1. Uued autod
 2. Garantii ja maanteeabi
Kiirtee

Highlander Luxury

Maastur

Highlander - Luxury - Maastur
Hind alates
56 100 €
 • 18-tollised eritöötlusega valuveljed (5 kodaraga)
 • Ajutine varuratas
 • Toonklaas tagaaknal
6.5 l/100 km
148 g/km
2.5 Hybrid Dynamic Force

POST https://dxp-webcarconfig.toyota-europe.com/v1/compare-v2/ee/et

Toyota garantii

Sinu meelerahu on meile esmatähtis. Toyota panustab iga auto tootmisesse nii palju aega, teadmisi ja oskusi, et anname kõigile oma autodele kuni 10-aastase (või kuni 185 000 km) Toyota Relax garantii. Kõiki Toyota sõidukitele saadaolevaid garantiisid ja neile kehtivaid tingimusi vaata siit.

 • 3-aastane tootjagarantii

  Anname Sinu Toyotale tootjagarantii kolmeks aastaks või kuni 100 000 km täitumiseni. Esimesel aastal läbisõidupiirangut pole. Garantii katab tootmisvigade tõttu tekkinud rikked.

 • Toyota Relax garantii

  Pärast tootjagarantii lõppu hakkab kehtima Toyota Relax garantii. Kui korraliste hooldustega jätkatakse Toyota volitatud töökojas, pikeneb Toyota Relax garantii kuni sõiduki 10-aastaseks saamiseni või kuni läbisõiduni 185 000 km.

 • Kuni 10-aastane hübriidi veojõuaku garantii

  Garantii kehtib korraga ühe aasta või kuni 15 000 km (olenevalt sellest, kumb enne täitub). Seejärel tuleb garantii pikendamiseks tuua auto Toyota ametlikku esindusse hooldusesse, kus kontrollitakse hübriidi veojõuaku seisukorda (kontroll on Sinu jaoks hoolduse käigus tasuta). Pärast kontrolli hakkab veojõuaku garantii uuesti kehtima. Nii saab garantiid pikendada kuni 10 aastat.

 • 12-aastane korrosioonigarantii

  Piiramatu läbisõiduga korrosioonigarantii katab tootmisvigade tõttu tekkinud korrosioonikahjustused sõiduki kerepaneelidele ehk parandame keret läbivad korrosiooniaugud, mis on alguse saanud seestpoolt.

   

Maanteeabi

Toyota ööpäevaringne maanteeabi kehtib kuni 10 aastat kõigis Balti riikides ja rohkem kui 30-s Euroopa riigis.

Kui lased oma Toyota korralised hooldustööd teha ametlikus esinduses, pikeneb täielik maanteeabi iga hooldusega järgmiseks aastaks ka pärast garantii lõppu. Seejuures kehtib maanteeabi läbisõidupiiranguta ja kuni auto 10-aastaseks saamiseni.

Maanteeabi sisaldab nii Sinu kodus kui ka maantee ääres abi osutamise ja auto remonditöökotta toimetamise teenust.

Kontaktandmed

 • Eestis helista
  tel 800 4411
 • Välismaal helista
  tel +372 650 9899

Remonditööd

Avariisid juhtub ka kõige hoolsamatel juhtidel. Õnneks saad nii väiksemate kui ka suuremate avariide korral pöörduda Toyota volitatud remonditöökodade võrgustiku poole. Meie väljaõppinud tehnikud pakuvad terviklikku remonditeenust, mille eesmärk on taastada Sinu sõiduki algne seisukord.

Toyota koolitatud tehnikud remondivad Sinu auto Toyota rangete standardite (NCAP, BSI jne) kohaselt. Kui on vaja osi vahetada, paigaldame ainult Toyota originaalvaruosi, millel on vähemalt 12 kuu pikkune garantii, ning võimaluse korral anname Sulle remondi ajaks asendusauto.