetustaset ja saada oma uue Prius Plug-in Hybridi elektrivõimekusest maksimaalset kasu.
Vaata lisa

Toyota T-Mate – et Sinu sõit oleks turvaline

Oma klassi parimate ohutusfunktsioonide tagamiseks on Prius Plug-in Hybrid varustatud T-Mate’iga – Sinu abivalmi sõidupartneriga. T-Mate koosneb süsteemidest, mis toetavad Sind ja muudavad sõidu turvalisemaks nii maanteel, linnatänaval kui ka parkimisel. T-Mate aitab tagada sõiduohutuse. Allolevas loetelus on valik tähtsamaid funktsioone, kogu Prius Plug-in Hybridi puhul pakutava T-Mate’iga saad tutvuda autokonfiguraatoris.
 • Kokkupõrke ennetussüsteem (PCS)

  Kokkupõrke ennetussüsteem tuvastab ohuolukorra ja aitab vältida kokkupõrkeid teiste sõidukite, jalakäijate ja ratturitega. See annab juhile märku helisignaali ja visuaalse hoiatuse ning pidurdusabisüsteemiga. Kui juht ei jõua õigel ajal pidurdada, rakenduvad pidurid kokkupõrke ennetamiseks või leevendamiseks automaatselt. Ristmikul kokkupõrgete vältimise abi ja ohuolukordade roolimisabi on toeks ristmikel sõitmisel ja manööverdamisel.

 • Ennetav sõiduabi (PDA) – roolimisabi (SA)

  See funktsioon aitab juhil vältida sõidurajalt kõrvalekaldumist. Süsteem tuvastab eesoleva kurvi ning reguleerib roolimisabi jõudu, et juhil oleks kurvis lihtsam sõita. Roolimisabi parandab ka sirgel teel sõitmise stabiilsust.

 • Ohutu väljumise abi (SEA)

  See süsteem aitab pimeala monitori (BSM) abil ennetada kokkupõrget avatava ukse ja tagant läheneva ratturi vahel. Kokkupõrkeohu korral süttivad välispeeglites ja universaalnäidikul suunatuled, samuti kõlab autos viibijate hoiatamiseks helisignaal.

 • Juhi jälgimise kaamera (DMC)

  See süsteem kasutab rooliratta kohal olevat kaamerat juhi tähelepanuvõime ja seisundi jälgimiseks. Juhul kui süsteem tuvastab midagi ebatavalist, näiteks väsimuse, antakse hoiatus. Neid andmeid kasutatakse hädaolukorras peatumise süsteemi (EDSS) täiustamiseks, et tuvastada varakult tähelepanu puudumine.

 • Hädaolukorras peatumise abisüsteem (EDSS)

  Kui süsteem ei tuvasta mõne aja jooksul juhi tegevust, kõlab juhi tähelepanu äratamiseks helisignaal. Kui juhi tegevust ei tuvastata endiselt, peatab EDSS sõiduki sujuvalt, hoides seda samal ajal ohutult sõidurajal. Samuti aktiveeritakse teiste liiklejate hoiatamiseks ohutuled ning ukselukustus avatakse, et päästeteenistus saaks vajaduse korral hõlpsalt ligi.

 • Ohutuspaketi Toyota Safety Sense juhtmevabad värskendused

  Tarkvara juhtmevabad värskendused tagavad, et Toyota Safety Sense’i (TSS) funktsioonid ja täiustused on alati ajakohased.

 • Parkimisabisüsteem Teammate Advanced Park

  See süsteem võimaldab juhil sõiduki parkida nutitelefonist, nii et juht ise seisab autost väljaspool. Lihtne ja hõlpsalt kasutatav süsteem võimaldab kasutada kõiki parkimismanöövreid. See tagab turvalisuse tänu sellele, et peatab sõiduki kohe, kui kasutaja tõstab sõrme nutitelefonilt.

Korduma kippuvad küsimused pistikhübriidide kohta

Nii hübriid- kui ka pistikhübriidautod kasutavad Toyota end edukalt tõestanud tehnoloogiat Hybrid Synergy Drive, ent ühe märkimisväärse erinevusega. Toyota pistikhübriidautodel on palju suurema mahutavusega aku, mis võimaldab Prius Plug-in Hybridil elektri jõul sõita üle 72 km*.

