1. Uued autod
  2. Land Cruiser
Kiirtee
Kas oled valmis järgmiseks seikluseks?
Liigu edasi Jäta vahele

Täiesti uus Land Cruiser

Kas oled valmis järgmiseks seikluseks?

Uus Land Cruiser, mille jõuline ja emotsionaalne disain on uuestisündinud ikooni puhul ootuspärane, viib Sind kõikjale, kuhu soovid minna. Vastupidava, töökindla ja võimaluste piire nihutava maastikuvallutajana võtab ta Sind endaga kaasa järgmisele seiklusele.

Ikooniline Land Cruiseri disain
Tõeline nelikvedu
Legendaarne maastikusõiduvõime
Innovatsioon kõiges
Ajalugu
Legendi algus
Land Cruiser sündis aastal 1951 ja kandis tollal nime Toyota BJ. Samal aastal sai auto üle ilma kuulsaks, kui sõitis esimese maismaasõidukina edukalt kõrgel Fuji mäel asuvasse laagrisse. Kui BJ sai 1954. aastal nimeks Land Cruiser, oligi legend sündinud.
Hinnakiri kehtib ainult sõidukitele, mis registreeritakse hiljemalt 31.12.2024. Autode, mille registreerimine toimub pärast 31.12.2024, tellimine ei ole veel avatud.
First Edition

Legend legendide seas

Erimudel First Edition on eksimatult äratuntav oma ainulaadse värvivaliku ja silmatorkava kahetoonilise viimistlusega, mida täiendavad suurepäraselt Land Cruiseri ajaloost inspireeritud kujundus ja traditsioonilised ümmargused esituled. Piiratud arvuga erimudelil on ka eriline valgussignatuur, ainulaadsed kleebised „First Edition“ ja logod uste siseküljel.
Tõeliselt ajatu
Land Cruiser on muutuvatele moevooludele alati vastandunud oma universaalse võluga – selline võime ei lähe kunagi moest. Uus erimudel First Edition on ajatu legendi ehe näide.

Hinnakiri kehtib ainult sõidukitele, mis registreeritakse hiljemalt 31.12.2024. Autode, mille registreerimine toimub pärast 31.12.2024, tellimine ei ole veel avatud.
Disain
Tagasi juurte juurde
Algne Land Cruiser oli pigem konstruktori- kui disaineritöö ja seega funktsiooni võidukäik vormi üle – nagu autosid tulebki ehitada. Samasugust karmi autentsust silmas pidades kujundati ka uus Land Cruiser. Võimsate, pika mootorikattega proportsioonide ja lihtsa esteetikaga uus maastikusõiduetalon on metalli valatud maastikuvallutaja.

Tugevus ja sihikindlus igas joones

Uue Land Cruiseri igal elemendil on kindel põhjus. Madal aknajoon tekitab suure klaaspinna, mis tagab suurepärase nähtavuse. Sissepoole paigutatud esituled on maastikul kahjustuste vastu kaitstud.

Võimatu saagu võimalikuks

20-tollised rattad annavad igasugusel maastikul erakordse haardumise ja veojõu. Tänu trapetsikujulistele rattakoobastele pääseb pori sealt kergesti välja, võimaldades vaba liikumist ka kõige keerulisemates oludes.

Sinu kohal on vaid taevas

Land Cruiseri täispikkuses panoraamkatus pakub imelisi vaateid. Ükskõik kuhu seiklus Sind ka ei viiks, lase maailm enda juurde.

Suurepärane nähtavus ümberringi

Rasked sõiduolud nõuavad head vaatevälja. Land Cruiseris istud kõrgel ning madal horisontaalne armatuurlaud ei takista vaadet ümbrusele.

Intuitiivselt juhitav

Toyota elukutseliste rallisõitjate sõnul on käigukangi ümber asuvate juhtnuppude kasutamine nüüd ergonoomiline ja mugav.

Avar pakiruum

Suure, paindliku ja funktsionaalse pakiruumi saab teise ning kolmanda istmerea allaklappimisega veelgi suuremaks muuta.

Tutvu
Land Cruiseriga

Suutlikkus
Vabadus sõita kõikjale

Ainulaadne nelikvedu

Maastikul liiklema loodud Land Cruiser kasutab uut jäika platvormi GA-F, mida on täiendatud erksa ja rafineeritud elektroonilise roolivõimendiga. Pikakäiguline vedrustus ja stabilisaatorvarraste lahutamise mehhanism SDM annavad ratastele tohutu liikumisulatuse.

Ei jää kunagi kinni

Land Cruiseri ajatu silueti taga peitub palju rohkem kui vaid hea välimus. Keret kandev tugevdatud jäik raam annab parema manööverdusvõime ja juhitavuse. Lühikesed ülendid ja kõrgem asend suurendavad kliirensit ja võimaldavad sõita ka läbi sügava vee.

Täidab kõik ülesanded

Süsteem Multi-Terrain Select optimeerib maastikel vedrustuse ja jõuülekande tööd. Kui sõit läheb keeruliseks, hoiab Crawl Control kiirust, et saaksid keskenduda rataste asendile ja roolimisele.

Hinnakiri kehtib ainult sõidukitele, mis registreeritakse hiljemalt 31.12.2024. Autode, mille registreerimine toimub pärast 31.12.2024, tellimine ei ole veel avatud.