1. Uued autod
 2. SUV & 4x4
Kiirtee

Toyota maasturid. Igaks tööks, hobiks ja seikluseks.

Sõltumata sellest, kas Su igapäevane teekond kulgeb mööda linnatänavaid või viib käänulistele metsa- ja kruusateedele, võid Toyota maasturi roolis olla kindel, et jõuad sihtkohta mugavalt, ohutult ja säästlikult ning ilma- ja teeoludest sõltumata.

Meie maasturite ja linnamaasturite valikus ootavad Sind julged ja silmapaistvad Toyota C-HR, Yaris Cross ning meie SUV-perekonna uusim ja oodatuim liige – Corolla Cross. Kui vajad veel rohkem ruumi ja jõudlust, vali aegumatu RAV4, võimas ja samas säästlik RAV4 Plug-in Hybrid, ruumikas 7-kohaline Highlander, legendaarne Land Cruiser või kõikvõimas Hilux.

GALERII

Toyota T-Mate – et Sinu sõit oleks turvaline

Toyota T-Mate süsteemide seas on hulgaliselt aktiiv- ja passiivohutusfunktsioone, mis toetavad Sind sõitmisel, manööverdamisel ja parkimisel ning seda nii linnas kui ka maastikul. Ohutussüsteemid kaitsevad Sind ja Su kaassõitjaid ning kõiki teisi liiklejaid.

T-Mate’is sisalduvad paljud Toyota Safety Sense ohutuspaketi funktsioonid, mis on iga Toyota maasturi ja linnamaasturi põhivarustuses. Nende seas on näiteks liiklusmärkide jälgimise süsteem (RSA), kokkupõrke ennetussüsteem (PCS), kohanduv kiirushoidik (ACC) ja automaatsed kaugtuled (AHB)*.

* Konkreetse ohutussüsteemi olemasolu sõltub valitud mudelist ja varustustasemest. Palun küsi lisainfot esindusest.

 

Täishübriid-elektriauto eelised

Toyota maasturite valikus on nii täis- kui ka pistikhübriide, mis ühendavad endas bensiinimootori võimsuse ja elektrimootori säästlikkuse, vähendades kütusekulu ja kahjulikke heitmeid Sulle kõige mugavamal kujul. Seetõttu ongi Toyota hübriidtehnoloogiast saanud uus normaalsus kõigile, kes soovivad igapäevaste valikutega anda panuse puhtama ja rohelisema tuleviku nimel.
 • Topeltenergia

  Hübriidiga on Sinu käsutuses elektriauto võimsus ja pöördemoment, et saaksid sõita kaugemale vähemaga. Linnasõitudel aitab Sind elektrimootor, mis teeb tööd oluliselt väiksema kütusekulu ja CO₂-heitmega, ning maanteel võtab ohjad üle bensiinimootor, millele annab lisahoogu elekter. See ongi täishübriidi topeltenergia ja säästlikkus käsikäes.

 • Sõidumugavus

  Täis- ja pistikhübriidid muudavad Su teekonna vaiksemaks, sujuvamaks ja säästlikumaks. Sõites aeglases linnaliikluses või manööverdades parklas, saadab Sinu liikumist ainult hübriidi mahe hääl. RAV4 Plug-in Hybrid pistikhübriidi puhul saad seda vaikust nautida kuni 70 kilomeetrit. Mis peamine – valides vaikse ja säästliku hübriidsõiduki, aitad kaasa parema elukeskkonna loomisele.

 • Laadimise lihtsus

  Täishübriidi puhul ei pea Sa laadimise pärast muretsema, sest Su auto laeb end sõites ise, kogudes energiat, mis jääb üle rataste veeremisest, pidurdamisest ja bensiinimootori tühikäigust.

 • Hea loodusele

  Nii meie täis- kui ka pistikhübriidid toimivad elektrirežiimis sõites nagu elektriautod, aidates kaasa õhusaaste ja kahjulike heitmete vähendamisele. Sõites täis- või pistikhübriidiga, saad kogeda kõiki elektriautoga sõitmise võlusid, kuid seda koos kindlustundega, et teekond jätkub ka siis, kui Sinu teekonnal peaks laadimisvõimalusi veel nappima.

 • Rahakotisõbralik

  Täis- ja pistikhübriidide elektrimootor tähendab oluliselt väiksemat kütusekulu, kuid mitte ainult. Hooldusele ja teenindusele kulub samuti vähem, sest hübriidajami komponendid, nagu veojõuaku, ei vaja hooldust. Hübriidide piduriklotsid kuluvad vähem ning automaatkastilgi on vähem liikuvaid ja kuluvaid osi. Ei tasu ka unustada meelerahu, mille annab 10 aastat kestev garantii.

Toyota Relax garantii

Pärast tootjagarantii lõppu hakkab kehtima Toyota Relax garantii. Jätkates korraliste hooldustega Toyota esinduses, pikeneb Toyota Relax garantii kuni sõiduki 10 aastaseks saamiseni või läbisõiduni 185 000 km.
Vaata lisa

10-aastane garantii Toyota hübriidi veojõuakule

Oleme oma veojõuaku tehnoloogia pikaajalises võimekuses nii kindlad, et anname sellele 10-aastase garantii.
Vaata lisa

Yaris Cross: kombineeritud kütusekulu 4.4–6.0 l / 100 km, kombineeritud CO2–heide 100–135 g/km (WLTP andmete järgi).
Toyota C–HR: kombineeritud kütusekulu 4.9–5.3 l / 100 km, kombineeritud CO2–heide 110–120 g/km (WLTP andmete järgi).
Corolla Cross: kombineeritud kütusekulu 5.0–5.4 l / 100 km, kombineeritud CO2–heide 114–122 g/km (WLTP andmete järgi).
RAV4: kombineeritud kütusekulu 5.7–7.5 l / 100 km, kombineeritud CO2–heide 129–171 g/km (WLTP andmete järgi).
RAV4 Plug–in Hybrid: kombineeritud kütusekulu 1 l / 100 km, kombineeritud CO2–heide 22 g/km (WLTP andmete järgi).
Highlander: kombineeritud kütusekulu 6,6–7,1 l / 100 km, kombineeritud CO2–heide 149–160 g/km (WLTP andmete järgi).
Land Cruiser: kombineeritud kütusekulu 9.6–10.0 l / 100 km, kombineeritud CO2–heide 252–262 g/km (WLTP andmete järgi).
Hilux: kombineeritud kütusekulu 8.5–9.5 l / 100 km, kombineeritud CO2–heide 223–248 g/km (WLTP andmete järgi).

Fotod on illustratiivsed.