1. Uued autod
Hind alates
41 500 €
Elektritarve
14.4 - 18.1 kWh/100 km
Sõiduulatus
416 - 436 km
Aku mahtuvus (neto)
64 kWh
Kiirlaadimise aeg
30 min
Aku mahtuvus (bruto)
71.4 kWh
Aku laadimise aeg
6.5 h

ERIPAKKUMINE

Tasuta kodulaadija koos standardpaigaldusega
Vaata lisa

Täielik meelerahu

Toyota eesmärk on muuta Sinu Toyota bZ4X-i kogemus võimalikult sujuvaks ja mugavaks. Ühes komplektis on olemas kõik olulised elemendid, mis võimaldavad nautida fantastilise elektriauto kõiki eeliseid täieliku meelerahuga.
 • 5-aastane hooldusprogramm hinna sees

  Toyota bZ4X-i täiselektrilise sõiduki hinnas on hooldustööd, mida tehakse Toyota volitatud töökodades üle Baltikumi kuni sõiduki 5-aastaseks saamiseni või kuni 75 000 km läbisõiduni. Paketti kuuluvad kõik tootja nõutavad hooldustööd ja varuosad.

 • Kuni 10-aastane elektrisõiduki veojõuaku garantii*

  Kui järgid Toyota hooldusprogrammi ja lased kõik nõutud hooldustööd teha Toyota volitatud töökodades Baltikumis, garanteerime Sulle kuni 10 aasta või kuni 1 miljoni läbitud kilomeetri järel 70% veojõuaku algsest mahutavusest.

 • Kuni 10-aastane Toyota Relax garantii*

  Oma uuele või kasutatud Toyotale saad kuni 10-aastase Toyota Relaxi hooldustega aktiveeritava garantii, kui lased korralised hooldused teha Toyota volitatud töökodades üle Baltikumi.

 • Kuni 10-aastane maanteeabi*

  Meie eksperdid on loonud Sinu Toyota võimalikult töökindlaks. Ootamatusi juhtub aga ikka – eriti halva ilma ja kehvade teeolude korral. Seetõttu pakume Toyota maanteeabi, mis on Sinu jaoks olemas ööpäev läbi ja nii kuni 10 aastat järjest.

 • Kogu vajaminev lisavarustus

  Sõltuvalt sõiduki laadimisviisist ja -kohast on Sul laadimiseks tarvis erinevaid kaableid. Et Sinu elu lihtsamaks teha, anname vajalikud kaablid sõidukiga kaasa: Type 2 kaabli koduses majapidamises kasutatavale pistikupesale ja Type 2 Mode 3 kaabli (32 A Mennekes), mida vajad kiiremaks laadimiseks spetsiaalse kodulaadija kaudu.

 • Toyota laadija

  Parim lahendus on hajutada laadija hind oma elektriauto kuumaksete vahel. Spetsiaalse laadijaga toimub laadimine palju kiiremini ja mugavamalt kui tavalise koduse pistikupesa kaudu.

* Korralise hooldusega aktiveeritav teenus; kehtib pärast Toyota volitatud töökodades (üle Baltikumi) läbitud korralist hooldust kas järgmised 12 kuud või kuni 15 000 km (erineva hooldusintervalliga mudelitel vastavalt tootja määratud hooldusintervallile), olenevalt sellest, kumb täitub varem.

KKK

Vaata vastuseid korduma kippuvatele küsimustele elektriauto sõiduulatuse kohta.

