1. Uued autod
 2. Overview
Kiirtee

Toyota bZ4X Luxury

Linnamaastur

Toyota bZ4X - Luxury - Linnamaastur
Deep Metal Grey (1L5)

Hind alates

56000.0

Mootor

Elektrimootor (204 hj)

Toyota bZ4X - Luxury - Linnamaastur

https://dxp-webcarconfig.toyota-europe.com/v1/compare-v2/ee/et

Hind alates
56000.0
14.4 - 16.9 kWh/100 km

Elektritarve

436 - 514 km

Sõiduulatus

64 kWh

Aku mahtuvus (neto)

6.5 h

Aku laadimise aeg

30 min

Kiirlaadimise aeg

71.4 kWh

Aku mahtuvus (bruto)

Andmed on esitatud üksnes võrdluseks. Võrrelge ainult selliste sõidukite kütusekulu ja CO₂ näitajaid, mille testimiseks on kasutatud sama tehnilist protseduuri. Need andmed ei pruugi kajastada tegelikke sõidunäitajaid. Kõik sõidukid on sertifitseeritud kergsõidukite ülemaailmse ühtlustatud katsemenetluse (WLTP) alusel. CO₂ näitajad (ja seega sõidukimaks ning soovituslikud sõiduki registreerimise hinnad) võivad erineda enne 1. aprilli 2020 trükitud info näitajatest, sest ametlik arvutusmeetod on muutunud.

Toyota bZ4X-i hinnakiri

Tutvu Toyota bZ4X-i hindadega
Opens in new window Ava hinnakiri
 • Disain

  Ainulaadne stiil ja olek

  Toyota bZ4X ühendab endas elektrisõiduki viimistletud ja tänapäevase välimuse ning enesekindla linnamaasturi disaini. Tulemuseks on uuenduslik elektrisõiduk, mis saab hästi hakkama igasugustel teedel ja paneb endale järele vaatama.

 • Silmapaistvad sõiduomadused

  Toyota bZ4X-iga naudid oma klassi parimat energiatõhusust ja heitmevaba sõitu. Sõiduki ergas mootor pakub õigel hetkel vajalikku kiirust ja pöördemomenti. Tänu silmapaistvale nelikveole on sõidukogemus Toyota bZ4X-iga tõeliselt sujuv.

 • Esmaklassilised akuomadused

  Toyota bZ4X sõidab ühe laadimisega üle 500 km* ja seda täiesti heitmevabalt. Sõiduulatust saab suurendada lisavarustusse kuuluva päikesepaneeliga katuse abil. (* WLTP tsükkel. Sõiduulatus sõltub valitud varustustasemest, jõuallikast ja kohalikest sõidutingimustest.)

 • Toyota T-Mate – et Sinu sõit oleks turvaline

  Oma klassi parimate ohutusfunktsioonide tagamiseks on Toyota bZ4X varustatud T-Mate’iga – Sinu abivalmi sõidupartneriga. T-Mate koosneb süsteemidest, mis toetavad Sind ja muudavad sõidu turvalisemaks nii parkimisel, maanteel liikumisel kui ka linnas. T-Mate hoiab Sind alati kindlates kätes.

Täisekraan Sulge