1. Uued autod
  2. Practicality
Kiirtee

LOODUD ELU LIHTSAMAKS MUUTMA

Corolla Crossis on ühendatud pereauto sitkus ja vastupidavus ning linnamaasturi disain ja intuitiivsus – see sõiduk sobib ideaalselt igapäevaseks kasutamiseks. Pea- ja jalaruumi on rohkem ning tänu kõrgele ja laiale pakiruumiavale on avarat pakiruumi lihtsam kasutada.
  • Suudab Sind üllatada Tagaistmed saab 60 : 40 jaotusega kokku klappida ja tekib ruum kohvritele, jalgratastele ja kõigele muule, mis vaja reisile kaasa võtta.
  • Lihtne juurdepääs Suured tagaukseavad tähendavad seda, et saad autos uinunud lapsed hõlpsalt sülle võtta ja tuppa viia.
  • Kõik vajalik mahub ära Mugav laadimiskõrgus ja erakordselt suur pakiruumimaht tähendavad seda, et autos on ruumi kõigele – alates laste trenniasjadest kuni nädalavahetuse väljasõiduks kaasapakitavani.

Muuda oma päev helgemaks

Suur panoraamkatus täidab sõitjateruumi valgusega, lisades avarustunnet. Corolla Crossi õdusas sõitjateruumis tunnevad kõik end mugavalt ka pikkadel sõitudel.

Istu mugavalt ja lõõgastu

Suured tagaistmed koos avara jalaruumi ja mugavate peatugedega võimaldavad igal autosolijal nautida lõõgastavat reisi. Ideaalne pikkadeks sõitudeks.

Kõik on rõõmsad

Corolla Cross võtab nii suured kui ka väiksed reisijad lahkelt vastu oma hubases ja mugavas sõitjateruumis, kus on kõigile piisavalt ruumi. Lisaks avarale jala- ja pearuumile pakuvad kokkuklapitavad käetoed ja tagaistme ventilatsiooniavad mugavust kõikjal ning on rohkelt ruumi filmide, videomängude ja palju muu jaoks.