WLTP-standardi kohase sõiduulatuse näitaja on ligikaudne ja põhineb WLTP (kergsõidukite ülemaailmne ühtlustatud katsemenetlus) nõuetel. See on üleilmne standard, mida Toyota järgib hoolikalt. Kasutaja sõiduulatus erineb WLTP-kohasest sõiduulatusest, kui põhitegurid, näiteks kiirus, teepind, sõidustiil ja keskkonnatemperatuur erinevad WLTP katsetsükli tingimustest. Toyota bZ4X-i veebisaidil ja brošüüris on WLTP-kohane sõiduulatus 415–513 km (olenevalt sõiduki versioonist ja tehnilistest andmetest), kuid mitmesugused tegurid võivad kasutaja tegelikku sõiduulatust vähendada. Meie sõiduulatuse kalkulaatori abil saad imiteerida oma tegelikku eeldatavat sõiduulatust konkreetsetes oludes, näiteks olenevalt temperatuurist, rataste suurusest, sõidurežiimist ja õhukonditsioneeri seadistustest.

Eco sõidurežiim aitab energiat säästa ja suurendab sõiduulatust, sama teeb kütteseadmel Auto Eco režiimi valimine. Samuti kaalu õhukonditsioneeri väljalülitamist, kui seda vaja pole, ning pea meeles, et Toyota bZ4X-i istmesoojendused ja roolisoojendus on energiatõhusam viis sooja hoida kui küttekeha sisselülitamine. Jälgi, et rehvirõhud oleksid õiged. Madal rõhk vähendab sõiduulatust. Ka talverehvid tarbivad kuival teel rohkem elektrit kui suverehvid. Ebavajalike asjade autos vedamine suurendab energiakasutust (suurem mass), seega eemalda autost üleliigsed esemed. Jälgi ka oma sõidustiili. Ühe laadimisega aitab kaugemale sõita ka ühtlasel mõõdukal kiirusel sõitmine alati, kui see on võimalik, ning järskude kiirenduste ja pidurdamiste vältimine. Kui pead kiirust muutma, tee seda energia säästmiseks sujuvalt.

Meie elektrisõidukid on valmistatud sama kõrgete kvaliteedi-, vastupidavus- ja töökindlusstandardite järgi nagu muudki Toyota autod ning nende aku on vastupidav. Kõigil veojõuakudel on meie 8-aastane või kuni 160 000 km elektrisõidukite veojõuaku tootjagarantii, mis pikeneb Toyota hooldusprogrammi jälgides kuni 10 aasta või kuni 1 000 000 kilomeetrini*. Lisagarantii tagab akul vähemalt 70% mahtuvuse sõiduki esimese 10 aasta või kuni 1 000 000 km* vältel, nii et võid rahuliku südamega sõita.

* Toyota bZ4X-i veojõuakule pakume lisaks pikendatud garantiid kuni 10 aastat, mis hõlmab veojõuaku tootjagarantiid kuni 8 aastat või kuni 160 000 kilomeetrit, ning kui pärast selle lõppemist järgitakse Toyota hooldusprogrammi ja tehakse kõik nõutud hooldustööd Toyota Baltikumi volitatud töökodades, garanteerime kuni 10 aasta või kuni 1 miljoni läbitud kilomeetri järel 70% veojõuaku algsest mahutavusest. Veojõuaku garantii pikeneb 1 aasta või kuni 15 000 km võrra (olenevalt sellest, kumb saabub varem) alates igast aktiveerimisest.

Pildid on illustratiivsed. Lõpliku konfiguratsiooni nägemiseks võta ühendust Toyota esindusega.
 • Elegantne stiil, linnamaasturi hoiak

  Tugev ja sundimatult stiilne Toyota bZ4X tunneb end ühtviisi hästi nii linnas kui ka maastikuavarustes. Elektrisõiduki tänapäevane viimistletud siluett on kombineeritud linnamaasturi enesekindla ja aukartustäratava olekuga, mis annavad kokku ainulaadse disaini.

