1. MyT and Multimedia
Kiirtee

MyT digiteenused

Ühendus loob uusi võimalusi
Ükskõik kas oled autos või sellest eemal, MyT aitab Sul kontrollida oma Toyotat, sest rakenduses on hulk digiteenuseid, mis muudavad sõitmise turvalisemaks ja auto kasutamise meeldivamaks. Neile teenustele pääsed juurde MyT telefonirakendusest, MyT portaalist ja sõiduki armatuurlaua ekraanilt.

MyT rakendus

Nutitelefonis oleva MyT rakendusega saad hoida oma Toyotaga sidet igal pool. Saad planeerida sõite kodust, otsida oma auto üles, broneerida hooldusi, vaadata sõiduanalüüse ja hooldusteavitusi ning palju muud.
 •  

  Hübriidi juhendamine

  Juhi hübriidi parimal viisil ja väiksema kütusekuluga.
  Hübriidi juhendamise funktsioon juhendab Sind MyT rakenduse kaudu kontekstipõhiselt ja aitab parandada hübriidiga sõitmist Sinu varasemate sõitude põhjal. Nii saad elektrisõiduki režiimi maksimaalselt ära kasutada, vähendades sellega kütusekulu ja keskkonnamõju.

 •  

  Pistikhübriidide ja elektriautode kaugjuhtimise funktsioon

  Maksimaalne mugavus ja aja kokkuhoid. 
  Jälgi autoaku olekut ning planeeri laadimine kaugjuhitava laadimise abil endale sobivale ajale. Kliimaseadmega saad autot talvel hõlpsalt sulatada ning eelseadistada soovitava sisetemperatuuri juba enne sõitu – kõike mugavalt oma nutitelefonist.

Rohkem MyT rakenduse funktsioone

Sõiduki asukoht

Tea alati, kus Su auto on. Vahet pole, kui kaua Sa ära oled olnud, MyT funktsioon Leia minu auto aitab koos Google Mapsiga leida Su Toyota alati üles ning selle asukohta ka teistega jagada.

Jaga autoga

Teekondade kavandamine on lihtne. Saad teekonda kavandada ja jagada MyT rakenduse kaudu mugavalt kodus või teel olles ning saata marsruudi otse oma Toyotasse, et saaksid teekonda mugavalt alustada.

Autost ukseni

Sujuv liikumine auto juurest majaukseni. Saad oma sihtkohta jõudmise juhiseid jagada MyT multimeedia, Toyota satelliitnavigatsioonisüsteemi ja mobiiltelefoni vahel, kui pead viimase osa teekonnast jalgsi minema.

Sõiduanalüüs

Hoia oma sõiduajalool pilk peal. MyT rakendus on ühtlasi autoandmete logi, kust saad vaadata eelmiste sõitude andmeid, sh kiirust, kiirendust ja läbisõitu, ning analüüsida nende põhjal mugavalt oma sõidustiili.

Hoolduse meeldetuletused

Enam ei jää ükski hooldus vahele. MyT aitab hoida Sinu Toyota parimas seisukorras, sest hoolduse meeldetuletused põhinevad sõiduki tegelikul läbisõidul.

Akuteave

Ole alati kursis aku laetuse tasemega. Tänu kolmeastmelisele ülevaatele (kõrge, keskmine, madal) ei jää Sa kunagi tühja aku pärast hätta.

Liiklusõnnetuse assistent

Saadab liiklusõnnetuse korral häire. Toyota andurid registreerivad kõik auto liikumise ja seismise ajal toimunud avariid ja kokkupõrked. MyT rakendusega saad helistada kohalikku Toyota esindusse või tellida puksiiri ning teavitada õnnetusest perekonda või sõpru. Samuti saad lisada õnnetuse andmetele kindlustuse jaoks fotosid.

Hoiatustuled

Sõida ohutumalt ja teadlikumalt. Meie kasutajasõbralike selgituste abil oled teadlik, mida tähendavad mitmesugused hoiatustuled Sinu sõidukis ning kui kiiret reageerimist need nõuavad, ja tead, mis toiminguid järgmiseks tegema pead.

