1. Uued autod
 2. Performance
Kiirtee

Täielik elektrisõiduki tunne

Toyota bZ4X-iga tunned puhast sõidurõõmu. Tänu madalale raskuskeskmele, põhjaalusele akule ja suurepärasele nelikveole on auto ülimalt stabiilne ning erakordselt hästi juhitav. Ootusi ületav Toyota bZ4X pakub teeoludest sõltumata tõeliselt sujuvat sõidukogemust.

Igasugusel teeoludel. Kõigeks võimeline.

Uus AWD X-Mode parandab võimekust ja ohutust, tänu millele saab fantastilise nelikveoga Toyota bZ4X hakkama igasugustes teeoludes.

Esmaklassiline juhitavus

Tänu madalale raskuskeskmele pakub sõiduk silmapaistvalt intuitiivset sõitu – ja seda mitte ainult elektriauto, vaid ükskõik millise auto kohta. Nupust aktiveeritav regeneratiivpidurduse võimendus muudab elektrimootoriga pidurdamise veelgi efektiivsemaks ja mugavamaks, võimaldades sõidukit kiirendada ja aeglustada ka ainult kiirenduspedaaliga.

Tõhus kliimaseade

Toyota bZ4X-i eesrindlik küttesüsteem on üliefektiivne ja vähendab elektritarbimist. See kasutab esmaklassilise sõiduulatuse saavutamiseks efektiivset küttepumbasüsteemi, mis eraldab välisõhust soojust ja soojendab sellega talvel sõidukit. Tänu sellele kulutab see oluliselt vähem energiat kui tavaline kliimaseade.

Aku tõhusus

Toyota bZ4X-i uue liitiumioonaku maailmatasemel kvaliteedi, vastupidavuse ja töökindluse saavutamiseks on Toyota kasutanud oma enam kui 25 aasta pikkust elektrifitseeritud sõidukite akutehnoloogia kogemust.

Toyota usk oma akude kvaliteeti kajastub garantiis, mis kindlustab vähemalt 70% mahutavuse püsimise kuni 10 aastat. See hõlmab veojõuaku tootjagarantiid kuni 8 aastat või 160 000 kilomeetrit. Kui järgid pärast tootjagarantii lõppu Toyota hooldusprogrammi ja lased kõik nõutud hooldustööd teha Toyota Baltikumi volitatud töökodades, garanteerime Sulle kuni 10 aasta või kuni 1 miljoni läbitud kilomeetri järel 70% veojõuaku algsest mahutavusest. 

Vastupidav aku

Toyota sõidukid on oma töökindluse poolest üleilmselt tuntud ning meie elektriautode akude väljatöötamisel on just seda olulist omadust silmas peetud. Lisaks autode suurepärasele mugavusele ja sõidudünaamikale on Toyota akud konstrueeritud vastupidavaks. See lähenemisviis võimaldab Toyotal pakkuda valdkonna juhtivat 10-aastast pikendatud akuhooldusprogrammi.

Toyota akude väljatöötamisel on silmas peetud viit olulist aspekti.

Ohutus

Ohutus on alati meie jaoks esmatähtis ning Toyota akud on välja töötatud nii, et sõidukiga saaks rahuliku südamega sõita.

Vastupidavus

Kaua vastu pidavad ja põhjalikult katsetatud Toyota akud säilitavad oma tööomadused ka pikema aja vältel.

Kvaliteet

Toyota elektrisõidukite akud on valmistatud eriti kõrgete standardite järgi.

Taskukohasus

Klient on kõige tähtsam ning Toyota akud on valmistatud nii, et täiselektrilised autod oleksid taskukohased.

Tööomadused

Lisaks sellele, et Toyota elektriautod on saastevabad ja nende ülalpidamiskulu on väike, on nendega ka meeldiv sõita.

Saad läbida pikemaid vahemaid

Sõiduulatust aitavad suurendada kaks olulist aspekti. Esiteks vaata enne väljasõitu sõiduk üle – kontrolli rehvirõhku, kaalu vähendamiseks eemalda ebavajalikud asjad, külma ilmaga soojenda salongi juba laadimise ajal. Pärast sõidu alustamist on oluline valida sobiv sõidurežiim ning jälgida oma sõidustiili. Sõiduulatuse suurendamiseks järgi neid nõuandeid.
 • Määra sõidurežiimiks Eco

  Väldi sagedast ülemäärast kiirendamist ja aeglustamist.

 • Määra kütteseadme režiimiks Auto Eco

  See suurendab tegelikku sõiduulatust kuni 5%.

 • Reguleeri salongi kliimat laadimise ajal

  Seda saad teha MyT rakenduses või auto multimeediaekraani kaudu.

 • Sõida nutikalt

  Kasuta mõõdukat kiirust, eriti maanteel.

 • Kontrolli rehvirõhku

  Vale rehvirõhk vähendab sõiduulatust.

 • Eemalda autost ebavajalikud asjad

  Liigse koorma vedamine suurendab energiakulu.