Lihtne laadimine kõikjal

Ükskõik kuhu Sa ka ei sõidaks, uus Toyota bZ4X annab Sulle täieliku meelerahu. Kombineeritud laadimissüsteemiga (CCS2) pardalaadija (OBC) abil on Sul laadimiseks mitu võimalust. Lae kodus, tööl või sõidu ajal. Aku laadimine 10% laetustasemelt 80% tasemeni võtab 150 kW alalisvooluga laadides 30 minutit*, kui laadida optimaalsetes tingimustes, näiteks temperatuurivahemikus 25–30 °C. Aku hea seisundi ja pika eluea tagamiseks väheneb alalisvooluga kiirlaadimise jõudlus, kui laetustase jõuab 80%-ni. Ligikaudse laadimisaja väljaselgitamiseks saad kasutada meie laadimisaja kalkulaatorit. Sisesta oma tingimused, näiteks kasutatava laadija tüüp ja keskkonnatemperatuur.
 • Kodulaadija Kodulaadija võimaldab laadida palju kiiremini kui kodumajapidamise pistikupesa. Toyota 11 kW kodulaadijaga saab Toyota bZ4X-i aku täis laadida 6,5 tunniga**.
 • Avalik laadimine Võimsate alalisvoolulaadijatega saab aku laadida 10% laetustasemelt 80% laetustasemeni 30 minutiga*, kui kasutada 150 kW alalisvooluga laadimist optimaalsetes oludes, näiteks temperatuurivahemikus 25–30 °C. Aku hea seisundi ja pika eluea tagamiseks väheneb alalisvooluga kiirlaadimise jõudlus, kui laetustase jõuab 80%-ni. Ligikaudse laadimisaja väljaselgitamiseks saad kasutada meie laadimisaja kalkulaatorit. Sisesta oma tingimused, näiteks kasutatava laadija tüüp ja keskkonnatemperatuur.
 • Ühendatud laadimine Oma Toyotaga hõlpsamalt ühenduse hoidmiseks mõeldud nutitelefonirakendus MyToyota avab terve võimaluste maailma. Saad vaadata sõiduandmeid ja auto akutaset ning planeerida selle järgi laadimist.

* Sõltub tingimustest, näiteks temperatuurist ja laadija tehnilistest andmetest. Tõhusa laadimise tagamiseks ja aku hoidmiseks vähendatakse Toyota bZ4X-i alalisvoolu kiirlaadimise võimsust ajutiselt (umbes 24 tunniks) pärast kaht 10–80% kiirlaadimist päevas.

** 11 kW OBC (pardalaadija). Sõltub tingimustest, näiteks temperatuurist ja laadija tehnilistest andmetest. Laadimisaega mõjutavad ka teised tegurid, näiteks vahemikust 25–30 °C kõrgem või madalam temperatuur.

KKK

Vaata vastuseid korduma kippuvatele küsimustele elektriauto laadimise kohta.

Laadimine 10% laetustasemelt 80% laetustasemele on optimaalsetes tingimustes 150 kW alalisvooluga saavutatav 30 minutiga*. Aku hea seisundi ja pika eluea tagamiseks väheneb alalisvooluga kiirlaadimise jõudlus, kui saavutatakse 80% laetustase. Ligikaudse laadimisaja väljaselgitamiseks saad kasutada meie laadimisaja kalkulaatorit. Sisesta oma tingimused, näiteks kasutatava laadija tüüp ja keskkonnatemperatuur.

* Sõltub kohalikest tingimustest. Tõhusa laadimise tagamiseks ja aku hoidmiseks võidakse Toyota bZ4X-i alalisvooluga kiirlaadimise võimsust ajutiselt vähendada (umbes 24 tunniks) pärast kaht 10–80% kiirlaadimist päevas. Laadimisaega võivad mõjutada ka muud tegurid, näiteks madalam temperatuur.

Need tähed tähistavad laadimispinget. Tänu 400 V elektrilahendusele on Toyota bZ4X probleemideta laetav nii K-tüüpi laadijaga (pingevahemik 50–500) kui ka L-tüüpi laadijaga (pingevahemik 200–920).

