1. Uued autod
  2. AWDi Hybrid
Kiirtee

NII PALJU SÕIDURÕÕMU

Täiendav veojõud on abiks, kui oled keerulisemal teel või maastikul. Nii saad kindlustundega edasi sõita ka raskuste tekkimisel. Auto võimas hübriidmootor kulutab vähe kütust ja CO2 heitkogus on oma klassi väikseim. Corolla Cross, mis on loodud toime tulema pikematel sõitudel tekkiva küsimusega „Kas me oleme juba kohal?“, hoolitseb, et Sina saaksid keskenduda olulisele.

Stressivaba sõit

Corolla Cross Hybridi loomisel on silmas peetud võimsuse ja praktilisuse tasakaalu ning see sobib suurepäraselt laste kooli sõidutamiseks, pere nädalavahetusesõitudeks ja kõigeks muuks. Tänu muljetavaldavale nelikveole ja paremale kütusesäästule saab kogu pere nautida stressivaba sõitu. Saavuta täielik kindlustunne olenemata ilmaoludest ning naudi tänu Toyota viienda põlvkonna hübriidsüsteemile väga kiiret ja tundlikku jõudlust. Säästlik linnamaastur, mis on loodud pereelu praktilisuse tagamiseks.

Naudi teekonda

Corolla Crossi sõitjateruumis naudib iga reisija ülimat stabiilsust ja sõidumugavust tänu hulkhoob-tagavedrustusele. Naudi suurepärast juhitavust ja muuda iga teel oleva konaruse ületamine võimalikult sujuvaks. Suurem kliirens pakub kõrgemat istumisasendit, tänu millele on Sul alati ümbrusest parim ülevaade. Ükskõik kas liigud läbi linna või seikled mööda tundmatuid radu koos lastega – Corolla Crossiga jõuad sihtkohta muretult ja rahulikult.

Kuidas see täpsemalt toimib?

Uus 5. põlvkonna hübriidajamiga varustatud Corolla Cross on meie seni kõige täiustatum hübriid. Töötades samamoodi nagu tavasõidukid, pakuvad hübriidautod oma klassi parimat kütusesäästu, ilma et peaks kunagi muretsema sõiduulatuse pärast. Tangi nagu tavaliselt ja kuna Toyota hübriidid on iselaadivad, ei pea neid akude laadimiseks vooluvõrku ühendama. Lisaks saad kasutada regeneratiivset pidurdamist, et salvestada pidurdamisel või vabakäiguga sõitmisel toodetud elektrienergiat hilisema tarbeks.