1. Uued autod
  2. Toyota bZ4X
Kiirvalik
Kiirvalik

Tutvu uue Toyota bZ4X-ga

Avasta uus Toyota bZ4X

Uuenduslik, tõhus ja dünaamilise linnamaasturi disainiga elektrisõiduk Toyota bZ4X pakub kõike vajalikku. Tugeva konstruktsiooni, stiilse välimuse, muljet avaldava nelikveovõimekuse ja suurepärase sõiduulatuse abil viib Toyota bZ4X Su enesekindlalt kõikjale, kuhu vaid soovid. Vaata elektrilisusest kaugemale ja naudi selle uuendusliku elektrilise linnamaasturiga uut sõidukogemust.

Muljet avaldavad sõiduomadused

Naudi Toyota bZ4X-iga oma klassi parimat elektrilist ja heitevaba jõudlust. Ergas mootor pakub kiirust ja pöördemomenti just siis, kui seda vajad. Tänu muljet avaldavale nelikveovõimsusele tagab Toyota bZ4X tõeliselt sujuva sõidukogemuse.

Valmis igaks teekonnaks

Nelikvedu AWD XMODE parandab jõudlust ja ohutust, nii et Toyota bZ4X tuleb suurepäraselt toime igal maastikul. Võid tunda end kindlalt iga ilmaga, kus iganes Sa ka ei seikleks.

Suurepärane aku kestvus

Tänu Toyota peaaegu 25-aastasele kogemusele akutehnoloogia vallas pakub Toyota bZ4X ühe laadimisega enam kui 450 km* sõiduulatust ja seda heitevabalt. Sõiduulatust saab suurendada valikvarustusse kuuluva katusel paikneva päikesepaneeliga. Kolm laadimisvõimalust pakuvad juhtidele paindlikkust: kasuta avalikke 150 kW kiirlaadimispunkte, et saavutada 80% aku laetuse tase hinnanguliselt 30 minutiga, või ühenda kodus pistikupessa või kodulaadijasse. Toyota kvaliteet tagab aku töökindluse suhtes täieliku meelerahu. Olles kvaliteedis täiesti kindel, annab Toyota veojõuakule 10 aasta pikkuse garantii. Nii saad ka Sina kindel olla, et Sinu Toyota bZ4X-i aku on alati parimas töökorras. Pärast iga hooldust Toyota ametlikus esinduses kehtib garantii ühe aasta või 15 000 km (olenevalt sellest, kumb täitub enne).

* Sõiduulatus võib olenevalt valitud sõidukist ja varustustasemest erineda.

Ohutus, mida võid usaldada

Toyota bZ4X pakub laia valikut ohutusfunktsioone, ükskõik kas sõidad linnas või maastikul. Varustusse kuulub uusim ohutuspakett Toyota Safety Sense, mis hõlmab juhi hädaolukorra peatumise abisüsteemi (DESA) ja üle õhu uuendusi (OTA).

Nutikas ühendatud juhiala

Avasta maailm täis multimeediat ja ühenduvust. Eriti suure 12-tollise puuteekraani ja sujuva nutitelefoni ühendamise võimalusega Toyota Smart Connect pakub erakordselt kiiret ja lihtsat kasutuskogemust ning on tänu üle õhu uuendamise tehnoloogiale alati värskendatud.
MyT nutitelefoni rakendus aitab kontrollida akutaset, planeerida laadimist, vaadata reisi andmeid või isegi sõidukit eemalt kontrollida – alates kliimaseadmest kuni uste avamise ja lukustamiseni.

Ainulaadne stiil ja hoiak

Toyota bZ4X ühendab elektrisõiduki stiilse ja kauni välimuse linnamaasturi enesekindla disainiga. Tulemuseks on uuenduslik elektriauto, mis tuleb toime igasugustel teedel ja püüab kõikjal pilke.

Ruumikas ja avar sõitjateruum

Reisijate sõiduelamuse parandamiseks loodud Toyota bZ4X pakub ühist ruumi, mida saavad nautida kõik. Elegantses, ülimugavas ja avaras sõitjateruumis on kõigi reisijate jaoks oma klassi parim jalaruum.
Vaata Toyota bZ4X brošüüri (ENG) Opens in new window

Alusta oma teekonda nullemissioonist kaugemale

Soovid olla uue Toyota bZ4X-i esimeste omanike seas?