Elektriauto laadimine on lihtne ja mugav. Kodulaadija paigaldamine koju on suurepärane viis tagada oma elektriauto pidev sõiduvalmidus – lihtsalt ühenda koju jõudes pistik. Sõidukit saab laadimiskaabliga täiesti ohutult laadida ka majapidamise pistikupesast, kuid sel juhul võtab laadimine kauem aega kui kodulaadijaga.

Liikvel olles on kiire ja mugav laadimine tagatud tänu pidevalt kasvavale kiirlaadijate võrgustikule tanklates, ostukeskuste parklates ja mujal, kus saab aku 80% ulatuses täis laadida 30 minutiga*. Ligikaudse laadimisaja väljaselgitamiseks saad kasutada meie laadimisaja kalkulaatorit. Sisesta oma tingimused, näiteks kasutatava laadija tüüp ja keskkonnatemperatuur.

* Sõltub kohalikest tingimustest. Tõhusa laadimise tagamiseks ja aku hoidmiseks võidakse Toyota bZ4X-i alalisvooluga kiirlaadimise võimsust ajutiselt vähendada (umbes 24 tunniks) pärast kaht 10–80% kiirlaadimist päevas. Laadimisaega võivad mõjutada ka muud tegurid, näiteks madalam temperatuur.

Toyota bZ4X on varustatud 11 kW pardalaadijaga ja tänu sellele saab aku 11 kW laadimispunktis täis laadida umbes 6,5 tunniga. Meie laadimisaja kalkulaatori abil saad teada, millise ligikaudse ajaga akud konkreetsetes oludes, näiteks olenevalt laadija tüübist ja keskkonnatemperatuurist, täis laetakse.

Tule proovisõidule

Vaata lisa

Ootusi ületades heitmevabalt kaugemale

Tutvustame uuenduslike elektriautode järgmist põlvkonda: sundimatu segu viimistletud, moodsast disainist ja erakordsetest võimetest – heitmevaba sõit, mis eristub.

Sõiduulatus
Aku
X-MODE
Aerodünaamiline võimekus
Ringlussevõetavad materjalid
Küttepumba tüüpi kliimaseade
Dünaamiline sõitmine

Sõiduulatus

Naudi vabadust minna kõikjale, kuhu tee Sind viib. Toyota bZ4X suudab varustustasemest olenevalt ühe laadimisega sõita üle 500 km.* Sellest piisab peaaegu igaks sõiduks ja Sulle on tagatud täielik meelerahu. Kõige parem on, et see saavutatakse heitmevabalt. (* WLTP tsükkel. Sõiduulatus sõltub valitud varustustasemest, jõuallikast ja kohalikest sõidutingimustest.)

Aku

Toyota usk oma akude kvaliteeti kajastub garantiis, mis kindlustab vähemalt 70% mahutavuse püsimise kuni 10 aastat. See hõlmab veojõuaku tootjagarantiid kuni 8 aastat või 160 000 kilomeetrit. Kui järgid pärast tootjagarantii lõppu Toyota hooldusprogrammi ja lased kõik nõutud hooldustööd teha Toyota Baltikumi volitatud töökodades, garanteerime Sulle kuni 10 aasta või kuni 1 miljoni läbitud kilomeetri järel 70% veojõuaku algsest mahutavusest.

X-MODE

X-MODE annab enesekindluse igas olukorras ja kõigi teeolude puhul. Erinevate sõiduolude jaoks saab valida vastava sõidurežiimi: 1. lumi või pori, 2. sügav lumi või muda (kiirusel alla 20 km/h). Keerulisemates tingimustes sõitmisel aitab roolimisele keskenduda maastiku kiirusehoidik (alla 10 km/h).

Aerodünaamiline võimekus

Aerodünaamilised disainielemendid (näiteks eesmise põrkeraua õhusuunajad, täismõõdus põhjakate, kaheosaline katusespoiler ja tagumine pardisaba meenutav luugispoiler) aitavad juhtida õhuvoolu, vähendada tuuletakistust ning suurendada Toyota bZ4X-i sõiduulatust. See on ootusi ületav disain.

