Broneeri hoolduse aeg Registreeru proovisõidule Toyota Liising ja Kindlustus Vaata eripakkumisi Leia lähim edasimüüja Komplekteeri oma mudel

Toyota Touch® 2

Tundub, nagu oleks see olnud alles eile, kui enne igat automatka oli vaja kontrollida, kas ikka kõik hädavajalik on kaasas. Linna- ja teekaardid sinna juurde kirjutatud juhiste ja märkustega, lemmikmuusika CD-plaatidel, kassettidel või MP3-mängijal ja kõik juhtmed nende ühendamiseks. Sõit võis alata alles siis, kui kõik need asjad pikast nimekirjast olid kaasa pakitud.

Siis tulid turule esimesed integreeritud navigatsioonisüsteemid ning mõne aja pärast sai sama ekraani kaudu muusikat valida ja kuulata.

Tänu multimeediasüsteemile TOYOTA TOUCH® 2, milles kasutatakse meie tehnoloogia edasiarendusi, on teabe- ja meelelahutusmaailm vaid teie sõrmepuudutuse kaugusel. Kõik vajalik kuvatakse puuteekraanile ülihea eraldusvõimega värvilise graafika voona, mille juhtimiseks on vaja ekraanil lihtsalt lohistada ja nipsata.

Kuidas teile meeldiks omada navigatsioonisüsteemi Toyota Touch® 2 with Go, täiustatud satelliitnavigatsiooni, mis visualiseerib selgelt kõik teeviidad, ristmikud ja sõidurajad koos reaalajas liiklusuuendustega, ning hoiatab teid marsruudile jäävatest ummikute eest ja soovitab ümbersõite? Kui siia lisada veel kiiruspiirangutest teavitamine ja kiiruskaamera hoiatused, võite pikki sõite uuesti lõõgastunult nautida.

/

Toyota Touch® 2 lisavarustuses on Go Plusi navigatsioonisüsteemi moodul, mis lisab valikusse sellised navigatsioonifunktsioonid nagu näiteks 3D-vaates linna vaatamisväärsused ja häältuvastus, mis võimaldab süsteemile lihtsalt öelda, kuhu te sõita soovite.

Selleks, et sõit oleks veelgi nauditavam, võite ühendada oma iPodi või MP3-mängija Bluetooth®-i või USB abil juhtmevabalt multimeediasüsteemiga Toyota Touch® 2 ja nautida oma lemmikmuusikat ülimalt kvaliteetse heliga. Ekraanile kuvatakse ka esitaja nimi ning albumi ja loo pealkiri. Te ei pea oma lemmikmuusika koju unustamise pärast enam kunagi muretsema.

Tänapäevases ühenduvuse maailmas ei tule teil Toyota Touch® 2s (navigatsioonisüsteemides Go ja Go Plus) pettuda. Tänu Toyota veebiteenustele ja -rakendustele võib teie autost saada arvutisarnane jaotur. See võimaldab teil alla laadida selliseid suurepäraseid rakendusi nagu AUPEO!, mis annab võimaluse muuta oma autosisene muusikaelamus isikupäraseks, õpib tundma teie muusikamaitset ja soovitab muusikapalu teema, žanri, artisti või isegi meeleolu järgi. Samuti saate alla laadida kogukonnapõhise kiiruskaameratest teavitamise rakenduse Coyote, mille abil kolm miljonit juhti juba aitavad üksteist iga teeohu korral.

Google Street View™ ja Panoramio™ lisamisel kuvatakse pilt teie hetkeasukohast või teie valitud asukohast, võimaldades alustada navigeerimist otse pildilt, ja nii ei eksi te kunagi ära.

/

Pärast lihtsat registreerimistoimingut saate logida My Toyota kliendiportaali ning aktiveerida ja hallata Toyota Touch® 2 multimeediasüsteemi rakendusi. Olge kursis kõige värskema ilmateate, viimaste kütusehindade ja parkimisteabega, täpselt nii, nagu seda võimaldab mobiiltelefon, ainult et seekord mugavalt oma autos istudes.

Meie e-privaatsuse poliitika

Me kasutame oma veebilehel küpsiseid, et pakkuda sulle veel paremat teenust. Kui nõustud sellega, siis jätka meie veebilehe kasutamist nagu tavaliselt. Vastasel korral loe siit küpsiste haldamise kohta.