Tule proovisõidule
Komplekteeri oma mudel
Tutvu eripakkumistega
Vaata e-brošüüre
Broneeri hoolduse aeg

Corolla luukpära

HÜBRIID SAADAVAL

Meie tegime sellest hübriidi. Sina teed sellest Corolla.

Hind alates 15 200 €
Kütusekulu
Kütusekulu ja CO2 heitkogus on mõõdetud seeriatootmise mudelil kontrollitud keskkonnas Euroopa Liidu uue kergsõidukite ülemaailmset ühtlustatud katsemenetlust (WLTP) käsitleva määruse (EL) 2017/1151 ja selle kehtivate muudatuste nõuete kohaselt. 
Lisateabe saamiseks uue WLTP katsemeetodi kohta külasta lehte https://bit.ly/2WvTum7
Alates 4,5 l / 100 km
CO2 Alates 102 g/km
Kütusekulu
Kütusekulu ja CO2 heitkogus on mõõdetud seeriatootmise mudelil kontrollitud keskkonnas Euroopa Liidu uue kergsõidukite ülemaailmset ühtlustatud katsemenetlust (WLTP) käsitleva määruse (EL) 2017/1151 ja selle kehtivate muudatuste nõuete kohaselt. 
Lisateabe saamiseks uue WLTP katsemeetodi kohta külasta lehte https://bit.ly/2WvTum7
Alates 6,2 l / 100 km
CO2 Alates 141 g/km
 • Loodud pilke püüdma

  Julgete ja dünaamiliste välisomaduste hulka kuuluvad jõuline olek koos pilkupüüdva madala kapotiga. Efekti suurendavad sportlikud 18-tollised valuveljed, stiilsed täis-LED-tuled ja kahetooniliste värvide valik.

 • Tõeline sõidurõõm

  Hübriid pole kunagi varem nii hea tundunud. Valikus on kaks hübriidajamit. 1,8-liitrine hübriidmootor tagab Toyotale omase sujuva ja vaikse sõidu. Uus 2,0-liitrine Hybrid Dynamic Force’i mootor viib hübriidi uuele põnevale tasemele, pakkudes rohkelt võimsust ja jõulist kiirendust, et saaksid ka kõige tavapärasemal teekonnal nautida energilist ja dünaamilist sõiduelamust.

 • Meelerahu

  Uuenenud ohutuspakett Toyota Safety Sense ennetab võimalikke ohte ja aitab sul tõhusamalt neile reageerida. Tänu mitmesugustele nutikatele juhiabisüsteemidele, nagu tahavaatekaamera, pimeala monitor, tagant ristsuunas läheneva sõiduki hoiatussüsteem, nutikas parkimisabi ja kohanduvad automaatsed kaugtuled, on iga sõit nauditav. Nii võid olla kindel, et sina ja su kaaslased saavad sõita ohutumalt ja mugavamalt kui kunagi varem.

Uus Toyota Corolla hübriid

Stiilne, praktiline ja nauditav uus Corolla on moodsa aja ikoon. Olenemata Sinu elustiilist ja valitud keretüübist kaasneb iselaadiva hübriidajamiga palju eeliseid. Toyota pakub esimest korda samale mudelile kaht hübriidajamit: 1,8-liitrine hübriidajam ja 2,0-liitrine Hybrid Dynamic Force. Koos Toyota uue veermikuarhitektuuri (TNGA) eelistega on tagatud julge sõiduelamus.

Maailmas enim ostetud auto uue põneva ajastu algus

Tunned erinevust niipea, kui jõuad Corolla rooli taha: stiilne salong ning suurepärane juhitavus ja stabiilsus teevad sõitmise veelgi kaasahaaravamaks.

 • Loodud pakkuma rohkemat.

  Toyota on pühendunud veelgi paremate autode valmistamisele. Corolla on ehitatud Toyota uuele täiustatud veermikuplatvormile, mis aitab tagada tõeliselt nauditava sõidu. Jäigem kere ja madal raskuskese vähendavad kurvides õõtsumist ning topeltõõtsharkidega vedrustus neelab lööke paremini, mis teeb sõitmise sujuvamaks.

 • Loodud muljet avaldama.

  Esimene asi, mida uue Corolla juures märkad, on selle julge ja dünaamiline välimus, mida saab meie kahetooniliste värvide valikuga veelgi pilkupüüdvamaks muuta. Sümpaatne madal kapott, rabav lai iluvõre ja eristuvad täis-LED-esituled annavad sõidukile saleda profiili, mida rikastavad sportlikud 18-tollised valuveljed.

 • Stiilitaju.

  Meie disainerid on valinud kombinatsiooni kõrge kvaliteediga materjalidest, mis näevad koos suurepärased välja. Üleni must välimus annab salongile sportliku tunnetuse. Võid valida ka jaheda halli, mis toob esile ruumikuse ja korrastatud disaini. Väljanägemist täiustavad ideaalselt stiilsed sportistmed.

Avasta enda jaoks maailmas enim ostetud auto

Ees ootab põnev teekond, kus ikoonist saab hübriid.

Ees ootab põnev teekond, kus ikoonist saab hübriid.

Toyota hübriididega sõitmine on puhas rõõm. 1,8-liitrine hübriidajam, mis on linnas energiline ja tundlik, pakub rahulikku sõiduelamust. Uus 2,0-liitrine Hybrid Dynamic Force suurendab võimsust veelgi, kuid ei tee sujuva sõidu arvelt järeleandmisi. Olenemata valikust säästad mõlemaga kütust ja vähendad heitkoguseid, mis kahanevad ainult elektri jõul sõitmisel nullini.

Istu ja lõõgastu

Istu ja lõõgastu

Uue Corolla salong on loodud mugavuse pakkumiseks. Sportistmed ümbritsevad sind ja hoiavad sind kindlalt paigal, et pikad teekonnad mööduksid kergemalt. Rooliasend on tehtud võimalikult loomulikuks, mis aitab vältida väsimust. Roolil olevad juhtimis-, teabe- ja meelelahutussüsteemi ning helisüsteemi juhtnupud võimaldavad hoida käsi ühes kohas ning roolisoojendus hoiab käed külmadel päevadel soojana.

Ohutus pole kunagi vaid valik – see kuulub alati varustusse

Ohutus pole kunagi vaid valik – see kuulub alati varustusse

Toyota Safety Sense on igal Corollal standardvarustuses, sest sinu ohutus on esmatähtis. See ainulaadne ohutussüsteem sisaldab erinevaid uuendatud ohutusfunktsioone, mis teevad sõitmise lihtsamaks ning tagavad veelgi parema ohutuse sinule ja su kaassõitjatele.

Tutvu ohutusfunktsioonidega

Millist Corolla luukpära eelistad sina?

Loe lisa hübriidide kohta

Vaata lisaks

Küpsiste seaded

Kasutame Toyota Eesti veebisaidil küpsiseid, et pakkuda teile paremat teenust. Kui olete sellega rahul, jätkake veebisaidi kasutamist tavapärasel viisil või vaadake, kuidas küpsiste seadeid muuta siin.

Kinnitage oma eelistused, lisades nõustumise korral märkeruutu linnuke või mittenõustumise korral eemaldades see:

OK