Ringlussevõetavad materjalid

Kergesti ringlussevõetavad materjalid on kasutusel kogu Toyota bZ4X-is ja aitavad saavutada heitmevabalt suuremaid eesmärke.

Küttepumba tüüpi kliimaseade

Toyota bZ4X kasutab suurepärase sõiduulatuse saavutamiseks väikese võimsusega tõhusat küttepumbasüsteemi. See eraldab välisõhust soojust ja soojendab sellega talvel sõidukit. Linnamaasturi standardeid ületades pakub Toyota bZ4X igaks sõiduks nutikaid lahendusi.

Dünaamiline sõitmine

Meie e-TNGA* filosoofial põhinev Toyota bZ4X kasutab esimese Toyotana elektriautodele mõeldud platvormi. Tänu madalale raskuskeskmele ja kere jäikusele pakub sõiduk silmapaistvalt intuitiivset sõitu – ja seda mitte ainult elektriauto, vaid ükskõik millise auto kohta. (* Toyota uus veermikuarhitektuur.)

 • Naudi täiselektrilist sõitu Toyota bZ4X-iga

  Täiselektriline Toyota bZ4X annab Sulle vabaduse minna kõikjale, kuhu tee Sind viib. Hõlpsalt kasutatav ja laetav sõiduk sobib ideaalselt Sinu kiire eluviisiga. 

  * Kombineeritud WLTP-tsükkel 411–512 km (sõltuvalt tehnilistest andmetest). Elektrirežiimi sõiduulatuse andmed on antud võrdlemise eesmärgil ja neid võivad mõjutada mitmesugused tegurid, näiteks valitud varustustase ja käigukast, paigaldatud lisavarustus (pärast registreerimist), sõidustiil, ilmastikuolud, kiirus ja sõiduki koormus. Need andmed ei pruugi kajastada Sinu tegelikke sõidunäitajaid. Kõik sõidukid on sertifitseeritud kergsõidukite ülemaailmse ühtlustatud katsemenetluse (WLTP) alusel. Meie sõiduulatuse kalkulaatori abil saad kindlaks teha oma eeldatava tegeliku sõiduulatuse konkreetsetes oludes.

Täiselektriline nelikveoline

Toyota bZ4X on elektrisõidukite põlvkonna esirinnas. Jõuline ja dünaamiline linnamaasturi disain on kombineeritud oma klassi parima nelikveoga. Tänu eriti vastupidavale akule on uuenduslik Toyota bZ4X äärmiselt töökindel, kindlustades Sulle meelerahu.

 • Alati ühendatud, alati tegus

  Nutikas juhikoht aitab hoida andmed Sinu auto ja nutitelefoni vahel sünkroonis ning nutitelefonirakendus MyToyota muudab sõitmise mugavamaks ja auto kasutamise intuitiivsemaks.

Tutvu laoautode valikuga

Lai valik Toyota bZ4X-i mudeleid on kohe laos olemas
Vaata laoautosid (Avaneb uues aknas)

Toyota T-Mate – et Sinu sõit oleks turvaline

Oma klassi parimate ohutusfunktsioonide tagamiseks on Toyota bZ4X varustatud T-Mate’iga – Sinu abivalmi sõidupartneriga. T-Mate koosneb süsteemidest, mis toetavad Sind ja muudavad sõidu turvalisemaks nii parkimisel, maanteel liikumisel kui ka linnas.
 • Toyota Safety Sense Toyota bZ4X-i varustuses on viimase põlvkonna Toyota Safety Sense’i ohutuspakett ja võimalus teha uuendusi juhtmevabalt.
 • Pimeala monitor (BSM) Meie pimeala monitor hoiatab sõidukite eest, mida juht ei pruugi küljepeeglitest näha. Sellest on eriti palju kasu möödasõitude tegemisel.
 • Muud sõidu- ja parkimisabifunktsioonid Lisaks on Toyota bZ4X varustatud muude innovaatiliste T-Mate’i sõidu- ja parkimisabifunktsioonidega, näiteks ohutu väljumise abi (SEA), hädaolukorras peatumise abisüsteem, juhi jälgimise kaamera, kohanduv kaugtulede süsteem. See kõik annab Sulle kindlustunde ning loob veelgi ohutuma sõidukeskkonna Sinu ja teiste liiklejate jaoks.

