Ikooniks sündinud. Alati peatumatu.

Uue Land Cruiseri maailma esmaesitlus.

Alates sellest, kui esimene põlvkond ronis Fuji mäe otsa rohkem kui 60 aastat tagasi, on Land Cruiser olnud peatumatu. Ta on jätkuvalt ainulaadne võime poolest sõidutada sind turvaliselt kõikjale ja tagasi. Selles on ühendatud silmapaistev kvaliteet, vastupidavus ja töökindlus ning erakordne maastikuvõimekus. Uus Land Cruiser on praegu sama järelejätmatu – täiustatumate maantee- ja maastikusõidu tehnoloogiate, rohkemate ohutussüsteemide ning suurema võimekusega, et hakkama saada igasugusel maastikul.

Tugevus ja sihikindlus igas joones

Uus Land Cruiser tugevdab veelgi oma mainet uue moodsama ja tugevama välimusega. Igal joonel on selge otstarve: alustades kapoti uuest kujundusest, mis parandab keskosas allapoole nähtavust; väga vastupidavast, deformatsioonikindlast, ainulaadsest raamile kinnitatud kerekonstruktsioonist; esituledest ja iluvõre jahutusavadest, mis on paigutatud kaitse ja läbitava veetakistuse sügavuse suurendamiseks kõrgemale. Tagaosas leiab nüüd uue kujundusega tagatule koos LED-stopptulega.

/
/
Maastikul või maanteel – kõik kontrolli all

Seadmete pukseerimine, teeaukude vältimine, vihma, vee ja jääga võitlemine – ükski teine linnamaastur ei suuda pakkuda sellist dünaamikat maanteel ja võimekust maastikul nagu uus Land Cruiser. See on varustatud sõidurežiimi valikusüsteemi ning elektrooniliselt moduleeritud kineetilis-dünaamilise vedrustusega (KDSS), mis optimeerib esi- ja tagastabilisaatorite tööd. Tulemuseks on veel paremad sõiduomadused maanteel – oled valmis kõigeks, mis iganes ees ootab!

Läbi jõe kahlamine, mäkketõusud, künklikel teedel laskumine – Land Cruiseri võime tulla toime ka kõige karmimal maastikul ja tuua sind ohutult tagasi on legendaarne. Kuna nüüd kuulub Multi-Terraini monitori (MTM) juurde sõidukialuse maastiku vaate ja panoraamvaate monitor ning Multi-Terraini valikufunktsioon (MTS) koos aeglase kiiruse hoidjaga, on sul olemas varustus ka kõige karmimate teede vallutamiseks.

/
/
Rafineeritud mugavus

Land Cruiseri ainulaadne segu funktsionaalsusest, meisterlikkusest ja peensusteni läbimõeldusest tagab kõige nauditavama sõidu igasugusel teekonnal. Sõitjateruumi mugavust suurendavad ventileeritavad esiistmed, elektrilise soojendusega esiklaas ja klaasipesuri soojendusega pihustid ning tagurdamisel alla kalduvad küljepeeglid. Sõitjateruumist leiab ka juhi silme ette paigutatud näidikupaneeli, uue kujundusega keskkonsooli, kus on 8-tolline multimeediasüsteem Toyota Touch® 2 & Go, ja ergonoomilisemad funktsioonide alusel rühmitatud lülitid, mis on jaotatud eraldi aladeks. Mootori, sõidurežiimide ja mugavusega seotud juhtlüliteid on lihtne kasutada kõigis teetingimustes.

Erakordne jõuallikas

Uue Land Cruiseri jõuallikas on 2,8-liitrine D-4D turbodiiselmootor, mille juurde saab valida manuaal- või automaatkäigukasti. 2,8-liitrisel D-4D mootoril on elektrooniliselt juhitav ühisanumsissepritsesüsteem, mis saavutab suurema surve ja sissepritsesurve parema reguleerimise. Automaatkäigukastiga mudelile pakutava 2,8-liitrise D-4D mootori puhul on valikus kuuekäiguline ülinutikas elektrooniliselt juhitav automaatkäigukast (6 Super ECT), mis kasutab mitmeid kütusekulu vähendavaid ja sõiduomadusi täiustavaid juhtsüsteeme.

Meie parimate teadmiste kohaselt on kogu selles artiklis toodud teave õige. Artiklis avaldatud tehniliste andmete ja varustuse üksikasjad olenevad kohalikest tingimustest ja nõuetest ning võivad seetõttu teie piirkonnas müüdavate mudelite kirjeldusest erineda. Tehniliste tingimuste ja varustuse üksikasjade kohta saate teavet kohalikust müügiesindusest. Sõiduki kerevärvid võivad mõnevõrra erineda artiklis toodud fotodel kujutatust.

Küpsiste seaded

Kasutame Toyota Eesti veebisaidil küpsiseid, et pakkuda teile paremat teenust. Kui olete sellega rahul, jätkake veebisaidi kasutamist tavapärasel viisil või vaadake, kuidas küpsiste seadeid muuta siin.

Kinnitage oma eelistused, lisades nõustumise korral märkeruutu linnuke või mittenõustumise korral eemaldades see:

OK