Toyota hübriidi aku 10-aastane garantii


Tõime esimese Toyota hübriidmudeli – Priuse – turule juba aastal 1997 ning alates sellest ajast lisandub rohkem kui miljon uut hübriidiomanikku aastas maailma. Enam kui kahekümne aasta jooksul on Toyota hübriidtehnoloogia ennast tõestanud kui keskkonda säästev ja usaldusväärne tehnoloogia.

Toyota hübriidajami üks olulisemaid komponente on kõrgepingeaku.

Oleme oma hübriidi aku pikaajalises võimekuses nii kindlad, et anname sellele 10 aasta pikkuse garantii. Nii saad ka sina kindel olla, et sinu Toyota hübriidsüsteem on alati parimas töökorras.

Uuenev garantii

Garantii kehtib korraga ühe aasta või 15 000 km (olenevalt sellest, kumb enne täitub). Seejärel tuleb garantii pikendamiseks tuua auto hooldusesse Toyota ametlikku esindusse. Seal kontrollitakse hübriidi aku seisukorda. Pärast seisukorra kontrolli hakkab aku garantii uuesti kehtima.

Tasuta kontroll

Mis kõige parem, hübriidi aku seisukorra kontroll tehakse Toyota ametlikus esinduses tasuta ning hübriidi aku garantiid saab pikendada kuni 10 aastat.

Auto väärtus järelturul säilib

Hübriidi aku garantii aitab säilitada sinu sõiduki väärtust järelturul.

Kehtib kõikidele uutele Toyota mudelitele, mis on ostetud alates 01.01.2019.

Loe hübriidi aku 10-aastase garantii tingimusi siit:

Vaata lisaks

Uus Toyota Mirai Uus Toyota Mirai Uus Toyota Mirai paistab silma oma voolujoonelise ja dünaamilise silueti poolest. Pilkupüüdvat välisilmet täiendab uudne tehnoloogia. Toyota hübriid-elektriautod Toyota hübriid-elektriautod Toyota hübriid – kütusesäästlik ja väikeste heitkogustega hübriid-elektriauto, mida pole vaja pistikust laadida. Sõida kuni 50% ajast elektri jõul ja nullemissiooniga. Uus Highlander Hybrid Uus Highlander Hybrid Stiilne, ruumikas ja väärikas seitsmekohaline linnamaastur Highlander kasutab meie uusimat hübriidtehnoloogiat ja intelligentset nelikvedu. Uus Yaris Cross Uus Yaris Cross Stiilne Yaris Cross viib Yarise uutesse kõrgustesse ja toob järgmise põlvkonna väikeauto kõik positiivsed omadused linnamaasturisse.