Vali oma vajadustele vastav varustustase ja mootor

Vali varustustase

3 valikut

Antud kriteeriumidega autot ei leitud, palun muuda oma otsingut

 • Toyota bZ4X - Luxury - Linnamaastur

  Toyota bZ4X Luxury

  Linnamaastur
  • +
   18-tollised valuveljed koos veljekapslitega (viie topeltkodaraga)
  • +
   Võtmeta sisenemis- ja käivitussüsteem
  • +
   Tahavaatekaamera

  Vali mootor


  Alates

  41 500 €

  EV | Esiveoline
  • Elektritarve
   14.4 - 16.9 kWh/100 km
  • Sõiduulatus
   514 - 436 km
  • Aku mahtuvus (neto)
   64 kWh
  • Kiirlaadimise aeg
   30 min
  • Aku mahtuvus (bruto)
   71.4 kWh
  • Aku laadimise aeg
   6.5 h
 • Toyota bZ4X - Executive - Linnamaastur

  Toyota bZ4X Executive

  Linnamaastur
  • +
   Toonklaas tagumistel akendel
  • +
   Elektriline tagaluuk
  • +
   Kohanduvate kaugtulede süsteem

  Vali mootor


  Alates

  48 300 €

  EV | Nelikveoline
  • Elektritarve
   16.2 - 18.1 kWh/100 km
  • Sõiduulatus
   462 - 411 km
  • Aku mahtuvus (neto)
   64 kWh
  • Kiirlaadimise aeg
   30 min
  • Aku mahtuvus (bruto)
   71.4 kWh
  • Aku laadimise aeg
   6.5 h

  Alates

  45 500 €

  EV | Esiveoline
  • Elektritarve
   14.7 - 16.9 kWh/100 km
  • Sõiduulatus
   504 - 436 km
  • Aku mahtuvus (neto)
   64 kWh
  • Kiirlaadimise aeg
   30 min
  • Aku mahtuvus (bruto)
   71.4 kWh
  • Aku laadimise aeg
   6.5 h
 • Toyota bZ4X - Premium - Linnamaastur

  Toyota bZ4X Premium

  Linnamaastur
  • +
   20-tollised valuveljed (viie topeltkodaraga)
  • +
   Panoraamkatus
  • +
   Juhi jälgimise kaamera kokkupõrke ennetussüsteemis

  Vali mootor


  Alates

  52 950 €

  EV | Nelikveoline
  • Elektritarve
   17.9 - 18.1 kWh/100 km
  • Sõiduulatus
   416 - 411 km
  • Aku mahtuvus (neto)
   64 kWh
  • Kiirlaadimise aeg
   30 min
  • Aku mahtuvus (bruto)
   71.4 kWh
  • Aku laadimise aeg
   6.5 h

  Alates

  50 150 €

  EV | Esiveoline
  • Elektritarve
   16.6 - 16.9 kWh/100 km
  • Sõiduulatus
   444 - 436 km
  • Aku mahtuvus (neto)
   64 kWh
  • Kiirlaadimise aeg
   30 min
  • Aku mahtuvus (bruto)
   71.4 kWh
  • Aku laadimise aeg
   6.5 h
Mudeli funktsioonid olenevad varustustasemest.
Hind sisaldab soodsaimat värvi.
Pakkumine kehtib Toyota ametlikes esindustes kuni 30.09.2024 esmaregistreeritud autodele või seni, kuni kampaaniaautod on saadaval. Pakkumisi ei saa kombineerida.