1. Uued autod
 2. Ülevaade
Kiirtee

Proace City Verso Shuttle

Pika kerega mahtuniversaal, 5 ust

Proace City Verso - Shuttle - Pika kerega mahtuniversaal, 5 ust
Hind alates
29 800 €
 • Eesmised udutuled
 • Tagaluuk
 • Parkimisandurid taga
5.6 - 6.5 l/100 km
148 - 170 g/km
1.5 Diisel (130 hj)

POST https://dxp-webcarconfig.toyota-europe.com/v1/compare-v2/ee/et

Proace City Verso hinnakiri

Tutvu Proace City Verso hindadega
Opens in new window Ava hinnakiri
 • Disain

  Loodud muljet avaldama

  Kahe teljevahepikkusega Proace City Verso mahutab hõlpsalt nii Sinu kui ka Su kaasreisijad. Lühikese ja pika kerega mudelites on ohtralt ruumi kuni seitsmele sõitjale. Sisemust saad vastavalt oma vajadusele ümber korraldada.

 • Leia endale sobivaim

  Laias valikus täiustatud bensiini- ja diiselmootorite võimsus jääb vahemikku 100–130 DIN hj ning valida saab kuuekäigulise manuaalkäigukasti ja kaheksakäigulise automaatkäigukasti vahel. Oma klassi sõidukitest kõige väiksema CO₂ heite ja silmapaistvalt väikse kütusekuluga Proace City Versol on mootor, mis vastab suurepäraselt Sinu vajadustele.

 • Paindlikkus, mida vajad

  Proace City Versos on mitmekülgsete võimalustega sõitjateruum: teise ritta saab valida kolm eraldi istet, mis on varustatud ISOFIX-kinnitustega, või 60 : 40 jaotusega kokkuklapitava pinkistme. Pika teljevahega mudelite puhul, kuhu mahub kuni seitse sõitjat, on kolmandas reas kaks eraldi istet, mida saab ette- ja tahapoole nihutada, et luua sobiva suurusega jala- ja pakiruum.

 • Ohutuse arvelt kokku ei hoita

  Proace City Verso puhul saad valida kolme ohutuspaketi vahel, mis on kohandatud Sinu vajaduste järgi. Sulle tagavad turvalisema sõiduelamuse Proace City Verso põhivarustusse kuuluvad ohutussüsteemid, näiteks täiustatud kokkupõrkeennetussüsteem, liiklusmärkide jälgimise süsteem, sõidurajalt lahkumise hoiatussüsteem koos rooli korrigeerimisega, kiirushoidik ning juhi valvsuse jälgimise süsteem.

Täisekraan Sulge