1. Offers
 2. Corolla Winter Edition
Kiirtee

Toyota Corolla Winter Edition

Talverataste komplekt hinnas, autod laosMaailma enimmüüdud autol on kõik, mida vajad – elegantne välimus, mugav ja avar salong ning juhiabitehnoloogiad ja ohutusfunktsioonid, mis aitavad tagada turvalisema sõidu. Nüüd on saadaval ka Toyota Corolla Winter Edition, millel on olemas kõik talveks vajalik.

1,5-liitrise bensiinimootoriga Toyota Corolla sedaan Active

 • Hind alates 23 760 €
 • Hinnavõit 1300 €
 • Talverataste komplekt hinna sees (veljed, rehvid ja andurid)
 • Sõidukid ootavad Sind juba laos

Talverataste komplekti eelised

 • Säästab Sinu aega

  Samade velgede puhul võtab rehvide vahetamine üksjagu aega. Kui talverehvid on eraldi velgedel, toimub rehvide vahetus oluliselt kiiremini, kuna puudub vajadus rehve velgedelt maha võtta, peale panna, tasakaalustada ja täis pumbata. Piisab lihtsalt sellest, kui ühed rattad teistega asendada ja rehvirõhud üle kontrollida, ning oledki valmis teele asuma.

 • Säästab rehve

  Rehvide korduv velgedelt eemaldamine ja paigaldamine rehvipingil kulutab aja jooksul rehvide sisemist ranti ning suurendab lekete ja aukude tekkimise ohtu. Teine rehvijooks eraldi velgedel vähendab aga rehvide rebenemise või vigastamise ohtu, kuna puudub vajadus neid velgedelt eemaldada.

 • Hoiab valuvelgede välimust

  Talviti teedel kasutatav sool tungib aja jooksul läbi valuvelgede pealmise kaitsekihi ning veljed hakkavad kiiremini kobrutama ja kaotavad kauni läike. Eriti kui kasutad samu velgi nii suvel kui ka talvel. Eraldi komplekti puhul on võimalik veljed enne hooajavälist hoiustamist põhjalikult soolast ja pigist puhtaks pesta. Nii püsib suve- ja talverataste kaunis välimus kauem.

Lisavarustus, mis muudab talvesõidud täiuslikuks

 • Toyota ProTect kerekaitsetöötlus

  Toyota ProTect on revolutsiooniline uus kaitsetöötlus, mis aitab Sinu Toyotal aastaid välja näha nagu uus. NASA teadlaste välja töötatud Toyota ProTect annab Sinu auto kerele ja velgedele kauakestva kõrgläikega kaitsekihi, mis püsib kuni viis aastat. ProTectiga töödeldakse ka auto istmeid ja plastdetaile, andes neile aastateks tõhusa kaitsekihi.

 • Suusa- ja lumelauahoidik

  Hõlpsalt kasutatav suusahoidik on mõeldud kolmele-neljale suusapaarile või kahele lumelauale. Suusad või lumelauad saad turvaliselt ja kiirelt kinnitada kahe kummiprofiili vahele, mis ei lase neid kahjustada. 

 • Toyota katuseboksid

  Spetsiaalselt Toyota jaoks loodud unikaalse disainiga katuseboksid on oma pikkuse, kuju ja mahutavuse poolest ideaalsed pagasi ning talispordivarustuse mugavaks ja turvaliseks transportimiseks. Sul on valida nelja funktsionaalse katuseboksi vahel, mille sisemaht on vahemikus 415 kuni 512 liitrit ja kandevõime 75 kg.

Pakkumine kehtib Toyota ametlike edasimüüjate juures kuni 28.02.2023 või seni, kuni kampaaniaautod on saadaval.
Konkreetse sõiduki saadavuse ja pakkumise päringuks pöördu palun Toyota ametlikku müügiesindusse.