Kütusetase

Ole alati kursis oma auto kütusetasemega. MyT rakenduse kaudu saad alati ja kõikjal vaadata oma auto kütusetaset. Nii saad vajalikud tankimispeatused planeerida juba enne sõidu algust.

Teenindus ja hooldus

Mugav ja läbipaistev hooldus. Hoia oma Toyotat optimaalses seisukorras – saad teeninduse broneerida mõne lihtsa toiminguga MyT rakenduses ning vaadata tulevasi hooldusi. Saad jälgida ka hoolduste ajalugu ja vaadata, milliseid töid sõidukil varem on tehtud.

Sõiduki tellimuse jälgimine

Hoia oma uue auto tellimusel silma peal. Saad jälgida oma uue Toyota tarneolekut alates tellimuse esitamisest kuni auto jõudmiseni esindusse.

Märgi minu asukoht

Aitab Sul sõiduki üles leida. Isegi kui auto pole ühendatud, saad oma asukoha märkida ja auto juurde hõlpsalt tagasi tulla.

Arvesta järgmiste vastutusest loobumistega 

 
Klõpsa allpool ja laadi MyT rakendus alla:
 

app storeOpens in new window google play storeOpens in new window

 

MyT multimeedia

Intuitiivne autosisene navigatsiooni- ja meelelahutussüsteem. MyT multimeedia sisaldab reaalajas navigeerimist, kiiruskaamerahoiatusi, tanklaid ja huvipunkte. MyT multimeediat saab kasutada nii Apple CarPlay kui ka Android Auto kaudu, mis võimaldavad ühendada telefoni autoga, kuulata muusikat ja kasutada nutitelefoni lemmikrakendusi armatuurlaua ekraanilt.
 •  

  Reaalajas liiklusteave

  Arvutab Sinu marsruudi reaalajas liiklusteabe alusel.
  Saad end pidevalt kursis hoida sõidumarsruudi liiklusolukorraga. Sinu autosisene navigatsioonisüsteem kohandub teel toimuvate sündmuste järgi ja pakub Sinu vajadustele vastavaid alternatiivmarsruute.

 •  

  Huvipunktid

  See funktsioon aitab üles leida Sind huvitavad kohad.
  Meie intuitiivne Google'i-põhine huvipunktifunktsioon leiab alati värskeima info läheduses olevate huvipunktide kohta. 

Rohkem MyT multimeedia funktsioone

Kiiruskaamerahoiatused

Kogukonnapõhised kiiruskaamerahoiatused. Tehnoloogia Coyote and Cyclops teavitab Sind lähenevast kiiruskaamerast ning Sa saad ka ise kogukonda uuest kiiruskaamerast teavitada.

Tanklad

Lihtne tankimine. Saad otsida oma vajadustele vastava tankla – olgu selleks hind või kindel kütusefirma, kelle kliendikaart Sul on. Saad valida tankimise sihtkohas, tee peal või praegusele asukohale lähimas kohas.

Google Street View

Vaata saabumiskoht üle enne sinna jõudmist. Google Street View'ga saad 360-kraadise vaate oma sihtkohast, et seda oleks lihtsam ära tunda.

Parkimine

Aitab otsida parkimiskoha lähiümbrusest, sihtkohas või tee peal. Saad valida nii hinna kui parkimisettevõtte alusel või kauguse järgi praegusest asukohast.

Nutitelefoniga ühendamine

Saad nutitelefoni sõidukiga ühendada Apple CarPlay või Android Auto abil. Saad ühendada nutitelefoni, kuulata muusikat ning kasutada armatuurlaua ekraanil oma nutitelefoni lemmikrakendusi.

Lisateave MyT rakenduse kohta

Vaata lähemalt, kuidas MyT töötab.
Vaata juhendeid Vaata korduma kippuvaid küsimusi