 

Pistikhübriide saab laadida vooluvõrgust, näiteks kodusest pistikupesast või spetsiaalsest seinalaadijast ja avalikust laadimisjaamast. Kuigi võimalikult sage laadimine tagab autole suurima tõhususe, suudavad Toyota pistikhübriidid sõita hübriidrežiimis isegi laadimata akuga.

 

Hübriidrežiimis kasutavad kõik Toyota hübriidsõidukid sujuvalt kahte energiaallikat – ökonoomset bensiinimootorit ja nutikalt iselaadivat hübriidakut. See annab autole suure paindlikkuse, eriti pikematel sõitudel.

 

* Kombineeritud sõit, olenevalt sõiduoludest ja mudelist.

Uus Prius Plug-in Hybrid on mänglevalt kuulekas ja jõuline ning pakub dünaamilist ja nauditavat sõiduelamust. Tänu võimsale veojõule ja 223 hj (DIN) kiirendab see auto paigalt 100-kilomeetrise tunnikiiruseni 6,8 sekundiga.

 

Tavalisest autost ökonoomsem topelt DNA-ga Prius Plug-in Hybrid tarbib vähem kütust ja ka CO₂ kogus on väiksem. Lisaks on Prius Plug-in Hybridis olemas kõik elektriajami hüved – näiteks kiirelt tekkiv võimas pöördemoment ja peaaegu hääletu linnasõit.

Uues Prius Plug-in Hybridis on mitmesuguseid sõidurežiime ning EV režiim võimaldab heitevabalt sõita kõikjale ja kõikjal üksnes akutoitel. Prius Plug-in Hybridi sõiduulatus ainult elektri jõul on üle 72 km*. Lisaks saad EV režiimis kiirendada ainult elektrilise kiiruseni 135 km/h, isegi gaasipedaali põhja vajutades**. Elektrilisest sõiduulatusest pikemate vahemaade läbimiseks lülitub Prius Plug-in Hybrid sujuvalt ümber hübriidsõiduki režiimi, kasutades bensiinimootorit ning akusse taassalvestatud elektrienergiat.

 

* Kombineeritud sõit, olenevalt sõiduoludest ja mudelist.

** Oleneb aku laetuse tasemest (SOC).

Kodune pistikupesa

Hõlpsalt kodus laetav Prius Plug-in Hybrid võimaldab Sul plaanida laadimisaega ja nii saad vähendada elektrikulu, kui Sinu elektripaketis kehtib öösiti või mitte-tipptundidel madalam hind. 

 

Kodulaadija

Uus Prius Plug-in Hybrid on oma parimas seisukorras siis, kui seda laetakse korrapäraselt. Kodulaadija pakub optimaalset laadimismugavust ja -turvalisust. Saad laadimist eemalt juhtida ja jälgida MyToyota rakenduse abil.

 

Avalikud laadimisjaamad

Avalik laadimisvõrk on kiire ja lihtne viis tagada, et Su Prius Plug-in Hybrid oleks korrapäraselt laetud. MyToyota rakendusest saad vaadata, kui palju aega on jäänud aku täis laadimiseni – avalikke laadimisjaamu kasutades on seda aega hea teada.

Sinu Prius Plug-in Hybridi aku laadimine 0–100% võtab aega umbes neli tundi (230 V 16 A). Täpne aeg sõltub laadimistingimustest.

Lae tihti

Igapäevane laadimine aitab suurendada Sinu auto elektrilist võimekust.

 

Sõida sujuvalt

Sõidustiili parandamine aitab suurendada Sinu auto elektrilist tõhusust ning pakkuda igal sõidul muljet avaldavat jõudlust.

 

Regeneratiivne pidurdamine

Jäädvustatud kineetiline energia muundatakse aku laadimiseks elektrienergiaks ja auto aeglustab intuitiivselt, kui tõstad jala gaasipedaalilt. Uus Prius Plug-in Hybrid lubab Sul regeneratiivse pidurdamise taset oma vajaduste järgi seadistada.

 

Käivita salongi eelsoojendus

Tänu kliimaseadme kaugjuhtimise funktsioonile saab ilmast olenemata salongitemperatuuri vastavalt soovile reguleerida. Saad enne sõidu algust salongi soojendada või jahutada, ent see ei vähenda aku pakutavat sõiduulatust.

Lae korrapäraselt ja märkad mitmesuguseid elektrilise sõidu hüvesid, näiteks väiksemad heitkogused ja kasutuskulud. Kui aku on tühi, aga kütusepaagis on bensiini piisavalt, saad oma Prius Plug-in Hybridiga sõita hübriidrežiimis.

