Tule proovisõidule
Komplekteeri oma mudel
Tutvu eripakkumistega
Vaata e-brošüüre
Broneeri hoolduse aeg

Corolla sedaan

HÜBRIID SAADAVAL

Meie tegime sellest hübriidi. Sina teed sellest Corolla.

Hind alates 15 200 €
Kütusekulu
Kütusekulu ja CO2 heitkogus on mõõdetud seeriatootmise mudelil kontrollitud keskkonnas Euroopa Liidu uue kergsõidukite ülemaailmset ühtlustatud katsemenetlust (WLTP) käsitleva määruse (EL) 2017/1151 ja selle kehtivate muudatuste nõuete kohaselt. 
Lisateabe saamiseks uue WLTP katsemeetodi kohta külasta lehte https://bit.ly/2WvTum7
Alates 4,5 l / 100 km
CO2 Alates 102 g/km
Kütusekulu
Kütusekulu ja CO2 heitkogus on mõõdetud seeriatootmise mudelil kontrollitud keskkonnas Euroopa Liidu uue kergsõidukite ülemaailmset ühtlustatud katsemenetlust (WLTP) käsitleva määruse (EL) 2017/1151 ja selle kehtivate muudatuste nõuete kohaselt. 
Lisateabe saamiseks uue WLTP katsemeetodi kohta külasta lehte https://bit.ly/2WvTum7
Alates 6,3 l / 100 km
CO2 Alates 143 g/km
 • Paista stiilselt silma

  Moodsat välimust täiendavad silmapaistvad detailid, nagu LED-tuled, läikivmustad iluvõred, kroomdetailid ja 18-tollised kahevärvilised valuveljed. Uue Corolla sedaaniga paistad silma õigetel põhjustel.

 • Auto, millele võid kindel olla

  Uus Corolla sedaan pakub sõiduelamust, mida sa ei unusta. Uus 1,8-liitrise bensiinimootoriga hübriidajam (2ZR-FXE) on võimas ja ka tõhus. Soovi korral saad valida ka meie 1,6-liitrise Valvematicu bensiinimootori (1ZR-FAE), mille võimekuses saad kindel olla igas olukorras.

 • Auto linna ja kaugemale

  Corolla sedaanis on nähtavus suurepärane ja auto on üllatavalt väle, mis teeb sellest kesklinnas liiklemiseks ideaalse valiku. Kogupikkus 4,63 meetrit ja pöörderaadius vaid 10,8 meetrit tähendavad, et mahud kitsastesse parkimiskohtadesse ja saad keerulistes kohtades ohutult manööverdada.

 • Valmis isegi siis, kui sina pole

  Toyota Safety Sense annab sulle meelerahu. Corolla sedaan on varustatud uute nutikate funktsioonidega, mis suudavad sind veelgi paremini aidata, suurendades nii kõigi liiklejate ohutust. Näiteks suudab kokkupõrke ennetussüsteem tuvastada jalgrattureid päevasel ajal ja jalakäijaid pimedas.

Hübriidse sõitmise järgmine põlvkond

Esimest korda hübriidina tutvustatav Corolla sedaan pakub uuendusliku iselaadiva hübriidajami kaudu energilist sõiduelamust. Tänu täiesti uuele arusaamale disainist ja inseneritööst on maailma kõige enim müüdaval autol kõik, mida vaja: uus elegantne välimus, täielikult uuendatud salong, täiustatud tehnoloogiad ja mis kõige olulisem, uuendatud ohutusfunktsioonid. Corolla sedaan on tagasi ja parem kui kunagi varem.

Mõeldud liikumiseks

Uus stiilne ja mugav Corolla pakub sõidurõõmu olenemata sinu elustiilist. Ükskõik, kas sõidad linnas või maanteel, on iselaadiva hübriidajami eelised ja töökindlus, mille poolest Toyota tuntud on, kohe tunda.

 • Loodud silma paistma.

  Corolla sedaanist õhkub vaieldamatult võimsust, mida iseloomustavad rafineeritud ja voolavad jooned ning lai, kuid voolujooneline kere. Selle silmapaistva välimuse juurde kuulub palju moodsaid detaile, nagu LED-tuled, kroomdetailid ja 18-tollised kahevärvilised valuveljed.

 • Rafineeritud, ruumikas ja mugav.

  Sõiduki salong, mis on täis kasulikku tehnoloogiat ja oma klassis silmapaistvaid mugavuslahendusi iga sõitja jaoks, on korraga nii lõõgastav kui ka otstarbekas. Tänu nutikatele panipaikadele, külluslikule jalaruumile ja tipptasemel viimistlusele on sinu teekond alati meeldiv ja mugav.

 • Moodsa aja ikoon.

  Toyota uue põlvkonna TNGA-platvormile ehitatud Corolla sedaan pakub suurepärast sõiduelamust. See on igas mõttes moodne ikoon alates täiustatud vedrustusest ja dünaamilisest juhitavusest ning lõpetades madala raskuskeskme ja 1,8-liitrise bensiinimootoriga hübriidajamiga.

Muljetavaldav iga nurga alt

Uus Corolla sedaan pakub rohkemat kui lihtsalt suurepärast sõiduelamust: mugav salong on kujundatud sinu vajaduste järgi, uuendatud ohutuspakett Toyota Safety Sense tagab, et iga liikleja turvalisus on võimalikult suur, ja uus hübriidjõuseade on meeliülendav.

Kütusesäästlikkus, väiksed heitkogused ja nauditav sõit

Kütusesäästlikkus, väiksed heitkogused ja nauditav sõit

1,8-liitrine hübriidajam, mis on linnas energiline ja tundlik, pakub rahulikku sõiduelamust igas olukorras. Veelgi parem on see, et sa ei pea autot kunagi vooluvõrku ühendama, sest Corolla sedaan on iselaadiv. Tegemist on tõelise hübriidiga.

Nutikad tehnoloogiad, mida on lihtne kasutada

Nutikad tehnoloogiad, mida on lihtne kasutada

Selliste funktsioonidega nagu häältuvastus saad helistada ja kontrollida muusikat ilma käsi roolilt tõstmata.

Meelerahu

Meelerahu

Toyota Safety Sense viib juhiabisüsteemid uuele tasemele. Süsteemi on täiustatud uute nutikate funktsioonidega, mis aitavad kokkupõrkeid vältida.

Tutvu ohutusfunktsioonidega

Millist Corolla sedaani eelistad sina?

Loe lisa hübriidide kohta

Vaata lisaks

Küpsiste seaded

Kasutame Toyota Eesti veebisaidil küpsiseid, et pakkuda teile paremat teenust. Kui olete sellega rahul, jätkake veebisaidi kasutamist tavapärasel viisil või vaadake, kuidas küpsiste seadeid muuta siin.

Kinnitage oma eelistused, lisades nõustumise korral märkeruutu linnuke või mittenõustumise korral eemaldades see:

OK