1. Uued autod
  2. Technology
  • Intuitiivne esmaklassiline digilahendus

    Corolla 12,3-tolline digitaalne universaalnäidik pakub rikkalikult funktsioone. See kuvab kõike alates valitud meediakanalist kuni olulisemate sõiduandmeteni ning on paindliku kujundusega, nii et saad seda enda soovide järgi kohandada – Sinu info Sinu moodi. Neli kujundusvarianti – Casual, Smart, Sport ja Tough – lisavad isikupärastamiseks veel rohkem võimalusi.

Sinu teave Sinu moodi

Corolla sedaani 12,3-tolline digitaalne universaalnäidik pakub rikkalikult funktsioone. See kuvab kõike alates valitud meediakanalist kuni olulisemate sõiduandmeteni ning on paindliku kujundusega, nii et saad seda enda soovide järgi kohandada.

Pidev areng

Tänu reaalajas toimuvale juhtmevabale värskendamisele auto andmesideühenduse kaudu jõuab uusim tarkvara hetkega Sinu Corolla sedaani multimeediasüsteemi ning parandab pidevalt selle digivõimekust. Uus tarkvara installitakse niipea, kui see kättesaadavaks muutub, ja see tähendab, et saad kõige uuemaid funktsioone kohe kasutada.

Taustamuusika igal sõidul

Muusikal, nagu autosõidulgi, on lummav jõud. Toyota pikaajaline koostöö ettevõttega JBL loob tänu kunsti ja teaduse ühendamisele imelisi helimaastikke. Iga kõlar asub hoolikalt valitud kohas, et luua võimalikult efektne ja haarav helielamus, mis rikastab kõiki hetki.

Alati täielikult laetud

Nutitelefoni, mis on Su elu lahutamatu osa, saad hõlpsalt muuta ka Corolla rikkalike digifunktsioonide lahutamatuks osaks. Et Sul oleks laetud telefon alati käepärast, laeb armatuurlaua all olev juhtmevaba laadimispesa telefoni aku alati täis ning Sa ei pea juhtmetega sekeldama.