Saad Toyota bZ4X reserveerida enne ametlikku müügi algust tasuta ning ilma siduvate kohustusteta.

1. Vali varustustase

Vali Toyota bZ4X-i varustustase, mis vastab kõigile Su soovidele.

2. Sisesta oma andmed

Sisesta oma kontaktandmed või logi sisse oma MyT kontole.

3. Vali edasimüüja

Vali Toyota edasimüüja, kes tegeleb Su reserveeringuga.

4. Oota edasimüüja kontakti

Sinu edasimüüja võtab Sinuga ühendust kohe, kui tellimine avatakse, et teha lõplik hinnapakkumine.

Elektriaku sõiduulatus

Toyota bZ4X-iga ei pea Sa kunagi sõiduulatusele mõtlema. Muljet avaldava kestvusega aku pakub enam kui 450 km* muretut sõitu, ükskõik kuhu tee Sind viib.

* Sõiduulatus võib olenevalt valitud sõidukist ja varustustasemest erineda.

Laadimisaeg

Laadimine on lihtne ja mugav nii kodus, kontoris kui ka teel olles. Naudi Toyota bZ4X-iga akutoitel heitevaba sõitu ja väiksemaid kasutuskulusid.

Laadimisvõimalused

Avalikud laadimispunktid

Kui soovid kiiresti laadida, leiad MyT rakendusest jaamaotsingu kaudu hõlpsasti palju avalikke kiirlaadimispunkte. Need äärmiselt tõhusad seadmed laevad 80% Su Toyota bZ4X-i akust täis ligikaudu 30 minutiga.

Kodulaadijad

Nende spetsiaalsete seadmete abil on laadimine võrreldes koduse pistikupesaga palju kiirem. Toyota bZ4X-i saab täiesti täis laadida 6,5 tunniga.

Korduma kippuvad küsimused

Sõida Toyota bZ4X-iga enam kui 450 km*, ilma et peaksid laadimise pärast muretsema.

* Sõiduulatus võib olenevalt valitud sõidukist ja varustustasemest erineda.

Lae spetsiaalse kodulaadija, koduse pistikupesa või paljudes asukohtades paiknevate avalike kiirlaadimispunktide abil. Toyota internetipõhised teenused aitavad leida lähima laadimispunkti kõikjal Euroopas.
Laadida saab lihtsalt, mugavalt ja täiesti ohutult sõidukiga kaasasoleva kaabli abil kas koduse pistikupesa, kodulaadija või avaliku kiirlaadimispunkti kaudu.
Sõiduki laadimisaeg oleneb toiteallikast. Avalikes laadimispunktides naudid kiirlaadimist ligikaudu 30 minutiga. Kodulaadija või koduse pistikupesa kaudu laadimine võtab 6,5–19 tundi.
Elektrisõidukid säästavad raha kogu kasutusea vältel. Sa ei pea enam kunagi kütuse eest maksma.
Hübriid- ja elektriautodel on oluline erinevus. Hübriid vahetab bensiini- ja elektrimootorit ning on iselaadiv, aga elektrisõiduk töötab ainult aku jõul ja on täiesti heitevaba.
Meie elektrisõidukid on sama usaldusväärsed kui kõik teised Toyota mudelid. Kui iga-aastane hooldus on tehtud, on Toyota bZ4X-il kümneaastane garantii, nii et saad nautida täielikku meelerahu.

Miks valida Toyota elektrisõiduk?

Enam kui 25-aastase kogemusega Toyota näitab teed täiesti elektrilisse tulevikku. Kuigi praeguseks on teedel juba rohkem kui 18 miljonit Toyota elektrifitseeritud sõidukit ja valida saab 17 elektrifitseeritud mudeli vahel, jätkab Toyota erakordsete uuenduste pakkumist ja rõõmustab kliente üle maailma. Tänu laialdastele kogemustele akutehnoloogia väljatöötamisel ja energiavoogude edukal haldamisel pakuvad Toyota elektrisõidukid usaldusväärset ja kauakestvat jõudlust.

Alusta oma teekonda nullemissioonist kaugemale

Liitu Toyota bZ-i uudiskirjaga ning saad värskeimad uudised ja uuendused otse oma postkasti. Sa ei taha Toyota bZ-seeria esimese mudeli puhul millestki ilma jääda. Mudel on saadaval 2023. aasta keskpaigas.

Toyota elektriautod

Loe lähemalt

Vaata lisaks