Tule proovisõidule
Komplekteeri oma mudel
Tutvu eripakkumistega
Vaata e-brošüüre
Broneeri hoolduse aeg

C-HR

HÜBRIID SAADAVAL

Kõike muud kui tavaline

Hind alates 18 800 €
 • Alati eriline

  Uues Toyota C-HR-is on ühendatud terav ja jõuline stiil, voolujooneline kere ja lai hoiak. Tulemuseks on välimus, mis tekitab mulje, nagu auto liiguks, isegi siis, kui see tegelikult seisab.

 • Sujuvad hübriidautolikud sõiduomadused

  Kütkestav, dünaamiline ja erakordselt säästlik – see on hübriidautode uus tase. Ja kolm valikus olevat ajamit pakuvad sõidunaudingut sõltumata sinu eelistustest. Aga kui sinu jaoks on põhikriteerium võimsus, siis kaheliitrisel Hybrid Dynamic Force'i ajamil (M20A-FXS) on seda piisavalt.

 • Linnamaastur, mis on linnatänavatele loodud

  Toyota C-HR on loodud eelkõige linnasõitudeks – suurepärane juhitavus ja imeline manööverdamisvõime avalduvad kõige eredamalt kitsastes kohtades. Sõiduki 4,4-meetrine pikkus ja vaid 10,4-meetrine täispöördering teevad linnasüdames liiklemise tõeliselt mugavaks.

 • Kompromissitu

  Meelerahu annab sulle teadmine, et Toyota hoolitseb sinu turvalisuse eest. Tänu nutikatele funktsioonidele, mis sind mitmesugustes liiklusolukordades abistavad, nagu pimeala monitor või kokkupõrke ennetussüsteem, võid olla kindel, et nii sinu, su kaassõitjate kui ka teiste liiklejate sõiduohutus on tagatud.

  Tutvu ohutusfunktsioonidega >

Eira norme

Meie igapäevaelu on täis tavalisi asju – eraldu hallist massist, tavapärastest ja silmatorkamatutest lahendustest ning usalda ebatavalist. Toyota C-HR-i nurgelisest välimusest kiirgub dünaamikat ning muljetavaldav võimsus teeb sellest sõidukist kompromissitu linnamaasturi. Naudi elu pakutavaid seiklusi uue Toyota C-HR-i roolis.

Tee on sinu

Toyota C-HR-i viimistletud nurgeline disain on äratuntav juba kaugelt. Selle lai hoiak ja progressiivne stiil loovad jõulise mulje. Tipptasemel viimistlus paneb kõrvalseisjad pilke pöörama ja teeb Toyota C-HR-ist erilise sõiduki.

 • Ärata linn

  Kõik C-HR-i komponendid, alates uuenduskuuri läbinud esiosast ja lõpetades uue tagatulede disainiga, on ühtaegu elegantsed, isikupärased ja viimistletud. See modernne kupee on loodudki tavapärasest eristuma.

 • Naudi hetke

  Sa oskad nautida kaunist disaini ja head muusikat. Just seepärast ongi uus Toyota C-HR loodud sinu meeli rõõmustama. Istmed, mis sind mõnusalt oma embusse võtavad, tugev rombimuster, mis annab esmaklassilise välimuse, ning JBL-i helisüsteem, mille abil saad alati nautida suurepäraseid muusikaelamusi, teevad sellest autost tõeliselt nauditava linnamaasturi.

 • Valluta tänavad

  Uue taseme hübriidauto on saabunud. Kiirelt rakenduv võimsus, sujuv kiirendus ja suurepärane säästlikkus teevad C-HR-ist traditsioone murdva hübriidauto. Suurepäraselt juhitav Toyota C-HR on linnamaastur, mis saab stiilselt hakkama igasugustes teeoludes.

Eristu

Toyota C-HR-il on nii stiili kui ka sisu. Voolujooneline jõuline välimus, ainulaadne esmaklassiline salong ja energiline uus kaheliitrine hübriidajam Dynamic Force teevad C-HR-ist tõeliselt silmapaistva sõiduki. See auto on nii seest kui ka väljast täisfunktsionaalne linnamaastur.

Vaimustavad sõiduomadused

Vaimustavad sõiduomadused

Uus Toyota C-HR on linnasõitudeks ideaalne. Madal ja lai hoiak säilitab sõiduki stabiilsuse kurvides, võimas kiirendus muudab möödasõidud lihtsaks ning tipptasemel hübriidajam on puhta õhuga keskkonnas liikumiseks hädavajalik.

Komplekteeri oma Toyota C-HR
Rõõmusta oma meeli

Rõõmusta oma meeli

Salongi pehmed pinnad loovad kontrasti läikivmustade iluliistudega ning pimeduse saabudes lülitub sisse õdus sinakas sisevalgustus. Mugavus pole kunagi nii hea välja näinud.

Hoolitseme sinu turvalisuse eest

Hoolitseme sinu turvalisuse eest

Julgustav on teada, et Toyota C-HR-i varustuses on tipptasemel ohutustehnika.

Tutvu ohutusfunktsioonidega

Milline C-HR on kõige rohkem sinu moodi?

Loe lisa hübriidide kohta

Vaata lisaks

Küpsiste seaded

Kasutame Toyota Eesti veebisaidil küpsiseid, et pakkuda teile paremat teenust. Kui olete sellega rahul, jätkake veebisaidi kasutamist tavapärasel viisil või vaadake, kuidas küpsiste seadeid muuta siin.

Kinnitage oma eelistused, lisades nõustumise korral märkeruutu linnuke või mittenõustumise korral eemaldades see:

OK