1. Uued autod
 2. Ülevaade
Kiirtee

Camry Premium

Sedaan, 4 ust

Camry - Premium - Sedaan, 4 ust
Hind alates
45 350 €
 • JBLi esmaklassiline helisüsteem
 • Elektriliselt reguleeritav päikesesirm tagaaknal
 • Esiklaasinäidik
5.5 - 5.6 l/100 km
125 - 127 g/km
2.5 Hybrid Dynamic Force

POST https://dxp-webcarconfig.toyota-europe.com/v1/compare-v2/ee/et

Camry hinnakiri

Tutvu Camry hindadega
Opens in new window Ava hinnakiri
 • Tehnoloogia

  Nutikad funktsioonid suurepärase sõidu tagamiseks

  Uuenduslike funktsioonide rikkus teeb Camry Hybridist muljetavaldava sedaani. Sujuvalt integreeritud tehnoloogia muudab iga sõidu paremaks, tagades alati intuitiivse sõidukogemuse. Camry Hybridi sõitjateruumis kasutatakse erakordset heliisolatsiooni, tänu millele saad selgemalt nautida veatut ruumilist heli.

 • Sõida optimaalse säästlikkusega

  Camry Hybrid pakub puhtamat sõitu, tegemata järeleandmisi võimsuses või stiilsuses. Istu väga muljetavaldava uue klassi hübriidi rooli. See vaikse 2.5-liitrise iselaaduva bensiini-hübriidajamiga inseneritöö saavutus tagab piisava pöördemomendi väikesel kiirusel ning muljetavaldava võimsuse suurematel kiirustel koos kasvanud erksuse ja pingevaba kiirendusega.

 • Esimesest pilgust võluv enesekindel sedaan

  Stiilne Camry Hybrid, milles kvaliteetse sedaani elegants seguneb dünaamilisusega, jätab tõelise teedevallutaja mulje. Esiosa on maksimaalse mõju saavutamiseks läbinud uuenduskuuri ning uue ilme on saanud nii ülemine kui ka alumine radiaatorivõre. Alumise radiaatorivõre ribid ulatuvad kaugemale külgedele, muutes auto välimuse laiemaks ja dünaamilisemaks.

Täisekraan Sulge