1. Uued autod
 2. Ülevaade
Kiirtee

Prius Plug-in Hybrid Active

Luukpära, 5 ust

Prius Plug-in Hybrid - Active - Luukpära, 5 ust
Hind alates
45 600 €
 • 17-tollised tumehallid aerodünaamilised täismõõdus ilukilbid (5 kodaraga)
 • Toonklaas tagumistel akendel
 • Elektriliselt kokkuklapitavad küljepeeglid
0.5 - 0.6 l/100 km
12 - 14 g/km
2.0 Plug-in Hybrid

POST https://dxp-webcarconfig.toyota-europe.com/v1/compare-v2/ee/et

Prius Plug-in Hybridi hinnakiri

Tutvu Prius Plug-in Hybridi hindadega
Ava hinnakiri (Avaneb uues aknas)

Prius Plug-in Hybridi galerii

360° vaade

 • Disain

  Uuenduskuuri läbinud teerajaja

  Prius Plug-in Hybrid, mis on Toyota teedrajava olemuse selge väljendus, on ümberkujundamise käigus saanud kupeelikult voolujoonelise silueti. Uue Prius Plug-in Hybridi elegantne katusejoon vähendab tuuletakistust, parandades sõiduki tõhusust, ning kere skulptuursed pinnad ja läbimõeldud detailid annavad aimu sõiduki võimsast tehnoloogiast.

 • Valikuvõimalus

  Juba üle 25 aasta hübriidsõidukite hulgas teerajajaks olnud Prius Plug-in Hybrid on topelt DNA-ga mudel, milles on kaua kasutusel olnud nii elektriajam kui ka bensiinimootor, et saaks pakkuda suurepärast tõhusust ning mugavust. Uus Prius Plug-in Hybrid viib hübriidkontseptsiooni kõik elemendid uuele tasemele – autol on suurem aku, et elektrirežiimis sõites oleks sõiduulatus tunduvalt pikem.

 • Tehnoloogia kogu eluks

  Alati netis ja ühendatud uue Prius Plug-in Hybridi rikkalik digitaalne funktsionaalsus tähendab seda, et elu ei pea liikvel olles seisma jääma. Reaalajas juhtmevabad uuendused tagavad selle, et uue Prius Plug-in Hybridi tarkvara on alati värskendatud ja Toyota Smart Connect Plus koos Apple CarPlay ja Android AutoTM-iga ühendab Sinu telefoni sujuvalt Sinu autoga.

 • Turvaline ja stressivaba

  Uus Prius Plug-in Hybrid muudab sõidu ohutumaks ja stressivabamaks. Näiteks parandab juhi jälgimise kaamera ohutust juhti pidevalt jälgides. Kui ilmnevad tähelepanu hajumise või väsimuse sümptomid, aktiveerub hoiatus. Nii aitab süsteem tagada, et oleksid alati ärgas ja Sinu tähelepanu oleks terav.

Täisekraan Sulge