1. Uued autod
  2. Performance
Kiirtee

Täielik elektrisõiduki tunne

Toyota bZ4X-iga tunned puhast sõidurõõmu. Tänu madalale raskuskeskmele, põhjaalusele akule ja suurepärasele nelikveole on auto ülimalt stabiilne ning erakordselt hästi juhitav. Ootusi ületav Toyota bZ4X pakub teeoludest sõltumata tõeliselt sujuvat sõidukogemust.

Igasugusel maastikul. Kõigeks võimeline.

Uus AWD X-Mode parandab võimekust ja ohutust, tänu millele saab fantastilise nelikveoga Toyota bZ4X hakkama igasugusel maastikul.

Esmaklassiline juhitavus

Tänu madalale raskuskeskmele ja kere jäikusele pakub sõiduk silmapaistvalt intuitiivset sõitu – ja seda mitte ainult elektriauto, vaid ükskõik millise auto kohta. Ühe pedaaliga ajam võimaldab juhil sõidukit kiirendada ja aeglustada tõhusalt ainult gaasipedaaliga.

Tõhus kliimaseade

Toyota bZ4X-i eesrindlik küttesüsteem on üliefektiivne ja vähendab elektritarbimist. See kasutab esmaklassilise sõiduulatuse saavutamiseks efektiivset küttepumbasüsteemi, mis eraldab välisõhust soojust ja soojendab sellega talvel sõidukit. Tänu sellele kulutab see oluliselt vähem energiat kui tavaline kliimaseade.

Aku tõhusus

Toyota bZ4X-i uue liitiumioonaku maailmatasemel kvaliteedi, vastupidavuse ja töökindluse saavutamiseks on Toyota kasutanud oma enam kui 25 aasta pikkust kogemust elektrisõidukite akutehnoloogiaga.

Lisaks kajastub Toyota usk oma akude kvaliteeti garantiis, mis kindlustab vähemalt 70% mahutavuse püsimise kuni 10 aastat ja mida hõlmab elektriauto tootjagarantii kuni 8 aastat või 160 000 kilomeetrit, ning täiendav akuhoolduse pikendus kuni 10 aastat või 1 miljon sõidukilomeetrit, mille aktiveerib elektrisõiduki iga-aastane kontroll (kohalduvad üldtingimused).