Toyota ehitab oma akud selliselt, et need kestaks sõiduki kogu eluea. Igal akul on viis aastat või kuni 100 000 km* kestev garantii, mis pikeneb hübriidajami iga-aastase korrasoleku kontrolli korral kuni kümne aastani.

 

* Oleneb sellest, kumb tingimus täitub varem.

Vali oma vajadustele vastav varustustase ja mootor

Vali varustustase

3 valikut

Antud kriteeriumidega autot ei leitud, palun muuda oma otsingut

 • Prius Plug-in Hybrid - Active - Luukpära, 5 ust

  Prius Plug-in Hybrid Active

  Hübriid
  Luukpära, 5 ust
  • +
   17-tollised tumehallid aerodünaamilised täismõõdus ilukilbid (5 kodaraga)
  • +
   Toonklaas tagumistel akendel
  • +
   Elektriliselt kokkuklapitavad küljepeeglid

  Vali mootor


  Alates

  45 600 €

  e-CVT | Esiveoline
  • Kütusekulu
   0.5 - 0.6 l/100 km
  • CO₂
   12 - 14 g/km
 • Prius Plug-in Hybrid - Luxury - Luukpära, 5 ust

  Prius Plug-in Hybrid Luxury

  Hübriid
  Luukpära, 5 ust
  • +
   19-tollised mustad eritöötlusega valuveljed (10 kodaraga)
  • +
   Tagumised LED-ribatuled
  • +
   Elektriline pakiruumiluuk

  Vali mootor


  Alates

  47 700 €

  e-CVT | Esiveoline
  • Kütusekulu
   0.7 - 0.8 l/100 km
  • CO₂
   17 - 17 g/km
 • Prius Plug-in Hybrid - Premium - Luukpära, 5 ust

  Prius Plug-in Hybrid Premium

  Hübriid
  Luukpära, 5 ust
  • +
   Päikesepatareidega energiat salvestav katus
  • +
   Panoraamvaatemonitor
  • +
   Parkimisabisüsteem Toyota Teammate Advanced Park (kaugjuhitav)

  Vali mootor


  Alates

  53 100 €

  e-CVT | Esiveoline
  • Kütusekulu
   0.7 - 0.8 l/100 km
  • CO₂
   16 - 17 g/km
Mudeli funktsioonid olenevad varustustasemest.
Hind sisaldab soodsaimat värvi.
 • Prius Plug-in Hybridi luukpära liitreaalsus

  Tutvu Prius Plug-in Hybridi luukpäraga meie liitreaalsuse rakenduse abil. Laadi rakendus alla ja saad vaadata, kuidas sõiduk iga nurga alt välja näeb. Rakenduse saad alla laadida App Store’ist või Google Playst, kasutades allolevaid linke.

* Pakkumine kehtib Toyota ametlikes esindustes kuni 30.06.2024 esmaregistreeritud autodele või seni, kuni kampaaniaautod on saadaval.

Tähelepanu! Tegemist on finantsteenuste reklaamiga. Teenuse pakkuja on SIA Citadele Leasing Eesti filiaal (krediidiandjate nimekirja kantud numbri 4,1-1/81 all).
Näidiskalkulatsioon: Krediidi kulukuse esialgne määr on 5.37% aastas järgmistel näidistingimustel: vara hind käibemaksuga 39 850 €, sissemakse 15%, jääkväärtus 40%, krediidisumma käibemaksuga 33 872.49 €, periood 60 kuud, läbisõidupiirang 20 000 km aastas, tagasimaksete arv 61, fikseerimata intressimäär 0.99% aastas + 3 kuu Euribor (31.12.2023 oli 3 kuu Euribor 3.909%, lepingus fikseeritud Euribor võib muutuda iga 3 kuu järel ja negatiivse baasmäära korral kohaldatakse baasmäärana 0%), lepingutasu 250 €. Määr on arvestatud eeldusel, et krediit võetakse kasutusele viivitamata ja täies mahus ning põhiosa ja intress makstakse tagasi igakuiste maksetena. Krediidi tagasimaksmiseks ja krediidi kogukulu kandmiseks tehtavate maksete kogusumma on 29 333.94 €. Liisingu võtmisel tuleb sõlmida ka kasko- ja liikluskindlustus. Kehtib kõikide Toyota Leasingu pakkujate puhul. Põhineb Citadele Leasingu näidisarvutusel.